Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
15.11.2019, 01:52
 
 
Budou-li například 2 hráči na zcela stejné výkonnostní úrovni a se stejnými perspektivami, pak lze bezproblémově akceptovat sponzorský přínos ze strany jednoho z nich, pokud je k mání jen jedno volné místo v sestavě. V opačném případě je vliv na hráčský kádr velmi negativní. To je skutečnost.Současně je faktem, že sponorů je třeba si považovat.
 
 
jiribulis | praha
15.11.2019, 01:45
 
 
Reakce na Mág: Vzhledem k tomu, že je cca 1150 permic, t...
Při současných diváckých návštěvách hokeje v Chomutově kdy se prakticky nepřekračuje cifra cca 2000 je započítávání prodaných permanentek ve výši větší než 1000 docela matoucí a nesmyslné. Nejde to spočítat podle zaregistrovaných vstupů?
 
 
jiribulis | praha
15.11.2019, 01:31
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Není to názor na přesdržku, ovš...
+tpd
Pánové, jak to, že tady máte najednou jiný názor na protěžování potomků sponzorů než jste měli v případě Slávie, jejího trenéra Růžičky a toho chlapa co dal Růžovi opakovaně prachy (Palaščák) na syna" v kádru Slávie???
 
 
jiribulis | praha
13.11.2019, 23:11
 
 
Přátelé, mám takové tušení, že likvidace postů chomutováků v hokejovém oddíle Pirátů ještě zcela neskončila. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
13.11.2019, 22:28
 
 
Reakce na kobrety: prosím tě nepiš a jdi si lehnout :)-...
Kobrety, neboj se pravdy jako čert kříže. Potěším tě tím, že na naši dnešní porážku či remízu byly na Tipsportu krásné kurzy. Vzpomněl jsem si na náš letošní první zápas v Kadani a dal jsem dvojtip 0,2. Přidal jsem k tomu výhru Sparty za kurs 1,4 a mám docela slušný zisk. Zamysli se nad vším v souvislostech a pak běž též ulehnout.
 
 
jiribulis | praha
13.11.2019, 21:38
 
 
Reakce na rendaxyz: Útočníci nedávají goly.To je naprost...
Posvícení? Hahaha…..A kdy bylo? Smajlík
 
 
jiribulis | praha
12.11.2019, 11:10
 
 
Reakce na Mág: Já bych s takovými soudy šetřil. Aukce by...
Chomutovský týdeník "Nástup" by podle mě potřeboval vylepšit svoji sportovní stránku. Myslím, že bys její úroveň (a tím i obrat) určitě zvednul. Podumej prosím také o této variantě. Na fóru není podle mě dostatečný prostor ( a Pánbůh ví jak dlouho časově ještě bude). Chomutovská fanouškovská obec by tak měla i nadále možnost číst Tvé články. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
12.11.2019, 10:57
 
 
Reakce na Mág: Já bych s takovými soudy šetřil. Aukce by...
Mně to připadá krátce po nedávné výzvě oddílu na sponzorské dary v celkovém kontextu takové... Ale třeba to byla jen malá netaktičnost ve smyslu "po nás třeba potopa" - je stále víceméně počátek sezóny. Doufám ovšem současně, že mezi to "spol." jsi nezařadil sebe. Tak to určitě z mé strany myšleno nebylo. Chomutováci by měli být v oddíle preferováni, vidím to tak, že opak je pravdou.
 
 
jiribulis | praha
12.11.2019, 10:30
 
 
Dopňuji, šlo o sklopku na hrazdě.
 
 
jiribulis | praha
12.11.2019, 10:25
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Jo jo BIG NEDO pamatuji si na ně...
Na Václava Nedomanského si tady moc lidí vzhledem ke svému věku nemůže pamatovat. Byl časově po Jaroslavu Valtrovi ( ten hrál předtím v Litvínově a byl výborný bruslař ) dalším elitním centrem prvního bratislavského útoku. Výkonnostně sice samé klady, nicméně studoval FTVS v Bratislavě také tím způsobem, že posílal také po funkcionářích Slovanu svůj studijní index do školy a učitelé mu tam zapisovali zápočty atd., aniž by tam osobně dorazil. Tuhle školu studoval také Vlado Dzurilla a to v době, kdy měl silnou nadváhu. Jedním z předpokladů v předmětu sportovní gymnastika byla sklopka. To bych tedy Dzurillu chtěl vidět, jak jí udělal... Smajlík Nicméně bratislavskou FTVS samozřejmě vystudoval.Pražskou FTVS někteří studenti právě kvůli gymnastice nedokončili.
 
 
jiribulis | praha
12.11.2019, 10:14
 
 
Reakce na tpd: Taky mi ta aukce nějak nedává smysl.. ;)...
Já to vidím tak, že Hudáčkovi a spol. jde hlavně o to vytáhnout z lidí prachy a to co nejrychleji.
 
 
jiribulis | praha
08.11.2019, 23:15
 
 
Reakce na hoty: Já jdu spát než JB rozjede další příběhy...
Kdyby ses namísto keců bez faktických argumentů obtěžoval zeptat zasvěcených lidí z Varů, Plzně, či Jindřichova Hradce co si o lidech, kteří byli či jsou v managmentu Pirátů, myslí, tak bys konečně otevřel oči. Pokud jsi s nimi v jedné partě tak je měj i nadále zavřené...
 
 
jiribulis | praha
08.11.2019, 22:40
 
 
O Havlovi nám to tu sdělil manažer Hudáček. Zamýšlím se nad tím proč ne trenér Štrba. Vychází mně to, že ač je Štrba také Jihočech, nemá na tohle přece jen žaludek...Má význam aby tyhle pány město Chomutov sponzorovalo?
 
 
jiribulis | praha
08.11.2019, 22:10
 
 
Zamýšlím se nad tím proč je vyhozen Havel. Vychází mně to, že se nebojí říci pravdu a svůj názor a proto je vládcům oddílu nebezpečný. Proč se vy zdejší obhájci našeho jihočeského vedení nezeptali přímo Soukupa? Od něj byste se pravdu dozvěděli, stejně jako já v několika debatách s ním.
 
 
jiribulis | praha
08.11.2019, 22:05
 
 
Jako kdybych to včera tušil...Vyhazov pro odchovance Havla - dílo lidí spjatých s Jindřichovým Hradcem. Dávejte pozor jak jindřichohradecký Doktor vyhozen nebude. Přitom ve Vsetíně byl na hraně sestavy. Když byl Havel v jedné z minulých sezón společně s Markem Sikorou v Havířově ,tak se o něm Marek vyjadřoval kladně. Na tyhle kluky by se mělo pohlížet mírnějším metrem než na cizáky. V případě Jihočechů je to obráceně.
Pánové spjatí s vládnoucí skupinou v našem hokejovém oddíle, já vím, že vám moje upřímnost a pravdivý metr sejří. Zřejmě brzy zavřete tohle fórum - pak už pravda nezazní nikde.
 
 
jiribulis | praha
07.11.2019, 22:27
 
 
Až situaci pochopí chomutovští sponzoři stejně jako to již před časem pochopil Soukup, půjde vše pomalu ale jistě znovu ke dnu. Kam pak bude vozit na tréninky svá dítka exšéf Veverka?Kdo sem přitáhnul skauta Hudáčka, v čem je nezbytný a proč jemu se nezkrátí pracovní úvazek, ale chomutovákovi Mágovi ano?
 
 
jiribulis | praha
05.11.2019, 14:17
 
 
Reakce na VADO: Tak u Schöna vše záleží na výsledcích a ...
Obranu má ovšem Plzeň určitě lepší než Hradec...
 
 
jiribulis | praha
04.11.2019, 20:14
 
 
Reakce na VADO: Tak u Schöna vše záleží na výsledcích a ...
O to, že Růža půjde do Hradce se zasloužil především Bednář. Ani bych se nedivil kdyby jej Růža přemluvil k návratu na led v Hradci, on stále trochu hraje a to za Vrchlabí a zřejmě by pro současný tým Hradce byl platným hráčem.
 
 
jiribulis | praha
04.11.2019, 18:12
 
 
Reakce na VADO: No zatím ten Hradec s Růžičkou nějaký zl...
Růža má v Hradci smlouvu do konce letošní sezóny. Budou-li následovat v Hradci výsledky jako nyní těžko bude prodloužena...
Od koho se v Hradci určitě čekalo víc je exolomoucký Jergl. Já bych se ovšem snažil sehnat především opravdu kvalitního golmana.
 
 
jiribulis | praha
03.11.2019, 21:10
 
 
Podle dnešního výkonu Pardubic v Hradci se mně nezdá, že by byly ještě dlouho poslední. Mají také dosti početný kádr, to může vyloučit, že případná zranění 1-2 hráčů je odsune na vedlejší kolej.
Neznám detaily Sklenářovy smlouvy, ale pokud je tak dobře placen i v době své absence , pak se nedivím pochybnostem sponzorů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.