Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
26.11.2022, 23:54
 
 
Tak první domácí mač kde jsem neměli šanci uspět ve všem horší :( na druhou stranu tak dobrej tým tu ještě nehrál.Zápas -reálnej obraz jak na tom jsme .
Tak je na čase slevit z nároků- vyhodit trenéry no ,že to Martínek nedává to už je snad známé od našeho působení v Chance lize,vyměnit hráče jenže -my hrajem jen 2.ligu - tam nepoleze kvalitní trnér ,kvalitní asistent a a ni kvalitní hráč.My máme Hubla,Lukeše,Chloubu ,Havla hráče na soutěž nadstadartní jenže to je prostě málo.
Jo a skandování kotle viz.psáno níže hdoně za hranou palec dolu.
 
 
25.11.2022, 11:14
 
 
Samozřejmě že neberou horetní sumy ,ale i tak.A navíc jde o to jestli jich má svaz dost se zkušeností na 2.ligu aby to šlo takhle obsazovat .Zas tam nemůžou nanominovat kluka kterej píská žáky,dorost a soutěže o level níž.To by teprve bylo kritiky.Navíc každej fanda má pocit že sudí píská proti jeho týmu a tady je to celkem kolorit Smajlík Myslím že v hokeji to s tím "všimným" není tak hrozný jako ve fotbale kde to vesele jede od 1B řídy
 
 
24.11.2022, 13:42
 
 
Reakce na V8: Já absolutně nechápu, proč je jen jeden hl...
druhej hlavní stojí peníze navíc ,ale kvůli sudím rozhodně neprohráváme Smajlík ,problém je jinde
 
 
24.11.2022, 13:41
 
 
tak se jen potvrdilo na jaká místa tabulky patříme ,na Příbram nemáme ,uvidíme jak v sobotu jestli se třeba na Letce vytáhnem.Možná nechceme jít to po z prvních míst Smajlík
 
 
22.11.2022, 20:04
 
 
Reakce na Farina72: Zdravím všechny diskutéry. Přidám k ...
ano s tím nelze nesouhlasit Smajlík .
Jen bych dodal k těm divákům,chodí pořád hodně a nemyslím že by jich mělo nějak rapidně ubývat a to ani v tom případě kdyby z klubu čistě hypoteticky zaznělo na postup nemyslíme reálně nemáme na to hrát chance ligu .První polovina tabulky nám neunikne budou sem jezdit jen lepší týmy ,to by naopak mohlo návštěvnost zvýšit.
 
 
20.11.2022, 15:14
 
 
tak že nejsem úplně špička 2.ligy je zřejmé už delší dobu ,ale pořád hrajeme horní polovinu tabulky ,tak žádná úplná tragédie.Proč kritizovat Lukeše nahrál na nejvíc golů ,Chrpa je v lajně s ním a Hublem proto aby to tam odjezdil není jim 20 aby tam lítali jak splašený..Je třeba přijmout realitu bez peněz nemá cenu myslet na postup o level výše .
 
 
15.11.2022, 13:34
 
 
Reakce na krokuss: V tom případě by musel být tým Pirátů...
to je věc názoru a pohledu na hru Smajlík ,uvidíme jak se nám povedou mače proti Příbrami a Letcům.Možná návštěva by mohla bejt přes 2000
 
 
13.11.2022, 13:54
 
 
tak konečně zas hokej na který se dá dívat a naše výhra k tomu Smajlík ,osobně si teda myslím že Tábor byl lepší než Vrchlabí .Návštěva taky slušná .
 
 
09.11.2022, 09:50
 
 
Reakce na krokuss: To byla jen ironie dobrý je za tři,fa...
Tak ono vůbec do profi hokeje el-ligy,chance ligy se prosadí pár procent těch co excelovali v mládežnických kategoriích ,svou roli v "odpadu " hraje tabulková hodnota hráče,to že hrát 2.ligu není na uživení tím spíš v této době ,ale protekce to je promile případů na té nejvyšší úrovni už není nic platná.A můžeš mi věřit vím o tom své i z osobní zkušenosti.
A dnes na malé derby s Mostem Smajlík
 
 
08.11.2022, 19:58
 
 
Reakce na Krokuss: Třeba jen z hloupé prestiže často slý...
božínku kam na to chodíš Smajlík už jsi taky narazil na nějakýho kluka ,kterej by ti řekl neprosadil jsem se protože jsem na to neměl ?Nebo všichni byli tak dobří že je na led nepustila jen protekce,už jen zbývá abys dodal že hokej je sport jen pro bohaté.
Když už víš jak na to tak se nabídni klubu jak dokážeš tu mládež k nám nalákat jistě bude klub rád .Nebo je to jen tvoje představa která v našich podmínkách nejde realizovat?
 
 
08.11.2022, 07:13
 
 
Reakce na krokuss: Dá se i souhlasit jen s tou spokojeno...
tak kdo by nechtěl postup ,jen si myslím že letos je na to příliš brzy ,navíc je tu Znojmo a tam předpokládám mají penize připravený alpská liga nebo jak se tomu říkalo je asi nezruinovala a divácké zázemí bude podobné jak u nás
 
 
07.11.2022, 20:39
 
 
Reakce na Krokuss: Na fóru nebo na setkání efekt je stej...
pokud chceš mít něco nadstandartního musíš mi na to si to dovolit .A v třetí nejvyšší soutěži asi není možný si pořídit realizační tým co do počtu a ani kvality jak v extralize nebo chance lize .Dokud se tady do toho nevloží opravdu silný sponzor tak nemůžeme čekat zázraky a to nezmění ani dvě haly a hezké zázemí.V podstatě můžem být spokojení že se tu nehraje úplnej prales.
 
 
07.11.2022, 13:28
 
 
Mág má 100% pravdu - 80% rozhodnutí odejít jinam jsou rodiče,15 % případný agent a nemusí to být až v 9.třídě o tom něco vím Smajlík .Ale není v silách klubu zrovna tohle změnit.
 
 
06.11.2022, 21:07
 
 
Reakce na krokuss: Devítka dala osm kousků a nedostala ž...
tak dá se očekávat že ty lepší odejdou za lepší perspektivou ,nemůže se jim nikdo divit
 
 
06.11.2022, 08:02
 
 
tak spoustu golů dáváme ,ale i spoustu jich dostáváme Hronov neměl bejt tým který by nám měl dát víc jak jeden gol.No uvidíme co posily a pak už je na řadě trenér Smajlík
 
 
04.11.2022, 16:54
 
 
tak vedení zvolilo cestu podržet trenérá a sáhnout do kádru to nebývá až tak časté Smajlík Charousek to mne trochu překvapuje z toho co jsem letos viděl z mého pohledu patřil k těm lepším ani čísla neměl špatné ani nefauloval.No uvidíme jestli a jak doplníme kádr.A pak je tu další krok a to bude trenér Smajlík Vedení má větší ambice než bych očekával .Ale ani tenhle krok mi nepříměl jít na Hronov,protože to bude hra kočky s myší ,počkám na lepší soupeře.
 
 
03.11.2022, 09:03
 
 
Reakce na thegod: Hlaně ty vyloučení, tvl... Hrajeme sko...
přikláním se k variantě že budem muset přijmout jako fakt ten poklidnej střed tabulky .V této soutěži asi varianty razatní výměny kádru a odvolání trenéra nejsou moc obvyklé a asi ani možné.
 
 
02.11.2022, 21:34
 
 
Reakce na bémič: Jak říkáš, nestíháme. Hlavně naši starš...
no když se podíváš na tři nejtrestanější naše hráče tak rozhodně nejsou nestarší naopak jsou to ti od kterých bych čekal že budou jednoznačně opory.
 
 
02.11.2022, 20:41
 
 
Kejhák s Rosolem no a kdo je bude cálovat nebudou to dělat za děkuju.Stejně tak golman kde nějakého sehnat.Ale další zápas je s Hronovem tak to se snad zahojíme Smajlík Ale rozhodně se na to podívat nejdu ,po dnešním výsledku a hře se mi opravdu nechce Smajlík
 
 
02.11.2022, 19:58
 
 
Reakce na winngy: jen konstatuji, že na finále druhé lig...
zatím to vypadá že přesto že papírově jsme na finále mohli myslet ,ale realita je úplně jiná
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.