Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
higway | holy driver
12.11.2019, 20:05
 
 
tak jestli myslíš naše semifinále tak si dovolím nesouhlasit vůbec neměl k dispozici exceletní materiál a tým byl tak průměr.Na proti tomu Sparta si nemůže stěžovat na špatnej materiál a přesto to nikam na poslední roky nedotáhla,takže ne každej trenér to dokáže.
Řekl bych že poslední dvě sezony tady Růža nějak vyčichl a za dané situace nebyl schopen dfát do kupy konkurence schopný tým,nákupy se nepovedla a pak ho to už ani nebavilo.
 
 
higway | holy driver
12.11.2019, 16:45
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Jo jo BIG NEDO pamatuji si na ně...
tak Vencu Nedomanský si pamatuju i já,. vždycky jsem chtěl mít na zádech č.14 ne pokaždý se mi to povedlo každopádně dnešní řečí pro mě ikonickej hráč a ikonický číslo Smajlík
 
 
higway | holy driver
09.11.2019, 13:34
 
 
Odchod Havla do jisté míry překvapivej ,ale dost často byl 7 bek a zřejmě na tuto pozici placenej dost.Pro Zemana asi lepší varianta než odehrát pár minut u nás.Každopádně na rozdíl od Hudáčka mě zklamali jiní nejvíc asi Žovinec a Rýgl o těch jsem si myslel že budou trochu nadstadartní beci,Nejlepší jsou asi Tejnor a Lang a ti zatím zustávají.Darby je asi tutově dražší než Havel a jiní ,ale je to hokejista který se nebojí to i přitvrdit jeho ztratit by byla škoda na jeho hru se nechá koukat žádný pouhý nahazovač.
 
 
higway | holy driver
06.11.2019, 07:26
 
 
Reakce na krokuss: To je zajímavé ale každý má vše od mo...
no levnou ,komponenty z Číny mají i "značkové " produkty a kolik top značek fakticky vlastní číňané není taky zrovna málo.Nejhorší produkt Číny jsou Golden Dragoons Smajlík
 
 
higway | holy driver
04.11.2019, 10:04
 
 
Reakce na jiribulis: Jak mladý Růža tak i Olomouc si tad...
tak určitě Smajlík Smajlík hráči a týmy e-ligy na tede daj,však jsi taky jedinej kdo zaregistroval že Růža se propadá sestavou.Napiš ještě nějakou tu výhradu k Peetrsovi a hned bude dával nulu za nulou Smajlík
 
 
higway | holy driver
02.11.2019, 21:09
 
 
Reakce na VADO: Tak je to škoda, Vlk tam odvedl super pr...
proč je Vlka škoda ?Letos žádnou jak říkáš super práci neodvedl,měli být nahoře stejně jako Prostějov který udělal to samé vyhodil trenéra co taky jiného Smajlík .Jinak k tomu rozhovoru se Štrbou zaujalo mne že říká že s pár hráči se to uhrát nedá,ale přesto od začátku to většinou taháme na tři lajny.Navíc v 4 lajně si zahrála možná už skoro polovina našeho týmu včetně Darbyho kterého považuju za jednoho z tři -čtyř našich nejlepších hráčů.No uvidíme třeba po pauze se úplně vyprázdní marodka a dokáže postavit 4 vyrovnané lajny.
 
 
higway | holy driver
01.11.2019, 21:55
 
 
dnes povinná výhra ,upocená ale výhra za 3 Smajlík herní obraz stabilní už několik zápasů za sebou.Zajímavý že posilujem výhradně na postech v útoku.Moc nejsem moudrej z toho vyhlášení Hudáčka máme útočníky co jsou na tom dobře v kanadských bodech , ale očekáváme plusová čísla v účasti na ledě, tudíš na odpis jsou Stloukal Pitule a Doktor?Nebo i další co maj max +2 ?
Následující mač by měli být taky tři body povinností no a pak přicházejí celkem soupeři.
 
 
higway | holy driver
31.10.2019, 20:30
 
 
Reakce na Puny1: Tak jde vidět ze ho moc neznáš. Je to p...
hlavně z něj nedělej terminátora Smajlík dá se souhlasit jen s tím že je pako kdypak předvedl nějakou bitku nebo férovej tvrdrej zákrok ????Za to nějakou tu hrazdu na záda,někde nechat nohu ,kolínko,lokýtek a přidat sekerku na víc to zase jó.Otázka je jeslit on by šel do nějaké férové bitky polovička našich beků by ho zválcovala.
 
 
higway | holy driver
31.10.2019, 09:54
 
 
včerejšek bych jako + viděl - tři body,další nulu pro Pavláta a vítěznou bitku Darbyho Smajlík .A jako - že si nikdo nepodal Trefného ten to má v tý makovici naprosto vybraný případně max nasr..o.Hokejově to nebylo nic moc.Takovéhle týmy jako Kadaň musíme porážet a jak tu někdo psal to je 2.ligové mužstvo nic víc.
 
 
higway | holy driver
29.10.2019, 20:42
 
 
Reakce na VADO: jako zvedat hokejku oběma rukama do obli...
ahá už jsem myslel jako že vůbec Smajlík řekl bych že je to automatickej reflex čekáš úder ,náraz nemůžeš se jinak uhnout vyletí ruce nahoru pokud to teda stihneš.Viz.zákrok Fleminga mám dojem na Čáslavu/ten to prostě nestihnul/pak z toho dělali polokoně likvidační zákrok a stačilo aby tam dal ruce a nic se nestalo.Jen tedy nevím jestli tohle byl zrovna ten případ.
 
 
higway | holy driver
29.10.2019, 20:17
 
 
Reakce na VADO: Tak mně taky přišlo, že ty ruce vystřeli...
já si teda naopak myslím že hráč se měl naučit držet především v obou rukou a určitě bych je neučil že to nesmí to je přeci nesmyslný Smajlík
 
 
higway | holy driver
28.10.2019, 22:10
 
 
Reakce na krokuss: Chlapci by zahráli to co Pardubky a J...
hm,hm,já jsem zase přesvědčej ,že loňský tým byl celkově tak slabej že by nevyhrál ani chance ligu natož se udržet a tak nebylo co kupovat.
 
 
higway | holy driver
28.10.2019, 21:41
 
 
Reakce na krokuss: Když nechodila dlouhodobě výplata pře...
děláš ochranku v bance ? Smajlík A tomu že by se zaručeně nesestoupilo opravdu věříš ?
 
 
higway | holy driver
28.10.2019, 20:14
 
 
Reakce na jiribulis: Moji milí kritici, vím že vás míchá...
o jaké pravdě to mluvíš ?To že venku prohráváme to ví každej,že není ideální že Suchý jde "hostovat " do PLZNĚ to taky,že Doktor hraje v první lajně to taktéž vidí všichni.A tu tvoji novou konspirační teorii o Jindřichově Hradci si strč do nebo za ....Nás by totiž vytrhnul asi jen Sikora v první lajně a Pavlas na beku.
 
 
higway | holy driver
27.10.2019, 21:05
 
 
včera jsme venku opět neuspěli a to proti týmu,který bychom měli porazit,prostě je vidět kde je naše místo v první lize boj o osmičku do posledních kol první části.To že pouštíme Suchého na střídavé starty lecos naznačuje o našich ambicích na tuhle sezonu ,samozřejmě mu to přeju alespoň se ukáže jestli je konkurence schopný v e-lize na druhou stranu pokud uspěje nemáme nárok konkurovat nabídce Plzně nebo jiného e-týmu tudíž pro klub jako takový to nic dobrého nepřinese.Tak mi napadá jestli má potom smysl tým posilovat nebo prostě tuhle sezonu dohrát s tím čím máme.
 
 
higway | holy driver
25.10.2019, 22:36
 
 
Reakce na rendaxyz: No tak to nevím...říká se to v Praze...
tak všechno co se říká v Praze nemusí být pravda Smajlík každopádně ten kluk ti musí ale ležet v žaludku
 
 
higway | holy driver
25.10.2019, 20:24
 
 
Reakce na kulovnice: No jsem zvědavá, na koho eventuální...
koukám že Pešán tu skoro tolik fanoušků co Litvajz Smajlík to si dovolil dost kritizovat našeho bývalého golmana Smajlík
 
 
higway | holy driver
25.10.2019, 08:58
 
 
Reakce na kolatyr: Naše obrana má věkový průměr 23 a půl...
proč ta nedůvěra k našim golmanům ?
 
 
higway | holy driver
25.10.2019, 08:36
 
 
Reakce na 81sniper: Svoboda a Tupý na hostování ;(...
tak dalo se čekat že při jejich nevýrazných výkonech jsou adepti na "Černého Petra ",Hrala alespoň udělal při menším počtu startů víc bodů a IT dostávali všichni tři malej ,ale přibližně stejnej.Každopádně to kouči stačilo aby se tak rozhodnul.Kadaň by asi pro ně byla lepší ,ale odtud mám dojem si je nemůžem stáhnout ze dne na den jak ze soutěže o stupeň níž.
 
 
higway | holy driver
24.10.2019, 20:35
 
 
Reakce na rendaxyz: Ne jednu stranu se tady říká,že se n...
taky jsem toho názoru že se samými odchovanci se to nedá uhrát a že to že je někdo odchovanec neznamená že musí hrát musí to být podpořeno i kvalitou.RESTART snad neznamená hrát jen vlastními hráči nikdo to přece tak neprezentoval a ani to tak není.Chápu restart jako změnu fungování v klubu od majitelů přes trenéra a hráče.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov
HC Benátky nad Jizerou