Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
16.03.2021, 20:14
 
 
Koukám na Vítkovice-Kometa, dobrý hokej. Byla tam i zajímavá situace: " Před brankou Schneider Šoustal... " Smajlík
 
 
03.03.2021, 11:48
 
 
Zdravím všechny, hokej se nekoná tak trochu o iném sportu. Před časem, když se Slávie ujali Číňani, se tu objevily názory, že pod Tvrdíkem to nemůže dobře dopadnout. Ukázalo se, že Tvrdík není tak špatný manažer, Slávia se zvedla a dnes u nás nemá konkurenci. Koukal jsem na zápas s Lestrem na Slávii, hra se mi nelíbila. Zato v Anglii to vypadalo, zejména v druhé půli jinak.
Pár dobrých hráčů už prodali a stále válí, pokaždé jsou schopni dobře doplnit kádr. Když v létě prodají Simu, mají na pár let vystaráno: odkaz
 
 
17.12.2020, 19:17
 
 
Reakce na V8: S tím celkem nesouhlasím. :)...
Ahoj, včera mi firma montovala rolovací vrata na dvě garáže. Ptal jsem se zda mají dost práce a chlapi řekli, že tolik práce nikdy neměli. Staví se jako by firmám někdo za to platil Smajlík
 
 
24.08.2020, 12:23
 
 
Reakce na shaki33: Tak Kamil je hlavně po několika opera...
Ahoj, tebe jsem už neviděl ani nepamatuju, jak žiješ?
 
 
12.08.2020, 17:02
 
 
Reakce na Bémič: Ještě bych to dal do mosteckého deníku,...
Proto jsem chtěl aby Mág ten článek stáhl. V Litvínově se můžou řehtat a plácat po stehnech.
 
 
11.08.2020, 12:19
 
 
Reakce na Mág: Já myslím, že z toho, že jsem stále na kl...
Smajlík Dík
 
 
11.08.2020, 11:02
 
 
Reakce na Mág: Nepsalo, ale oficiálně začíná áčko trénov...
Tak co Mágu bude s tím začátkem zápasů? Anketa ukázala, že drtivá většina si přeje pozdější začátek. Poměr hlasů je 413 : 56. Mezi těmi padesáti šesti jsou lidé, kteří k nám na hokej z Prahy, Plzně, Brna, Otrokovic, Liptovského Mikuláše a Ústíchodit jezdit nebudou. Možná ani ti z Loun, takže ten poměr je ve prospěch 16:30 a 17:30 ještě větší. Všude a ve všem se postupuje podle přání většiny i kdyby poměr nebyl tak výrazný. V tak vážné záležitost jako brexit měli zastánci převahu mnohem meší!

Nezlob se na mne, ale ten článek s jízdním řádem pro domácí zápasy bys podle mne měl stáhnout nebo upravit.Tvé odůvodnění pro 13:00 nás tu pěkně nazvedlo a i ty jsi uznal, že to byla chyba. Za koho ty vlastně kopeš?
 
 
08.08.2020, 22:41
 
 
Reakce na Petr68: Pod anketou máš to se mi líbí,na to na...
Dík za vysvětlení.
 
 
08.08.2020, 22:25
 
 
Reakce na Mág: Opravdu budeme řešit, jaký čas má jakého ...
Už jsem ten systém pochopil. Ještě jsem se na našem fb ankety nezůčastnil a ankety třeba na Novinkách vypadají jinak. No a i když usilovně klikám na odpovídajícího smajlíka, nic se nestane, neobjevím se tam. Pochopitelně přihlášený jsem.

Za habaďůru se omlouvám, byla to neznalost systému hlasování Smajlík
 
 
08.08.2020, 21:49
 
 
Ta anketa na fb je nějaká divná, klikl jsem na 16:30 a nevím kam se můj hlas započítal. Klikl jsem i při druhé návštěvě fb, to si tam může naklikat kdo chce co chce? A jak je zajištěno aby nám tam neklikal někdo od ropáků a nedělal si z nás pr.del? Proč se, tak jak je to u anket běžné, neobjevuje počet hlasů pro jednotlivé začátky? Všichni jsme na 13:00 naštvaní a mág tam dá srdíčko. To bude nějaká habaďůra.
 
 
08.08.2020, 21:39
 
 
Reakce na tpd: "Několik pirátských permanentkářů jezdí i...
Možná tragikomický.
 
 
08.08.2020, 21:19
 
 
Reakce na Mates92: Když budeš chtít, zkus si můj příspěv...
Ty jsi taky komik, děláš si z nás děláš pr.del, nebo máš takovou svazáckou duši doopravdy?
 
 
08.08.2020, 13:14
 
 
Reakce na Mág: Každý přemýšlí jinak. Já si patent na roz...
OK, tvá reakce na chybu tě omlouvá Smajlík
 
 
08.08.2020, 12:39
 
 
Reakce na Mág: Pánové a dámy, nebudu reagovat na nikoho ...
Tak málo představivosti a sounáležitosti s klubem bych od toho, kdo má na starosti marketink klubu, nečekal. A napsat takové důvody pro zvolení času na oficiální web, no, to tu bylo komentováno ještě slušně.
 
 
08.08.2020, 09:43
 
 
Reakce na thegod: Ještě v souvislosti s tím, jaká nenávi...
Nenávistí bych to asi nenazýval, spíš řevnivost. U mne jde o lhostejnost a někdy nas.ranost. Nenávist ne Smajlík
 
 
08.08.2020, 08:20
 
 
Četl jsem nejprve příspěvky tady a až potom článek na webu vysvětlující čas domácích zápasů. Pro mne je neuvěřitelné, že kvůli pár možným návštěvníkům extraligy v Litvínově mám, když chci tady na hojek, vynechat nedělní oběd, nebo si ho posunout na nesmyslný čas.

Vypadá to, že mezi těmi, kdo chtějí jezdit na Vervu, jsou právě ti, kteří tady můžou rozhodovat o čase utkání a to je na mne opravdu moc!!! Neřešil bych zda 50 nebo 70 Kč, ale tím časem a k tomu neuvěřitelným OFICIÁLNÍM zdůvodněním, jsem tady s hokejem skončil. Takže pohřbít hokej v Chomutově někdo vážně chce a ten někdo je současné vedení Pirátů. Neuvěřitelné.
 
 
06.08.2020, 15:29
 
 
Reakce na senior: A jdeš dneska, hraje "A" proti junioru...
Od kolika hodin?
 
 
06.08.2020, 09:26
 
 
Mě už nas.ranost pomalu přechází. Nakládali jsme tu tomu hňupovi z Kladna za to, že napsal, že se zná s mladým Veverkou, který mu řekl, že hokej v Chomutově končí a on měl pravdu. Plán už byl na světě. Jen nechápu proč to Veverka starší neprodal když byl zájem. Že by byl podnikatel s tak špatným odhadem se mi nechce věřit, ale možné to je, ostatně podle toho taky dopadl. Myslím si, že vzhledem k nám jde o nějakou špinavost ve prospěch rudé záře. Jenže Veverka asi nečeklal, že padne.

Koukl jsem na soupisku a je tam Adámek. Ten kluk měl o deset čísel vyrůst a hrál by někde jinde. Párkrát jsem si ho všiml u juniorů, má přehled a hokejové myšlení. Budou to srandamače, opravdu hokej pro zábavu a Ivan je borec, ten by tu měl zůstat. Až ho potkám, poděkuju mu. Jenže bez adrenalinu to nebude ono...Piráti - atraktivní soupeř v krajské lize, budou na nás chodit Smajlík
 
 
23.07.2020, 23:56
 
 
Hroznou žumpu tady z toho Veverkové udělali. A všude se píše "Piráti" nebo "Chomutov"a byla to práce Veverků, pražáků. Cejch je na Pirátech a Chomutovu. Nechápu, že se to drželo tak dlouho pod pokličkou, že o tom hráči, nebo zaměstnanci nemluvili dřív.
 
 
23.07.2020, 07:53
 
 
Reakce na ítý: Tak práva na hráče co jsem četl jsou neco...
Myslíš, že někdo vysolí pár mega jen proto aby vlastnil práva? Kdo? Kluby hráče mají a když bude stát nebo banka chtít po Kladnu zaplatit za Hlavu, mohlo by se stát, že Nick si v Čechách nezahraje. A to je jeden z těch lepších hráčů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 13:15 | Dor.
HC Meteor Třemošná
Piráti Chomutov