Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
27.11.2022, 11:20
 
 
S Příbramí to ještě nějak šlo, ale Letci nám včera ukázali, že musíme být realisti. Postup? S kádrem, na který máme finance, je utopie. Otázka je, jak jsou na tom finančně třeba Letci, Příbram, nebo Tábor.
Je zbytečné popisovat kdo a jakých chyb se dopustil, prostě jsme na ně nestačili. Ale Chlouba, to je fakt kousek. Všichni hráči na začátku soutěže věděli jak to tu vypadá, takže buď ať hraje, nebo ať jde do řiti.
 
 
24.11.2022, 20:51
 
 
Jak to bylo s tou pátou brankou, byla dosažena vysokou holí? Ze záběrů na kostce jsem to nepoznal. Vypadalo to, že spíš ne, že byla regulérní, ale někdo(údajně jeden hráč) zase říká, že to bylo vysokou holí. Víte to někdo? Dík za odpověď
 
 
24.11.2022, 19:11
 
 
Reakce na higway: druhej hlavní stojí peníze navíc ,ale ...
No nevím, včera třeba dvakrát pískli zakázané uvolnění, které nebylo a kdo ví jak by to v útočné třetině vypadalo kdyby se hrálo dál. Jen Urban měl jít dvakrát ven, jednou za očividné podražení a podruhé dal Viktorovi hokejkou do obličeje. Kdyby se prohrálo výrazně, tak by to asi výsledek neovlivnilo, ale o jednu branku...? Je taky fakt, že první třetinu jsme hráli tužku a obraz hry se změnil až poté, co jsme se začali víc snažit a hrát hodně do těla. Mnimálně remízu jsme si zasloužili. Takže si myslím, že i když výkon rozhodčích nebyl úplně na blití, stejně mohli zápas ovlivnit.
 
 
23.11.2022, 13:34
 
 
Dnes to bude těžké. Dobré je, že by měli hrát naši junioři z Litvínova Jan Ekrt a Tadeáš Svoboda, je ale škoda, že se hraje i 1.liga a Standa Vrhel bude hrát za Sokolov.
Příbram už nastřílela 94 gólů a tak to naše obrana bude mít těžké. My fanoušci taky Smajlík . Můžem prohrát, hlavně aby všichni bojovali a nejezdili laxně po ledě. Jak že je to naše choreo, "Kdo nebojuje už prohrál"? Hlavně aby nepískal Valda Smajlík
 
 
21.11.2022, 11:18
 
 
Reakce na Mág: Přemýšlím, kde letos zaznělo něco o tom, ...
Byla to reakce, možná spíš doplnění, příspěvku "bera" 20.11. 2022, 12:57 Byl jsem taky rozladěný výsledkem a hrou našeho týmu proti Děčínu. Třeba budu mít po utkání ve středu víc optimizmu Smajlík
 
 
20.11.2022, 14:30
 
 
Reakce na bera: Taky si myslim,že s tímhle přístupem se ...
Ano, diváci, když zjistí, že Piráti nemají žádné ambice, budou ubývat.
 
 
20.11.2022, 10:14
 
 
Ještě si dovolím, když jsem se dal do psaní, něco o nás. Včerejší utkání s Děčínem mi připomínalo některá utkání v extralize. Hráči, kteří tým táhli, to odflákli. Třeba Chlouba, dával góly, dobře nahrával a včera nic. O Lukešovi jsem se už zmiňoval a včera mi to potvrdil, nebojuje, jezdí po ledě. Takový Trávníček makal a Viktor Hübl taky. Lukeš nic. Ještěže je v lajně Chrpa, který to odmaká vždy. Známý, který seděl přede mnou poznamenal, že se v týmu asi něco děje.
Kostourek je na druhou ligu dobrý, moc ale sóluje. Není sám, kolikrát na modré čekali na přihrávku obránci a nic, radši se to motalo za branku. K sudímu výhrady nemám, něco pustil na obě strany, ale zaznamenal jsem, že od chvíle, kdy kotel začal s pruhovanou bandou č..., začal na nás být přísnější.
Třeba jsem to neviděl objektivně, nevím, ale začínám být trochu skeptický.
 
 
20.11.2022, 09:55
 
 
Pustil jsem si rozhovor se Šlégrem a ztratil jsem naději, že se v hokeji něco změní. Pokud ve výkonném výboru budou ti samí, kteří se na současné situaci podíleli, nic se nezmění! Když jsem poslouchal Šlégra, vybavily se mi doby před r.1989. Dělali jsme chyby soudruzi, ale poučili jsme se z krizového vývoje a budeme ho normalizovat. Prototyp soudruha z minulé doby. Děs! Všichni, ti, kteří hokeji rozumí i laická hokejová veřejnost viděli, že kroky výboru v čele s Králem vedou špatným směrem a upozorňovali na to. Jen ti, kteří rozhodovali, to neviděli. Asi víme proč, že.
Co chce napravit Guma, který se namontuje do všeho a nic neumí(řídí tři výbory)? Co chce napravovat "vědec" Jágr, který sice byl výborný hokejista, ale o to míň mu bůh nadělil fištrónu, "poctivec" Ščerban", který vždy nepokrytě a bezostyšně protěžoval svůj klub(třeba rozšíření 1.ligy, nebo juniorů, už nevím, aby Jihlava nevypadla) a další, kteří současnou situaci způsobili? Lojza to brzy pochopí a funkci složí, nebo funkce složí jeho, anebo prostě zapadne do vytyčených kolejí. Eroze záměru a snah postupuje rychle, zejméne, když je něčím podpořena.
odkaz
 
 
06.11.2022, 12:15
 
 
Včera se opět ukázalo, že máme problém s rychlými hráči, byť jsou v týmech pod námi. Sudí Valda u nás už jednou pískal a bylo to možná horší než včera. Soupeři přehlíží všelijaké osekávání, přidržení a sem tam i dobře viditelné podražení a nám píská i to, co faul není. Ten člověk je proti Pirátům zaujatý, měla by od klubu následovat vetace.
Podíval jsem se na soupisku Hronova, podle jmen sedm cizinců, ale dva již mají české občanství. Zbytek, pět, je ruská kolonie, to mě v době války na Ukrajině překvapuje. Kozlov měl dostat do držky dřív, nesnáším tu ruskou povýšenost. Je ale dobře, že nás Hronov přinutil hrát víc do těla. Hany by se měl hlídat, může být rád, že tu jeho legrácku hokejkou Valda nepotrestal.
 
 
02.11.2022, 20:15
 
 
První třetinu jsem neviděl, ale druhá a třetí je normální trapárna. Trenér nedávno řekl, že se na nás každý bude chtít vytáhnout. Myslím, že pro většinu týmů to není problém. Řekl bych, že Piráti jsou už "kouzla zbavení" , jména už nebudí obavy a soupeři nás vcelku bez problémů přehrávají.
 
 
24.10.2022, 21:21
 
 
Reakce na Higway: Je volnej jeden spickovej trenér, kdyb...
Jako poradce v 1. lize asi OK, ale když tady trénoval EL, začal mi za chvíli hodně vadit. Teď mi ho zase bylo trochu líto, ale fakta jsou fakta. U nás průšvih, dalo by se to omluvit tím, že majitel neplatil, ale v Hradci byly finance vpořádku a stejně skončil neslavně, vedle to samé. Takže asi mu opravdu dávno ujel vlak.
 
 
22.10.2022, 12:58
 
 
Nevím, jestli Lukeš zápasy vypouští, ale párkrát jsem o něm skoro nevěděl, že hraje. Hübl na ledě vidět je, Lukeš jen někdy. Každopádně se nepřetrhne, jak napsal niže Rcts, odehraje to v suchém triku.
 
 
19.10.2022, 19:48
 
 
Reakce na winngy: Obrana stále derava, každý tam projde ...
Obrana nic moc, ale na obranné hře se podílejí i útočníci, tedy měli by. Tak dva góly jdou za gólmanem, ale mně spíš vadí to, že nás přebruslují, jsou živější a naši se těžko vyrovnávají s jejich rychlým napadáním. No a jako obvykle, velké procento přihrávek úplně naprd.
Rozhodčí nás opět brousí.
 
 
13.10.2022, 12:01
 
 
Reakce na thegod: Kamaráde ty, vystudovaný jaderný fyzik...
Myslím, že v životě to neplatí. To bych už někdy musel být bohatý Smajlík

Potor, všem!
Asi jste to už četli, pro jistotu to sem ale dávám. Kuba Lauko, přestože se psalo, že bude na farmě, hrál úvodní zápas v NHL a vůbec si nevedl špatně: "...Lauko hrál s Noskem ve čtvrté řadě, připsal si během téměř dvanácti minut hry tři srážky, vybojoval pro tým dvě přesilové hry a důvěru dostával i v oslabení."
Na eliteprospects je na rozdíl od minulé sezony jako hráč NHL, takže snad se tam udržíš Kubo!
 
 
13.10.2022, 09:36
 
 
Reakce na kobrety: Mě zase přijde naše hra hrozně chaoti...
Proti Chebu se přihrávky určitě nezlepšily, spíš naopak. Přišlo mi, že tak 50% bylo špatných. Některé neměly adresáta, jiné byly těžko zpracovatelné a některé šly přímo soupeři. Zatímco jiné mančafty se zlepšují, my jsme nabrali obrácený kurz.
 
 
10.10.2022, 11:36
 
 
Reakce na Marťass: Letňany zahrály velmi dobře takticky,...
Ano, připravili se na nás dobře, ale já jsem, jak v Letňanech, tak i v Příbramy, kromě taktity viděl i pár velmi dobře nacvičených, řekl bych, naslepo zahraných akcí, po kterých puk neskončil v naši brance jen náhodou. I my jsme měli pár dobrých akcí, ale mně, jako neodborníkovi, se zdá, že hrajeme podle nějaké starší šablony. Chybí mi, opět jako neodborník bych řekl, drilem nacvičené a autmaticky sehrané akce, které by soupeře něčím překvapily.
Bude to ještě zajímavé. Příbram, která proti nám hrála výborně, teď doma prohrála s Děčínem... Smajlík
 
 
05.10.2022, 21:41
 
 
Reakce na higway: já to tedy neviděl ,ale narazili jsme ...
Ale no tak, přece si na foru nebudeme hrát na nějakou korektnost Smajlík Tady se k zápasu vyjadřují ti, kteří ho na rozdíl od tebe viděli. Že to v obraně skřípe říkají sami hráči a nezlob se na mne, ti "dva hráči" rozhodně nejvíc bodů neudělali, podívej se na top statistiky vlevo dole na webu.
 
 
05.10.2022, 21:04
 
 
Reakce na Bémič: A co tam měl dělat? Vždyť tam na něj je...
Pouští střely z dálky. V Děčíně to samé, dvě střely od modré, na které viděl, skončily v síti a žádné strašné rány to nebyly.
 
 
05.10.2022, 20:34
 
 
Reakce na Fandapirat0: Nesouhlasím, hrají pekne ale dává...
Jsou rychlejší, sehraní a náš gólman tedy nic moc...
 
 
03.10.2022, 13:27
 
 
Reakce na Mág: V pohodě. Snažíme se, aby vše bylo vysvět...
*
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.