Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
19.10.2018, 09:41
 
 
Reakce na Puny1: Ano, nový server a komanci dělají koali...
Protože jim chybí jeden hlas a Bystroň ani Straka se k nim nepřidá Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2018, 07:32
 
 
Reakce na Churchill: Zakázané ovoce chutná nejlépe. Jakm...
Nenudím se, ale vždy jsem raději četl než koukal na televizi. Protože jsem na světě už nějaký ten pátek, tak jsem toho přečetl víc, to je celé. Že jsem včera trochu ujel mě napadlo hned ráno. Chtěl jsem něco smazat, jenže ty sem lezeš v noci, zareaguješ a už to musím nechat Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2018, 00:08
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Marihuana nevyvolává závislost ...
Chlape, ty o tom víš opravdu prd. Víš proč se mladí lidé vyčleňují ze společnosti, berou drogy a chlastají? Slyšel jsi něco o sociální závislosti? Napsal jsem, že marihuana nevyvolává FYZICKOU závislost tak jako nikotin, alkohol a tvrdé drogy, ne že se z toho nezhulíš a to je ověřený fakt. Kouření samozřejmě škodí, odcházejí neurony, v kouři je dehet a podobně. Netoužím po legalizaci, ale konopí má prokazatelně léčebné účinky a v řadě zemí se k léčbě využívá. Dokonce i u nás už snad je na předpis. Nemá smysl tady o tom diskutovat
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 23:19
 
 
Přátelé, ví někdo, jak po volbách vypadá městská rada, už je nějaká koalice?
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 23:13
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Hlavně že se v Kanadě nesmí cig...
Tak pozor, toto zatím nikdo neprokázal. Nekouřím ani cigarety, natož marihuanu, ale z jistých důvodů ( samoléčitelství ) jsem přečetl všechno dostupné, byl i na přednášce doktora z Izraele, kde se k léčení marjánka používá a dopisoval si i s adiktologickým centrem. Kouření marjánky není předstupeň k tvrdým drogám, k těm vede něco jiného. Marjánka ani nevyvolává závislost jako nikotin a alkohol. Kouření jako takové samozřejmě škodí, to je jiná věc, odumírají neurony, kouř obsahuje dehet, ale ve zkratce zahulíš, přestaneš, nemusíš. Na léčbu fajn, ale hulit? Brrr!
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 22:45
 
 
V Kanadě dnes legalizovali marjánku.
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 20:10
 
 
Reakce na higway: nemá cenu s tebou o tom diskutovat máš...
Hele, nehroť to, situace ve zdravotnictví je opravdu špatná. Snacha mé partnerky je ředitelkou nemocnice ve velkém městě, syn je doktor, mám přesné informace. Sehnat doktora s atestací je téměř nemožné a tak se ti může brzy stát, že tě bude vyšetřovat a léčit doktor bez atestace, v lepším případě Čech. Dát jim víc peněz aby zůstali? To bychom se nedoplatili. Když slyším jak to dnes ve zdravotnictví vypadá, jsem rád, že zatím po doktorech nijak zvlášť chodit nemusím. Dbát o sebe se dnes vyplácí, opravdu.
A propos, mě z nostalgie po starých časech podezírat opravdu nemusíš Smajlík , přesto si myslím, že by ty doktory tady bylo třeba po studiu aspoň na čas nějak udržet.
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 19:45
 
 
Reakce na Morb: No, tak jsi to sice studoval, ale absolu...
Jsi si jistý, že reaguješ na můj příspěvek? O svém studiu jsem se nikde nezmínil a tomu, o čem jsem psal, rozumím. Titul je na zmíněné škole za dvanáct víkendů a není důležité být na přednáškách. Důležité je platit. Motivaci zřizovatele není těžké pochopit, za rok 2007 vykázala celá univerzita čistý zisk 158,8 milionu korun. A motivace studentů ? Co je tu k nepochopení, jestli jsi nas.raný na sebe, nebo na současný režim, můžu pochopit, ale netahej mě do toho.
Hrozénkov: odkaz Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 15:31
 
 
Reakce na Rcts: Ano, proto má většina veřejných škol tak...
Před časem jsem se, vzhledem k návrhům politiků na zavedení školného, o tuto oblast zajímal a zjistil, že akreditaci mají i velmi podivné vysoké školy. Málokdo například tuší, že jedna taková vysoká škola je(nebo byla) ve Starém Hrozénkově. Pro ty, kdo nevědí, tak jde o vesnici na moravsko-slovenské hranici. Studium probíhá o víkendech a za patřičné školné získáš titul dřív, než při denním studiu Smajlík Smajlík Smajlík Prostě nějaký současný moskevský inženýrský rychlokurz. Za totáče pro uvědomělé, dnes pro vyšší příjmovou skupinu. Spokojení jsou majitelé škol i studenti.
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 15:06
 
 
Reakce na Churchill: Někdo tu psal, jak stát financuje v...
To jistě a platíš taky školné? Smajlík Většina VŠ, jako třeba UK, školné nevybírá odkaz
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 13:46
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Děkuju, že jsi tenhle příměr po...
Odchod našeho hráče do NHL zase není z finančního hlediska žádná tragédie. Klub dostane 260 000 tisíc doláčů, to je asi 5,5 milionu korun. Naše tabulky(které by měli zahrnovat náklady) jsou nižší, víc se na prodeji hráče v extralize vydělat nedá. Výdělky majitelů klubů u nás a v NHL se vzhledem k velkým rozdílům v ekonomické situaci obyvatel nedají srovnávat, to bych nechal stranou.
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2018, 11:15
 
 
Reakce na higway: mohlo být v budoucnu ?Podobné pořádky ...
Nevím, nevím, nestavěl bych to takto. Jsou profese kde bych závazek uvítal. Třeba doktoři, vystudují zdarma a odcházejí za lepším. Stát, či společnost, která jim studium zaplatila, o svou investici přijde a my,"drobní investoři"(daňový poplatníci) jezdíme a sháníme doktory. Víš jak to dnes vypadá v nemocnicích?
 
 
dronte | Chomutov
16.10.2018, 21:50
 
 
Reakce na icehockeyfan2: No ale hráči jsou de facto jen ...
Proč figurky? Je to nějak nastavené a všichni vědí do čeho jdou.
 
 
dronte | Chomutov
16.10.2018, 21:47
 
 
Reakce na Marťass: A pokud si dobře pamatuji, tak Růža v...
Slyšel jsi dobře? Já seděl v první řadě a řekl bych, že říkal, že jdou jen na hráče, ale sklonil u toho hlavu, zvuk byl nějaký slabší a tak si nejsem jistý. Mládež je dotovaná městem a svazem. Na druhou stranu dotace města na mládež se mu zase vrací v nájmu za zimák, těm klukům skoro nic nezůstane, takže nevím, zřejmě máš pravdu.
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2018, 23:26
 
 
Reakce na ozzyosbourne: h...
o
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2018, 14:49
 
 
A je tady posila odkaz Kus chlapa to je, ale ty poslední statistiky... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2018, 11:44
 
 
Reakce na GeK: Dudovi dochází síly? :)) 39 a přebruslí v...
Přebruslí většinu hráčů... Smajlík Ty musíš být jeho velkej fanda. Včera prostě v pár střídáních tahal nohy a viděli to i jiní, nejen já. Jestli si "prodlužuje" čas na ledě a potom nestíhá, je to jeho chyba a taky trenéra, že ho tam nechá. Jak jsem napsal prve, objektivně uznávám, že i když jsem ho tady nechtěl, je zatím přínosem, ale jestli si svůj IT a svá střídání bude řídit sám jako u Mlejnka ve Varech, tak se máme na co těšit.
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2018, 09:03
 
 
Reakce na higway: Dnes dobrý předvedli jsme i dost hoke...
Vantuch odmaká každý zápas. Zaslouží pochvalu. Zato včera bylo vidět, že Dudovi ubývá sil a po druhém faulu na něj už by se skoro i pral. Třeba to byl jen ten včerejší zápas, uvidíme. Zatím, i když jsem nebyl rád za jeho příchod, je přínosem.
 
 
dronte | Chomutov
14.10.2018, 14:19
 
 
Reakce na senax: mozna bude o trosku vic divaku, cekam k...
Mě si počítal taky? Jdu, takže ještě plus jeden Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
12.10.2018, 15:06
 
 
Reakce na higway: asi nejsem tedy soudný :) na hokej cho...
Jasněéé, zafandíme, zanadáváme sudím, dáme řídký pivo a klobásu a jdeme domů. Doma otevřem noťasy, přečteme hodnocení trenérů, zanadáváme a píšeme hodnocení my. No není to fajn?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 15:30 | Muži
Piráti Chomutov
HC Oceláři Třinec