Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
23.06.2019, 07:39
 
 
Reakce na Churchill: Jak si na to přišel, že Růža bral d...
Tak bral jeden plat, ale byl za dvě funkce-trenér a sportovní manažer. Výše jeho platu se tu i na jiných diskuzích rozebírala a nejnižší částka o které se mluvilo, bylo půl mega. Takže když nedostal tři výplaty nebolelo ho to tolik jako třeba Chloubu nebo Rašku. Je mně to jedno, hodnotil jsem hlavně výsledky jeho práce, ne jeho plat.
 
 
dronte | Chomutov
23.06.2019, 07:32
 
 
Reakce na JoeCV: Dronte: trenér......, jo, jo, bejvávalo...
Psals to o půlnoci, asi proto ti uniklo, že mluvíme o jeho působení v Chomutově.
 
 
dronte | Chomutov
22.06.2019, 19:00
 
 
Reakce na Puny1: S předraženým trenérem? A kolik by jsi ...
Valach tady hrál ho.vno a pod "renomovaným a reprezentačním" trenérem jsme zahučeli do 1.ligy. Ho.vno pod jeho vedení hráli i ostatní hráči, které si on sám jako sportovní manažer i vybíral. No a kvůli takovému panu trenérovi dokonce pár hráčů odešlo. Nedostávali sice plat, ale jak sami říkali, hráli o svá jména. Trenér patrně ne, tomu to bylo šumafuk když mu ani nestálo za to trénovat přesilovky. Jo, jo, bejvávalo. Bral dva platy a dokázal možná ještě míň než Valach.
 
 
dronte | Chomutov
22.06.2019, 09:38
 
 
Reakce na jarda72: Jako sorry, ale nechapu, proc se tady...
Nepochybně Pirátům prospěl ve dvou věcech. Jeho kontrola účetnictví spustila diskuzi o výši dluhu a jak říkáš, jeho následném snížení pro nového majitele a za druhé dokázal v klidu rozvázat smlouvu s předraženým trenérem. Vypadá to, že všichni aktéři převodu akcií, kromě samotného Soukupa, počítali s jeho krátkou životností. V tom boji padl, ale bojoval dobře.
 
 
dronte | Chomutov
20.06.2019, 18:49
 
 
Reakce na rcts: Pokud mas rozum, tak ne. Dodas prachy, n...
Ale jo, samozřejmě, odborníky bych najal. V tom se shodneme. Když se ale podíváš na web Třince a přečteš pár článků, zjistíš, že sportovní manažer Peterek má nad sebou tři "hokejové laiky", ale zato odborníky v jiných ohledech a ti určitě mluví do mnoha věcí. Nejvíc Móder, ale i Czudek. Móder není ten, který by jen tak sypal a mlčel.
 
 
dronte | Chomutov
20.06.2019, 18:17
 
 
Reakce na jovyk: Já už jsem to radil veveřákům, tam se ...
To je podle mne blbost. Když bych něco platil, tak bych chtěl vědět jak jsou mé peníze použity. A určitě bych chtěl do něčeho mluvit, samozřejmě ne hloupě. Dnes je snadné najít dobré poradce ke konzultacím. Ve firmách to taky nefunguje tak, že jen spoléháš na menežment a nestaráš se.
 
 
dronte | Chomutov
20.06.2019, 14:32
 
 
Reakce na Janis73: Trochu odbočím od hokeje.V Chomutově ...
Nechal nám to Prostějov.
 
 
dronte | Chomutov
19.06.2019, 19:17
 
 
Reakce na M.Novak: Chlapci ,chlapci tolik nenavistnych p...
Vodprejskni ty vosle! Ještě jednou speciálně pro tebe a jiné méně chápavé: Za vším je majitel Veverka, nikdo jiný, žádný Chomutov nebo chomutovský hokej. Majitel, který to způsobil, je z Prahy, ne z Chomutova. Zapiš si to za své oslí uši a dej už konečně pokoj!
 
 
dronte | Chomutov
19.06.2019, 13:59
 
 
Reakce na Rcts: Ať se Piráti vyjádří k dotaci, jinak chc...
Jak tomu mám rozumět, město může nařídit hloubkový audit u akciové společnosti? Podle mne by to bylo dobře, třeba by se ukázalo, že dluh hokejového klubu není tak velký. Řekl bych, že Veverka inkasoval peníze od města, sponzorů, ze vstupného a následně to klubu poskytoval jako půjčku... Smajlík Jinak nevím jak by dluh Pirátů tak narostl.
 
 
dronte | Chomutov
18.06.2019, 16:34
 
 
Reakce na selim: Je mi absolutně jedno, pod jakým názvem...
Dobřééé Smajlík Smajlík Smajlík , mně i Churchilovi jsi udělal radost. Tady má hokej opravdu tradici!
 
 
dronte | Chomutov
17.06.2019, 11:54
 
 
Myslím, že je zbytečné dávat sem odkazy na články, ve kterých si bývalí hráči Pirátů stěžují. Nikdo kromě majitele na tom nenese vinu a kecy tipu"stydím se, že jsem z Chomutova" jsou opravdu hloupé. My, fandové Pirátů, jsme po celou dobu byli k výkonům hráčů nad míru tolerantní a město klub dotovalo podle dohody. Takže jediný, kdo zaslouží kritiku, je PRAŽÁK pan Veverka. Ne proto, že mu krachuje firma, ale proto, že situaci v klubu neřešil dřív.
 
 
dronte | Chomutov
10.06.2019, 15:15
 
 
Reakce na higway: tak nebylo to až tak zlé Lauko ,Lukeš ...
Moc dobře si pamatuju na it Kämpfa a D. Kašeho. Přestože oba hráli dobře, šlo vždy jen o pár minut. Když byl poprvé D.Kämpf na ledě 8 minut, byl to skoro zázrak.
 
 
dronte | Chomutov
07.06.2019, 09:18
 
 
Reakce na KABEZA: Vážení přátele,přesně tohle jsem očeká...
Návrat z dovolené na které jsi neměl připojení k internetu? Všechno je jinak, bude první liga a boj o návrat Smajlík Za sebe nějak nevím, ale jak říkají na Slovensku,"Keď Pánboh dá aj motyka vystrelí."
 
 
dronte | Chomutov
06.06.2019, 22:00
 
 
Ať je to jak chce, článek o novém majiteli mě potěšil. Nalil jsem si džbán vína, vlastně menší džbánek, no, on to byl jen takový opravdu malý, na smetanu nebo na co toje Smajlík Soukup ten rozovor neměl zkrátit.
 
 
dronte | Chomutov
05.06.2019, 18:48
 
 
Piráti, těšte se, už se kvůli nám sešla skupina prachatých a vlivných Smajlík odkaz
 
 
dronte | Chomutov
05.06.2019, 18:39
 
 
Reakce na Krokuss: Jedna z mála radostí Chomutovského ho...
Nespi, už to tu bylo předevčírem.
 
 
dronte | Chomutov
04.06.2019, 21:35
 
 
Reakce na ozzyosbourne: M.Vondroušová jde dál, nádhera. ...
Jde, ale na ten její antitenis se nedá koukat. Vracečka míčků. Martič přesně věděla kam to půjde. Žádný, možná jeden přehoz po lajně, vítězných míčků jako šafránu, kraťasy špatné...Divím se kam se až dostala, ale je naše a samozřejmě jí přeju Smajlík Ano, je ještě mladá, ale každopádně má s trenérem na čem pracovat.
 
 
dronte | Chomutov
04.06.2019, 17:36
 
 
Reakce na higway: pokud nebude A tým nebude akademie ta...
Ne dva, tři. Počítej už i Kladno.
 
 
dronte | Chomutov
01.06.2019, 22:26
 
 
Reakce na jiribulis: +dag Jenže do Litvínova a Kadaně se...
A proč vlastně někam dojíždět?

Když tak do Varů, Muv napsal proč. Kromě toho tam bude pár našich hráčů. Litvínov, podle toho, jak skládají tým, bude stejně hrát na konci tabulky.
 
 
dronte | Chomutov
31.05.2019, 13:33
 
 
Reakce na Bémič: A Stich u sousedů...
Štich tady nenaplnil mé(asi nejen) očekávání. Podíval jsem se na jejich web a při čtení slov Gumy proč ho chtěli „Potřebovali jsme do zadních řad někoho, kdo to tam bude trochu brousit..." jsem se zasmál. Řeči o říznosti a důrazu se u nás ukázali plané. Nebude mi chybět. S trochou škodolibosti si přeju, aby se jim ještě vrátil Dietz. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.