Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
22.05.2020, 22:19
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Proč smutné? Vynechám teď pasáž ...
"Svoje peníze?" Ty nevíš jak vytuneloval OKD, jak přišel k čtyřiceti tisícům bytů a jak na nich vydělal? Z toho pohledu může každý zloděj tvrdit, že to, co ukradl, jsou jeho peníze.
 
 
19.05.2020, 11:12
 
 
Reakce na ítý: Už to tam je. *2*...
Kde to je? Nic nemůžu najít, dáš odkaz? Dík
 
 
08.05.2020, 21:27
 
 
Reakce na VaMo: Lajničky, to je spíše doména Plzeňské Vi...
Pár zlatých žil by se tu asi našlo, ale z toho nic nekouká, maximálně operace dotyčných... Smajlík
 
 
03.04.2020, 18:03
 
 
Reakce na krokuss: Podobná smlouva jako jako ta V.R. a n...
Pochybuju, že se to nechá srovnávat, Růžička byl v době podpisu za zenitem a ve vývoji ustrnul jak jsme to slyšeli i od samotných hráčů. Varaďa je mladší, modernější, dynamický.
 
 
03.04.2020, 17:56
 
 
Tak uvidíme, jestli tedy něco vůbec uvidíme Smajlík odkaz a první zápas hned Budějovice...
 
 
01.04.2020, 13:37
 
 
Není třeba vyšilovat z Jeřábka, nic zvláštního za sebou nemá a taky se jako trenér nikde dlouho neohřál. Kromě toho byl šest let out. Rosol je na tom o něco líp, ale taky žádná špica. My jsme na tom hůř, o tom žádná a jak psal higway, jestli to majitelé myslí z hokejem vážně, musí to vzít do ruky někdo jiný. Jinak je to signál pro nás, fanoušky, že příští sezony budou horší. A postup? Legrácky...
 
 
30.03.2020, 12:42
 
 
Reakce na Marťass: Tak podle rozhovoru všichni zahráli d...
Hned mě napadla písnička od Lenky Filipové. Třetí sloka je výstižná, "Jenom blázni se radujou
když loďka se naklání jenom blázni se radujou že voda jim stoupá Jenom blázni se radujou
jsou na prahu svítání... odkaz

Ne, ne, nechceme nahoru, asi nemůžeme, ale je vidět, že nechceme. Bude řežba s Kadaní a nevím, nevím...
 
 
28.03.2020, 11:31
 
 
Mamainko, děti se mi smějou že mám koronavirus . Vykašli se na ně... Smajlík
 
 
26.03.2020, 21:12
 
 
Nové nařízení vlády je třeba dodržovat všude Smajlík odkaz
 
 
22.03.2020, 10:20
 
 
Reakce na tpd: *2* .. pane kolego ty si tu koleduješ (od...
Proč si koleduje? Jeho příspěvku se toho moc vytknout nedá. Nějak mi sice uniklo, že by pan ministr tu doktorku v médiích pranýřoval, dostal jen špatné informace a potom se jí omluvil, ale jinak má pravdu. Myslím, že Babiš si ani tak moc PR nedělal, on je spíš nekonečný alfa samec. Hamáčka k moc věcem nepouští, asi se trochu bojí a to je chyba. Z posledních vystoupení před kamerou v uplynulém týdnu se zdá, že dborníci na PR mu už poradili, deleguje práci i na jiné a chválí i jiné. Už si ale stačil proti sobě popudit dost lidí.

Pravdu má ale i kobrety, tisíce lidí vyrazilo na dovolený do rizikových oblastí a bylo jim fuk jak to dopadne. Mnozí lžou o tom kde byli, jiní nedodržují karanténu a podobně. Je smutné, že i v jiných kulturních zemích je to podobné. Nejsme až tak špatní, opatření asi fungují když u nás na to ještě nikdo neumřel. Abych to nezakřikl...Důležité je, že pomalu začíná přibývat uzdravených.
 
 
20.03.2020, 13:03
 
 
Reakce na PUK: Je to o lidech, zajímalo by mne jak to je...
Protože bylo málo testovacích míst a dlouho trvá vyhodnocení vzorků, probíhá selekce adeptů na test formou dotazů kde byl, má-nemá teplotu a pod. Když příznaky a rizikový pobyt chybí, dostane přednost jiný. Už jsou k dispozici rychlotesty a je víc odběrných míst, bude to asi lepší.
 
 
20.03.2020, 12:59
 
 
Reakce na Adjuk: Dronte nepise. Tvuj edit bylo posledni ...
Hapčik, aj vej khech khach chrak chrr hmmch hkŕhŕk čvrk Smajlík
 
 
20.03.2020, 09:15
 
 
Ráno mě vyděsila zpráva v Chomutovském deníku, chtěl jsem sem teď dát odkaz a článek je aktualizovaný s tím, že ten mladý muž pobýval a marodil v Praze. odkaz
 
 
18.03.2020, 12:06
 
 
Reakce na PUK: Seš nějakej načepejřenej. Není třeba se t...
No tě pic PUKU, to jako že za totáče se hospodařilo líp? Ty si myslíš, že byly ve skladech desítky milionů roušek a respirátorů, nebo se udržovaly v provozu pro případ potřeby nějaké firmy? Na vojně jsem jednou byl v takovém nějakém skladu, roušky a respirátory žádné. Taky jsem viděl polní nemocnici, tam něco bylo, ale omezeně. V loňském roce jsem navštívil bunkr z té doby, pět pater pod zem, dobově vybavený. Bylo tam kde co, ale roušky a respirátory žádné, jen plynové masky a atombordely. Nevím kolik je ti let, ale máš zkreslené představy. Pár z nás si pamatuje hospodaření za totáče, životní úroveň, možnosti cestování, svobodu projevu a podobně. S dneškem i když máme řadu výhrad, nesrovnatelné, věř mi.
 
 
18.03.2020, 12:04
 
 
Reakce na PUK: Seš nějakej načepejřenej. Není třeba se t...
Dvoják, jak to? Naše firma se omlouvá, dochází k tomu jednou za deset let Smajlík
 
 
18.03.2020, 08:20
 
 
to Penguin: Kde bych si mohl přečíst kdo z Chomutova odchází?

Hamáček racionálně popisuje dění i to, jak si někteří přihřívají politickou polívčičku a vytvářejí nepravdivé konstrukce. odkaz

to tpd: přečti rozhovor s Hamáčkem... Smajlík
 
 
17.03.2020, 22:42
 
 
Bez komentáře odkaz
 
 
17.03.2020, 08:54
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
Ano, někteří se chováme jak hovádka. Předevčírem jsem tvrdě a nahlas zmr.dal chlápka v Globusu, hrabal se v koláčích, vybíral a samozřejmě bez rukavice nebo sáčku na ruce. Musím ale říct, že poblíž žádné kleště na pečivo a rukavice nebyly! Nedávno jsem zase v Lidlu viděl, jak dvě starší ženy zvedli ze země dva či tři rohlíky a dali je mezi ostatní. Když si představíš co všechno se tam na botách natahá...No a když jsem jim slušně, ale trochu nas.raně vysvětloval, že se to dělat nemá, ještě me napomínali, že jsem to měl udělat já, protože jsem u toho byl první. Tak to u nás někdy vypadá. Je třeba ale říct, že velká většina se chová zodpovědně, uvědomujeme si, že jednáme ve vlastním zájmu.

Vládě bych toho moc nevyčítal, reagovala na velmi rychlý vývoj. Jediné co mi vadí je, že jsme včas nedostali víc informací o průběhu nemoci a o tom, proč se na to umírá. Tam měli hned před kamery nastoupit odborníci, ne Babiš, nebo ministr Adam. Podstatné info se šířily v přílohách poštou, nebo na You Tube, ne v televizi.
 
 
15.03.2020, 07:28
 
 
Reakce na puk: Já nekritizuji Babiše i když ho nemusím, ...
Copak Churchil, většího vola ze sebe veřejně udělal Hrušinský, který řekl, že Babiš chce těmi opatřeními zlikvidovat své politické oponenty. Podobně i předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan, ten se zase po zavedení prvních opatření do Babiše a vlády obul, že jen straší veřejnost.
 
 
13.03.2020, 17:07
 
 
Reakce na Adjuk: ???...
Nic, jen že je z Chomutova a dělali z něj celebritu. Nechápu, že mu nedošlo, jak snadné bude příjít na to, že má příjmy když hraje v seriálech. Vypadá to, že oni to prostě za podvod nepokládají, nebo aspoň ne vůči většinové společnosti. Mezi sebou zřejmě nějaké normy mají i když si s tím hlavu moc nelámou. S Godlou děla rozhovor i Jan Kraus. Když se zeptal, zda se podobné smýšlení a chování u nich(Romů) může nějak změnit, Godla se na malou uchvilku zamyslel a řekl, že se to nikdy nezmění.

Vzhledem k tomu, že o hokeji se toho tady už moc nenapíše a vzhledem k tomu, že jde o rodinu z Chomutova, jsem si dovolil to sem dát. Čekají nás patrně vážnější debaty. Nemocná je už i jedna osoba z Pece. Obávám se, že brzy přibyde někdo z jejího okolí...

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.