Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rcts" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
22.06.2020, 09:07
 
 
Reakce na LudekG: Jen ve stručnosti.....pokud zde píšete...
A jakou vypovídací hodnotu má, taková "investice" v podobě informací? Rozumím ještě té formě, ve které to podal Kreon, kdy se na základě těchto "tajných" informací, které tedy údajně nemůže zveřejnit, ptá na konkrétní otázky, které tu třeba nezazněly.

Ale to, co děláš ty, je v podstatě pouze šíření negativní atmosféry ve stylu "je to v hajzlu, nikdo tam neposílejte ani korunu". To je v porovnání s Kreonem naprosto rozdíl, nemyslíš? Pokud předpokládáš, že tohle je správná cesta, jak dohnat klub k "odpovědnosti" a vyjašnění nesrovnalostí, tak to evidentně nefunguje. Navíc to po čase začíná být i dost otravné. Rozumíme psanému slovu a pokud ho nechceš (nebo nemůžeš) rozšířit, nemá cenu ho denně opakovat. Smajlík
 
 
12.06.2020, 10:10
 
 
Reakce na higway: daně a poplatky ze mě dostanou tak jak...
Samozřejmě neříkám, že ty peníze nelze utratit ještě mnohem hůře. Taky je lze ale utratit podstatně lépe, třeba nakoupit každý rok 15 městskýchd bytů pro matky samoživitelky v materiální nouzi, nebo postavit X cyklostezek, dětských hřišť, školek atp..

To jen tak na okraj, protože si myslím, že by nám to, jak se nakláda s našimi daněmi, rozhodně nemělo být ukradené Smajlík
 
 
12.06.2020, 07:59
 
 
Reakce na VADO: hele je o tom napsáno hodně, přečti si t...
Tak to je síla! Smajlík
 
 
11.06.2020, 16:53
 
 
Sklenář do Hradce..... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Už se nemůžu dočkat těch jeho oslnivých výkonů a čísel Smajlík
 
 
10.06.2020, 15:11
 
 
Moc pěkný rozhovor! Díky. Smajlík
 
 
29.05.2020, 11:25
 
 
Reakce na tpd: Možná by jsi si mohl pustit nějaké zasedá...
Samozřejmě, že je o to boj. Největší řev je vždy o to, když někdo dává peníze, co nejsou jeho, do něčeho, čemu nefandí. Ale když se na to podívám tak nějak "z globálu", tak co jiného dělá městu nějaké dobré jméno (= reklamu) po republice? ZOO a dál? Jinak zná každej Chomutov jako špinavé a chudé město plné nepřízpůsobivých, s vysokou nezaměstnaností, kriminalitou a koncentrací fabrik, kde se dře za pár švestek.

Proto mě dostává, že se vůbec nějak obsáhle debatuje o podpoře hokeje ve městě. Co jiného se tady asi má propagovat? Pralesní liga fotbalu, kde hrajeme s prd3lema typu Droužkovice na stadionu za X mega? Nebo snad takové ty sranda sporty jako basket, florbal nebo softball, které je sice príma, že máme (třeba i na nějaké úrovni), ale díru do světa s nima zrovna neuděláme, že? Tu jsme udělali (například) díky jménům jako Kampf, Kaše nebo Rutta.. Smajlík
 
 
29.05.2020, 07:36
 
 
Reakce na carlos: stezejni sponzor je kdo ?! je tady sna...
Sorry ale Chomutovu si myslim hokej dělal dobré jméno více než dlouho a to v případě, kdy rozhodně nebylo nějakým stěžejním sponzorem a co si budem nalhávat, kromě Novákovo korupčních kauz a vraždy Housky tady není prakticky nic, co by městu dělalo nějakou reklamu.. Smajlík
 
 
28.05.2020, 07:28
 
 
Reakce na LudekG: Nemá zde registraci a obrátil se na mě...
Tak to bude asi opravdu hodně drobný podnikatel, když nemá ani 100kč na registraci Smajlík
 
 
27.05.2020, 11:58
 
 
Reakce na Marťass: V rozhovoru zaznělo, že pokud by do t...
Nojo, ale Soukup chtěl insolvenci a začít od kraje, ne? Kdežto sedmička měla zájem zachovat Chance ligu, nebo se pletu?
 
 
26.05.2020, 07:48
 
 
Reakce na higway: no právě že je jich cca 400 :) už jeno...
Já nevím, ale kde se píše o tom, že se tam snad bude nějak rozhodovat? Ano, pravděpodobně budou stále rozhodovat ti, kteří do toho dávají peníze, nebo alespoň určovat směr. To ale není nic proti tomu, aby se na tomto podíleli i např. rodiče nebo zástupce města. Nemusí to nutně znamenat, že bude třeba zvedat ruku a hlasovat, ale že si bude moci například vyžadovat informace (od všech zaměstnanců) nebo vznášet návrhy, dotazy, požadavky.. pokud to bude člen orgánu, určitě to bude mít větší hodnotu, než pokud to jen jeden z mnoha "uřvaných" rodičů (v nadsázce!).. Za mě je toto win-win, kdy prakticky není co ztratit a určitě je to dobrá cesta k otevřenosti klubu..

A co se pana Soukupa týče, kdo ví, jak by to tenkrát bylo a kolik do toho chtěl dát ze svého. Jinými slovy, jestli by to HEROS zvládl usponzorovat.. Smajlík
 
 
23.05.2020, 11:40
 
 
Díky za pěkný článek i Adamovu upřímnost.

Chápu, že není nic jednoduchého řešit takové situace (dluhy), ale jak se říká "s úpřímností nejdál dojdeš". Nikdo není dokonalý a přebrat to nebylo nic snadného. Všichni se učíme, takže věřím, že dále už to bude jenom lepší.. Smajlík
 
 
20.05.2020, 09:44
 
 
Reakce na tpd: Na obsah muže mít každy názor jiný.. to c...
Já vůbec nerozporuji, že to dělá zadarmo nebo amatérsky, ale třeba rozhovor s Marcelkou byl věcný a aktuální. Spíše tam reagoval na její odpovědi a člověk se z toho něco dozvěděl. Tohle mi prostě přišlo jako PR Veverkům ve stylu "děkujeme za úspěchy, vše jste dělali dobře, strašně rád jsem pod vámi pracoval, i když mi 3 měsíce nepřišla výplata"..

A to je na mě trochu moc.. to je prostě můj názor. Smajlík Smajlík
 
 
15.05.2020, 14:20
 
 
Reakce na ítý: Ty dluhy co tu jsou za sezónu nezaplatí, ...
Tak otázka, co za dluhy je na a.s. a co na z.s.

A pokud jsou prostě dluhy velké tak i tak, nebo je to nějak jinak propojené, tak to nechat všechno lehnout popelem a založit novou a.s., nový tým pod novým jménem a s novou budoucností?

Občas trochu nechápu, proč se za každou cenu lpí na hokejové značce.. Chomutovský hokej tu existuje po desítky let s různými názvy a je to vazbou na město jako takové, né na značku, nebo?
 
 
15.05.2020, 12:51
 
 
Vyprdnout se na tuhle sezónu.. hlavně neztratit licenci, odehrát to s juniorama za minimální náklady 6-7 mega ročně, do konce sezony splatit dluhy, přejmenovat klub a do sezóny 2022 s čistým štítem Smajlík
 
 
15.05.2020, 09:48
 
 
Reakce na tpd: Jakože město má dělat že dluhy neexistují...
To určitě neříkám.. spíš by mě tedy zajímalo, jaký má město "Plán B", co s tou halou jako hodlá dělat? Nějakou základní údržbu a starost s tím má tak jako tak a pokud tu nebude hokej, tak co s tím?
 
 
15.05.2020, 08:48
 
 
Tak hlavně co si budeme nalhávat, v zájmu města by mělo být, aby se tu hokej hrál. Když už je tu ta aréna. Nebo je snad plánem města nechat ji zpustnout a dělat v ní 5x ročně koncerty? Smajlík
 
 
13.05.2020, 13:04
 
 
Reakce na ítý: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tips...
Mají 3. nejnižší rozpočet v ČR? Plzeň? Smajlík
 
 
02.05.2020, 13:42
 
 
Reakce na thegod: Ale jo, to je jasny. Ja jenom premysli...
To samozřejmě těžko spekulovat o konkrétních důvodech. KHL je megalomanský projekt co se snaží neustále rozšířovat a zapůsobit na svět. Samozřejmě by se rádi rozšířili do prestižních a bohatých zemí západní (Německo, Francie, Anglie, Švýcarsko) nebo severní (Finsko, Švédsko) Evropy, protože co si budem, ve světě nikoho nezajímá, jestli KHL hraje nějaké Slovensko, Bělorusko, Litva nebo Chorvatsko. Je potřeba, aby jména účastníků dobře zněla.

Co se týče toho, proč by si nevybrali Prahu, to je otázka. Možná jim Praha nešla tolik na ruku, možná by neměli k dispozici takové zázemí (nemusí být ochota popustit jim narvanou O2 arenu a tím pádem by neměli domácí stadion), nebo by v hlavním městě měli podstatně vyšší náklady atd..

Jak říkám, já za projektem KHL a jejich snahou o rozšíření do celé (hlavně západní) Evropy vidím spíše nějaký polo-politicky motivovaný megalomanský projekt ve stylu "čím víc na západ se dostaneme, tím lépe pro nás".. Smajlík
 
 
02.05.2020, 11:46
 
 
Reakce na thegod: Mně tohle přijde jako úplná cypovina… ...
Tak ohledně toho cestování to je samozřejmě masakr, na druhou stranu věřím tomu, že ve spoustě měst světa jsou letiště umístěná dále od města, takže cesta z letiště ke stadionu trvá třeba těch 40-50 minut, což už není tak velký rozdíl.

Z pohledu našince je to samozřejmě koncept naprosto nerálný, KHL bych však nevnímal jen jako sportovní záležitost, ale též jako určitou formu šíření politického vlivu a snaha konkrutovat (nebo předehnat) NHL.

Lev Praha byl, pokud je mi známo, mimořádně úšpěšný projekt a dle článku z roku 2013 odkaz sto vypadá na průměrný rozpočet kolem 500mil. kč. Nám se to může zdát moc, ale pro nějakého ruského oligarchu nebo společnost (nejčastěji) napojednou na stát je to jako plivnutí v moři.

Ano, pokud se někdo chystá hrát KHL s rozpočtem 150-200 mil. (Slovan Bratislava), tak asi neuspěje, ale přesné parametry kontraktu neznáme. Pokud bych ale byl sponzor s 2-3 miliardami kč, tak si můžu vybrat jakékoliv město, kde budu chtít hrát KHL a v příhraniční oblasti by to jistě přilákalo velký zájem také z Německa..
 
 
02.05.2020, 08:32
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Hrát KHL ? Taková zmínka tam mys...
Bože, tak si alespoň ku*va nejdřív pusť to video, než budeš něco komentovat!

Začíná to v čase 16:00..

odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.