Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rcts" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Rcts | of the House Stark
19.08.2019, 20:30
 
 
Reakce na dag: no ty krávo 😂😂😂 ...
Počkat a Pardubice to je farma Hradce? Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
16.08.2019, 16:28
 
 
Tak Huml jde do 2. ligy.. odkaz
 
 
Rcts | of the House Stark
15.08.2019, 20:19
 
 
Neviděl jsem, akorát asi trochu moc vyloučených, což? Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 20:06
 
 
Reakce na Kryspin: Tak už jen stručně. Tuto analýzu jsi ...
No moment. Chtěl jsi "uvést příklad alespoň jednoho konkrétního dezinformačního článku" a to jsem také udělal. Samozřejmě ti jich mohu uvést více, konkrétně například každý článek "geopolitického analytika" Marka Kyncla. Oceňuji, jaký jsi zapálený bojovník za dezinformační weby a chápu, že odrážejí tvoje vidění světa a tvou jistou životní frustraci, to ale nemění nic na tom, že se jedná o platformy pro šíření lží, fake news, desinformací a polopravd.

Já souhlasím s tím, že žádné médium není úplně objektivní. Rovněž sám kritizuji například zvaní některých hostů (Romancov) do ČT.

A k tvému tvrzení - odkaz zde jsem vybral namátkou jednu zprávu z mainstreamu. Můžeš mi, prosím, rozebrat, jak je tam konkrétně ohýbána pravda. Díky.
Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 18:57
 
 
Reakce na VADO: Tak souhlasím s tebou. Problém je a vrát...
Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 17:35
 
 
Reakce na Kryspin: Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď n...
Chápu, že pravda bolí. Zde máš článek k sestřelení MH-17: odkaz

Je tam oblíbený "geopolitický analytik" Marek Kyncl (kdo to vlastně je? Podle tohoto odkaz je to člověk, co do roku 2006 působil v ČR jako advokát, následně se v roce 2007 odstěhoval do Ruska, kde se oženil a podniká. Bohužel o jeho "geopolické odbornosti" kromě Parlamentních Listů nikdo nikdy neslyšel...), který nám mj. upřesňuje "indicie" (asi jako důkazy), podle kterých není Ukrajinská (a ve finále i oficiální verze Nizozemských vyšetřovatelů) nepravděpodobná (je to dlouhý odstavec, který nebudu celý kopírovat, tak jen vybereme:

- "ukrajinská dispečerka Anna Petrenko, která změnila kurs letadla nad oblastí, kde probíhaly boje. Krátce po incidentu si vzala neplacenou dovolenou a beze stopy zmizela"
- "Vyslechnut nemůže být ani stíhací letec a pozdější náměstek generálního ředitele Nikolajevského mezinárodního letiště Vjačeslav Volodin, který držel nad oblastí, kde došlo k sestřelení Boeingu, hlídku. Volodin údajně spáchal sebevraždu výstřelem do srdce"
- "K vyšetření by mohl přispět i výslech plukovníka Ruslana Grynčaka, velitele 164. radiotechnické brigády, která operovala v oblasti zóny dopadu letadla. Obsah instruktáže, kterou provedl v rámci cvičení ukrajinských vzdušných sil „Ruběž 2016 v Oděse – „Chlapi, pokud bude tohle dělat, tak máme na krku další sestřelený Boeing MH 17"

Co k tomu dodat - překvapivě u žádného tvrzení nejsou zdroje, když si tedy vyhledáme jméno "Anna Petrenko" a k tomu "air controller" nebo "traffic controller", vyjede na googlu jen fotka z fotobanky a několik odkazů na proruské weby. Pan Vjačeslav (Vyacheslav) Volodin, kromě toho, že se jedná o Ruského politika, dle googlu ve spojení (dokonce) s žádným letištěm ani nefiguruje. Docela podivné, ne? A finální údajná nahrávka z operace Ruběž 2016 - tak na tu se mi podařilo vygooglit odkaz, kupodivu je to Tass.ru, tedy hlásná trouba Ruské Federace odkaz

Dál už to ani nemá smysl číst, protože to je akorát snůžka nesmyslů, lží a "pocitů", kterými se někdo (žije vůbec?) snaží rozporovat oficiální výsledky vyšetřování (překvapivě nepříznivé pro Rusko). A toto je krásný příklad dezinformace.

Každá strana má dvě mince, ale pokud chce někdo oponovat oficiálním zprávám, měl by své názory opřít o jasné důkazy, nikoliv konspirační teorie, lži a své fanatické zájmy..

Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 15:41
 
 
Reakce na Kryspin: O tom, že Aeronet je obskurní web ví ...
Jasně, šéfe.

odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz

.. tím bychom mohli pokračovat. Ano, lze argumentovat tím, že PL pouze "dávají prostor k vyjádření všem", tedy i uklízeč se může vydávat za politologa a komentovat z "odborného" hlediska nějakou situaci/osobu a tím utvářet názory čtenářů. Toho samozřejmě využívají i různí tvůrci fake news a dezinformací. Nemálo článků tak má jako odkaz na původní zdroj uveden odkaz na nějaký z dalších webů (aeronet, ac24, nwoo.org, protiproud, rukojmi.cz, zvedavec.org) napojených (ať už přímo či nepřímo) na různou (nejčastěji proruskouú propagandu).

Ale vlastně můžem být alespoň za odkaz rádi, když k prezentování zprávy jim stačí napsat cokoliv a poslat emailem od noname uživatele, aby to následně vydali jako zaručenou zprávu.. Smajlík Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 13:12
 
 
Reakce na VADO: Můžeme si udělat seznam otázek? :)) :)...
Tak s tím, že lidé dnes věří nepravdám a polopravdám, to je naprosto jasné. Hodně lidí se rozhoduje, jedná a utváří názory na základě pocitů, nikoliv faktů. Stačí se podívat, kolik desetitisíců čtenářů pravidelně věnuje pozornost sračkoidním "zprávám" jako parlamentnilisty, aeronet atd..

Bohužel se k tomu přidávají i různé politické subjekty, strany a hnutí.. Prostě ověřovat si informace zrovna dneska není moc mainstream. A podle toho to taky v tom státě vypadá.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
12.08.2019, 17:03
 
 
Reakce na dronte: Ten Sokolov jede, nejprve porazil 4:0 ...
Někde jsem psal, že snad Koblasa a Hlava byli jediní hráči ze základu Varů. Zbytek byl junioři + to, co bude hrát v Chance lize právě za Sokolov.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
09.08.2019, 15:13
 
 
Reakce na NeznamyKluk: Ahoj, Nevíte jestli tam budou zas...
Kámo ty stejně nesbalíš. Tam je to samá zlatokopka.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
01.08.2019, 18:28
 
 
Reakce na Luke_Packet: Je tu nějaký expert na 1. ligu co...
No minimálně podle onlajnů je to stejná skvadra, která předevčírem vypráskala Kadaň 8:4.

Mimochodem, Vrhel hattrick.. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
30.07.2019, 18:05
 
 
Reakce na kirchna01: Jojo jede to. Obraz je jak ze stříd...
GL s hledáním nečeho lepčího.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
27.07.2019, 23:25
 
 
Reakce na kirchna01: tak cena vlezlého je podivná. čekal...
A co by jste dneska chtěli v 50 tisícovém městě? Chodit na hokej za 50 kč? To už tu pár let nefrčí.

Každej vyhazuje tisíce za kraviny jako cigára, chlast nebo něco horšího a pak tady dát 800 měsíčně na Piráty je probém. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
26.07.2019, 10:33
 
 
Rozhovor s trenérem: odkaz

A s Dudou: odkaz
 
 
Rcts | of the House Stark
23.07.2019, 21:27
 
 
Reakce na Bémič: To ano, ale dohrál sezonu tim že hráčům...
A co když prostě jiné info neměl?

Jako pokud jsi zaměstnanec a šéf ti řekne "Řekni klukům, že zaplaceno určitě dostanou", tak co jim asi tak řekneš? Že je to v hajzlu a ať už na zápas raději ani nejezdí? To by potom mohl jít prodávat párky v rohlíku do stánku na Muzeum.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
23.07.2019, 18:56
 
 
Já bych letos tipnul na konec Kladno, Litvínov, Vary a Vítkovice.

Naopak do TOP 6 rozhodně Spartu a možná i Pardubky překvapí Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
23.07.2019, 16:36
 
 
Reakce na Licuricci: Chlapci dnes jsem mluvil s jedním z...
Asi bych to takto úplně nepodával na veřejné fórum, ale budiž.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
21.07.2019, 19:59
 
 
Reakce na Adjuk: Ten kurz byl opravdu jen zajimavost....
Jako většina věcí od něj, naprosto mimo.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
18.07.2019, 19:54
 
 
Reakce na M.Novak: Pane Krokussi ja se vam teda omlouvam...
Nejlepší by bylo, kdyby jste sem nepsal vůbec. Nikdo tu na to totiž není zvědav.. Smajlík

Patriotům přeji co nejvíce úspěchů s naším milovaným klubem a lepší zítřky pro nás všechny. Klobouk dolů za to, že se chystají utopit své poctivě vydělané peníze pro ostatní.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
18.07.2019, 16:09
 
 
Reakce na Mág: Článek píšu já a jen čekám, až mi ho všem...
Hoši příště se vykašlete na zprávy typu "v řádu hodin" a prostě to bez oznámení prskněte na web. Takhle to vypadá, jako by to celé byl nějaký srandapodnik...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
Piráti Chomutov