Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PUK" |  vypnout filtr
 
12345678>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
PUK
18.01.2022, 08:08
 
 
Reakce na higway: Hvězda Praha tým probranej Slavii a S...
Je hezký jak to popisuješ, ale co náš (naše) týmy ty nejsou probraný a v minulosti tomu nebylo jinak, tak proč odsuzuješ tyto týmy oni chtějí hrát a dělají co můžou aby to udržely, ostatně jako nyní Piráti. Bude to hodně těžký se dohrabat vejš, nevím co pamatuješ, ale bylo to tady hodně špatný a trvalo to hodně dlouho než jsme se dostali nahoru no a nebude to jiný.
 
 
PUK
11.01.2022, 12:20
 
 
Reakce na higway: rozehrát s Lovosicema ? To je lepší si...
Zápas je zápas a nejde o skupinu, ale o kvalifikaci a tam se snad projeví Děčín.
 
 
PUK
10.01.2022, 14:03
 
 
Reakce na higway: ani jedno utkání nám nic nedá zkontum...
Je lepší si zahrát zápas než jen trénovat a pak nerozehranej jít do play off
 
 
PUK
20.12.2021, 07:58
 
 
Reakce na higway: repre ? Příliš mnoho cizinců v extrali...
Nedá se s tímto nesouhlasit, jen to podepsat.
 
 
PUK
30.11.2021, 09:51
 
 
Reakce na Ji: nechápu proč ten odklad zápasu s Lovosicem...
„Chceme, aby hráči našeho širšího kádru hráli zápasy, naším cílem není požadovat kontumace, když to není nezbytně nutné,“ doplňuje ještě šéf klubové komunikace. Zatím není jasné, kdy se odložený souboj nakonec uskuteční. „Uvidíme, jak se bude vyvíjet situace kolem epidemie koronaviru,“ hlásí mluvčí Pirátů.
Je potřeba si přečíst pořádně článek a pak se poptat.

 
 
PUK
24.11.2021, 12:34
 
 
Reakce na kirchna01: CV tam je pouze okrajově. Ale to c...
Jíra byl dobrej hokejista, ale jdou o něm různý zvěsti, nevím nemám osobní zkušenost, ale jako učitel na ZŠ to nebylo nic moc - to by korespondovalo s tím, že je zaříznul, ale nevím.
 
 
PUK
19.11.2021, 09:50
 
 
Vedení svazu si v klidu dělá co chce, výsledky ve všech kategoriích slušně řečeno nic moc, hlavně, že jim jdou prašule. Není to nic novýho, my se plácáme v kraji i přes loňskou "zrušenou" sezonu, každýmu dáme desítku - co to má pro hokej za přínos, proč nás nedali do druhý ligy - pindy, že s tím kluby nesouhlasí ať si nechají jako pohádku pro děti. Tady už dlouho nejde o hokej, ale o osobní postoje ve vedení a protěžování určitých lidí - klubů....
 
 
PUK
24.10.2021, 10:50
 
 
Reakce na kolatyr: https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1...
Tady se ukazuje nekompetentnost svazu (loby klubů ...), pořád jenom kecy a nic dobrýho od nich nevzejde, ať je to v mládeži nebo v dospělejch, počty týmů v ve všech kategoriích v nejvyšší soutěži jsou moc velký na naše poměry no a pak hraje kdo má brusle a hokejku a úroveň mizerná, spoustě kluků stačí, že hrajou ligu a nic navíc , mělo by se to radikálně zredukovat a vrchol pyramidy by měl být tak deset týmů to na naše podmínky stačí, pak je otázka jak nižší soutěže, první liga by taky stačilo deset a širší druhá liga ve více skupinách, no a pak by konkurence hráče nutila něco ukázat, jestli je starej nebo mladej by bylo jedno rozhodující by měl být výkon.
 
 
PUK
26.08.2021, 07:47
 
 
Reakce na Churchill: Tak "veleslavný" Kýhos nám skončil ...
Člověče Ty jsi asi proti všemu a všem, Kejhák není žádnej beránek boží, ale v CV toho odtrénoval dost a něco dokázal i jako hráč byl dost dobrej, je mu už pár let přes šedesát a asi se doma nudí tak se na to dal.
 
 
PUK
16.07.2021, 11:09
 
 
Řešíte tu hovadiny, reklamy sponzorů na kraj, berte jako fakt, že když to vyjde bude tu JJ doma, spíš bych řešil mládež jak to bude snima kolik budou mít prostoru na trénink atd., kraj odehrajou i na "rybníku" a JJ tu bude rok (možná) no a naši musí postoupit, pak to bude jiná a o tom je třeba už teď jednat s městem co bude a jaký jsou vyhlídky na kraj je i mrazák dobrej.
 
 
PUK
18.05.2021, 09:38
 
 
Věčné téma Veverkové - začátek jejich působení v CV byl OK, starej byl IN měl spoustu kontaktů a dovedl toho využít ( jak pro sebe tak pro hokej) pak se změnila doba, kontakty a s tím spojený vliv na firmy se zmenšily až vymizely zcela. Tady byla největší chyba, že se VV chovali jak za starejch časů a mysleli si, že to půjde a ono to šlo, ale do prd.... Pořád chtěli mít 100% a o všem rozhodovat, ale sami už neměli moc co nabídnout tento přerod nezvládli a došlo to až tam co to bylo. Nikdo nechtěl dát prachy do něčeho co by nemohl alespoň částečně ovlivňovat, pak nastala etapa "statečných", ale těm to zhatil COVID, co měli připravený nebudu veřejně šířit ani to na 100% nemohu dokázat, a to byla velká škoda mohlo to bejt v poho. Uvidíme co nové vedení dokáže jak sežene sponzory a musí zapojit město, ale to je hudba druhé ligy a vejš. Přeju jim hodně úspěchů a snad to dopadne.
 
 
PUK
21.03.2021, 18:55
 
 
Reakce na Penquin: Zdravím Piráti, nevíte někdo náhodou,...
To by mě taky zajímalo, pořád je na soupisce polokoňů.
 
 
PUK
09.03.2021, 09:20
 
 
Reakce na V8: Osobně jsem ale čekal jinou úroveň, nevím ...
Celá sezona je divná bodejť taky aby nebyla, spousta lidí si tam hřeje polívčičku a připravujou se na další roky aby nevypadli od korýtka. Uvidíme jestli to vedení myslí s tím zkvalitňováním vážně ať už u mládeže tak by to mělo bejt i v dospělým hokeji, tolik mužstev v profi hokeji to je jak v Rusku nebo NHL 32 týmů a prachy nikde, ale korýtka ve vedení hokeje ať svaz nebo kluby jsou pořád.
 
 
PUK
03.11.2020, 12:09
 
 
Reakce na Ji: nechápu jaký je v tom rozdíl když bude pov...
Rozdíl je v tom, že profíci to maj jako zaměstnání a amatéři chodí ještě do roboty a tam by mohli roznášet nákazu, u nich je hokej vlastně formou "spol. zábavy" a ta je zakázaná ale práce je povolená ( samozřejmě jsou tam vyjímky)
 
 
PUK
09.08.2020, 11:57
 
 
Ohledně času je mi to tak nějak jedno i když 13:00 je nic moc, taky by šlo začít v 10:00 a pak jít po vítězství s dobrou náladou na oběd.
To Mág - Libore ty si můžeš myslet co chceš, ale psát a mluvit k dění v klubu by jsi měl tak jak je oficiální stanovisko klubu - tady tě bereme něco jako tiskového mluvčího a pak to vyvolává reakce které tady proběhly, nic ve zlém, kdo bude chtít na hokej zajít tak si to zorgaizuje a půjde (už to tu někdo napsal) a kdo ne tak můžou hrát kdy chtěj a stejně nepude. Ksichtknihu nemám, ale začátky utkání mi fakt žíly netrhají.
 
 
PUK
01.08.2020, 18:19
 
 
Reakce na higway: já souhlasím co píše tpd *2* je t...
Zapomínáš na junky a dorost + ostatní mládež, chlapi jsou jaksi nad plán, snad ten kraj projdou a pak by mohli v druhý lize hrát na odchovance z mládežníků plus něco na posílení. Samo, že ty hodně dobrý tady asi neudržej to je holt osud pralesa a my to ještě dobře pamatujem.
 
 
PUK
29.07.2020, 14:15
 
 
Reakce na krokuss: Tak strach o ty šedé vlky nemám oni j...
Jsou to zkušení chlapi a když budou mít k sobě nějaký šikovný junky tak by to mohlo fungovat, jde o to jak se budou ty junci využívat pro kraj a jestli budou mít chuť a ne to jen odklouzat.
 
 
PUK
24.07.2020, 09:56
 
 
Pořád se tady pletou hrušky s jabkama. Je to o a.s a o z.s., každý to míchá jak potřebuje. Teď je nový fenomén "bylo to na papíře" a zase se toho jedinci chytnou, dělají vševědy a přitom ještě včera nic o papírové formě nevěděli a ani je to nenapadlo, dnes to berou jako že oni by to jistě tak udělali a co ti matláci v klubu dělají. Na "besedu" nepůjdou - nevěří jim, tak ať jdou do prde... stejně je to jedno a když tam nebudou tak se nic nezmění tak jako tak to bude muset současné vedení nějak vyřešit a jestli tam bude Churchil nebo ne je úplně jedno, akorát tady můžou zase vypisovat jak je to na hov... a oni by to vyřešili s bodákem v prde... a na schodech před zimákem. A teď do mě já to vydržím a chleba levnější nebude. Přeju vedení a hokeji v CV aby se co nejdřív oklepal a vrátil se tam kam historicky patří.
 
 
PUK
21.07.2020, 12:54
 
 
Libor to píše vcelku srozumitelně, stávající subjekt nabízí hráčům nějaký peníze, když to nebudou chtít spadne to do insolvence a nedostanou nic ( majetek subjektu v insolvenci je proti dluhům skoro nulový), "Badinka" začne skoro od začátku - dospělí -kraj, mládeže se to nedotkne (jestli tam zůstanou nějaký hráči, i když ostatní to mají skoro uzavřený (asi) a vzali by jen velkou kvalitu), nemá cenu řešit co bylo, ale jak vyřešit situaci která je teď - a to se snaží udělat, vinu na tom kam to došlo mají i hráči - proč to neřešili dřív a pořád se mluvilo jaká jsou parta, něco podnikl pouze Vondrka, kdo z vás by makal zadarmo asi by vás moc nebylo, tak proč to neřešili a teď si hrajou na zásady, tím samo i ztěžují cestu klukům, kteří by tu mohli hrát ( snad i za peníze Smajlík a mladejm co jsou místní a z okolí kteří by měli šanci na kvalitní mládežnickou soutěž a i nějaký icetime za dospělí v CHL. Když to pude do kraje tak chleba se nezlevní a bude li chuť a vize (peníze) tak má Badinka pravdu, že můžou být za pár let zpátky. No a ti co všechno ví by jim v tom měli pomoci.
 
 
PUK
18.07.2020, 10:14
 
 
Situace je těžká, co se udělalo špatně dnes ví kde kdo, vyčítá se loňskému vedení, po bitvě je každý generál, úpadek začali VV, kdo říká, že do toho dali miliony ví kulový vše byly půjčky na to byl JV dost vychca....., možná se to mohlo udělat jinak, ale to je už teď jedno, uvidíme co vedení vyjedná a pak se s tím smířit nebo chodit na florbal.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 13:15 | Dor.
HC Meteor Třemošná
Piráti Chomutov