Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PUK" |  vypnout filtr
 
12345678>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
PUK
24.10.2022, 09:07
 
 
Nedělal bych předčasné závěry. Nejsme kapela aby jsme pořád vyhrávali ( Hlinka), co se musí zlepšit je obrana někdy jsou tam ne okna ale výlohy, kdo si myslí, že Lukeš a Hübl budou padat do střel je blázen, musí mít k sobě hráče co to dozadu pohlídaj a Chrpa je ten typ no po zlepšení obrany to půjde. Není třeba stahovat kalhoty brod (PO) je ještě daleko, důležitej bude závěr a mančafty z druhé skupiny hlavně Znojmo, tak ať se sehrajou a ušetří síly na finále.
 
 
PUK
22.09.2022, 07:45
 
 
Bylo to "utahaný" moc jsme nebruslili, technická kvalita tam nesporně je, radost pozorovat Viktora, Kůse i Lukeše co dovedou s pukem, ale bez bruslení budeme mít se zkušenějším soupeřem problémy, někdy hrajeme zbytečně složitě, ale snad to dokáží změnit proti kvalitnějším ( při vší úctě ke Klatovům) týmům.
 
 
PUK
21.09.2022, 08:00
 
 
Tak v Litvajzu to nějak drhne, aby ještě nepřišli s prosíkem o pomoc "zkušených hráčů" z kádru Chomutova Smajlík
 
 
PUK
12.09.2022, 17:20
 
 
No já bych navrhoval Pepu Voláka, odehrál tu spoustu zápasů, funkcionařil a pořád se chodí koukat jak to kluci koulej.
 
 
PUK
12.07.2022, 08:42
 
 
Dochází k tomu co jsem zde už psal, moc práce si se systémem soutěže nedali, pro některé kluby je to dost zátěž ( cestovat na takový dálky) a kvalita soutěže ve spodních patrech bude blízko ke kraji. Jsem zvědavej jestli s tím Lojza něco udělá - v budoucnu, teď je asi už pozdě, holt zase se moc nechtěli unavit přemýšlením.
 
 
PUK
20.06.2022, 09:44
 
 
Reakce na winngy: Těžko soudit, uvidí se časem....
To máš pravdu, uvidíme, ale Lojza je schopnej manager, už to v minulosti dokázal, myslím, že se nebude bát jít do sporu s tou bandou na svazu a něco s tím udělá. Každopádně mu budu držet palce.
 
 
PUK
17.06.2022, 13:43
 
 
Reakce na Krokuss: Obecně je 2.liga pod hokej.svazem tud...
Moc práce se systémem druhé ligy si nedali, některý ty vzdálenosti jsou docela pecka u naší skupiny zejména ten Hronov, ale to asi chce se víc zamyslet a možná tři skupiny by byly možný řešení, to musí spočítat ti co jsou na svazu za to placený.
 
 
PUK
11.04.2022, 09:25
 
 
Včera mě to hodně zklamalo, chápu, že to slavili a měli něco v žíle. Mohli klidně napsat, že na to kašlou, poslat tam juniory , chodit po zimáku, poklábosit s lidma a osobně jim poděkovat, že celou sezonu jim fandili a ne se plahočit po ledě a nasrat lidi co se přišli podívat na hokej.
 
 
PUK
18.01.2022, 08:08
 
 
Reakce na higway: Hvězda Praha tým probranej Slavii a S...
Je hezký jak to popisuješ, ale co náš (naše) týmy ty nejsou probraný a v minulosti tomu nebylo jinak, tak proč odsuzuješ tyto týmy oni chtějí hrát a dělají co můžou aby to udržely, ostatně jako nyní Piráti. Bude to hodně těžký se dohrabat vejš, nevím co pamatuješ, ale bylo to tady hodně špatný a trvalo to hodně dlouho než jsme se dostali nahoru no a nebude to jiný.
 
 
PUK
11.01.2022, 12:20
 
 
Reakce na higway: rozehrát s Lovosicema ? To je lepší si...
Zápas je zápas a nejde o skupinu, ale o kvalifikaci a tam se snad projeví Děčín.
 
 
PUK
10.01.2022, 14:03
 
 
Reakce na higway: ani jedno utkání nám nic nedá zkontum...
Je lepší si zahrát zápas než jen trénovat a pak nerozehranej jít do play off
 
 
PUK
20.12.2021, 07:58
 
 
Reakce na higway: repre ? Příliš mnoho cizinců v extrali...
Nedá se s tímto nesouhlasit, jen to podepsat.
 
 
PUK
30.11.2021, 09:51
 
 
Reakce na Ji: nechápu proč ten odklad zápasu s Lovosicem...
„Chceme, aby hráči našeho širšího kádru hráli zápasy, naším cílem není požadovat kontumace, když to není nezbytně nutné,“ doplňuje ještě šéf klubové komunikace. Zatím není jasné, kdy se odložený souboj nakonec uskuteční. „Uvidíme, jak se bude vyvíjet situace kolem epidemie koronaviru,“ hlásí mluvčí Pirátů.
Je potřeba si přečíst pořádně článek a pak se poptat.

 
 
PUK
24.11.2021, 12:34
 
 
Reakce na kirchna01: CV tam je pouze okrajově. Ale to c...
Jíra byl dobrej hokejista, ale jdou o něm různý zvěsti, nevím nemám osobní zkušenost, ale jako učitel na ZŠ to nebylo nic moc - to by korespondovalo s tím, že je zaříznul, ale nevím.
 
 
PUK
19.11.2021, 09:50
 
 
Vedení svazu si v klidu dělá co chce, výsledky ve všech kategoriích slušně řečeno nic moc, hlavně, že jim jdou prašule. Není to nic novýho, my se plácáme v kraji i přes loňskou "zrušenou" sezonu, každýmu dáme desítku - co to má pro hokej za přínos, proč nás nedali do druhý ligy - pindy, že s tím kluby nesouhlasí ať si nechají jako pohádku pro děti. Tady už dlouho nejde o hokej, ale o osobní postoje ve vedení a protěžování určitých lidí - klubů....
 
 
PUK
24.10.2021, 10:50
 
 
Reakce na kolatyr: https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1...
Tady se ukazuje nekompetentnost svazu (loby klubů ...), pořád jenom kecy a nic dobrýho od nich nevzejde, ať je to v mládeži nebo v dospělejch, počty týmů v ve všech kategoriích v nejvyšší soutěži jsou moc velký na naše poměry no a pak hraje kdo má brusle a hokejku a úroveň mizerná, spoustě kluků stačí, že hrajou ligu a nic navíc , mělo by se to radikálně zredukovat a vrchol pyramidy by měl být tak deset týmů to na naše podmínky stačí, pak je otázka jak nižší soutěže, první liga by taky stačilo deset a širší druhá liga ve více skupinách, no a pak by konkurence hráče nutila něco ukázat, jestli je starej nebo mladej by bylo jedno rozhodující by měl být výkon.
 
 
PUK
26.08.2021, 07:47
 
 
Reakce na Churchill: Tak "veleslavný" Kýhos nám skončil ...
Člověče Ty jsi asi proti všemu a všem, Kejhák není žádnej beránek boží, ale v CV toho odtrénoval dost a něco dokázal i jako hráč byl dost dobrej, je mu už pár let přes šedesát a asi se doma nudí tak se na to dal.
 
 
PUK
16.07.2021, 11:09
 
 
Řešíte tu hovadiny, reklamy sponzorů na kraj, berte jako fakt, že když to vyjde bude tu JJ doma, spíš bych řešil mládež jak to bude snima kolik budou mít prostoru na trénink atd., kraj odehrajou i na "rybníku" a JJ tu bude rok (možná) no a naši musí postoupit, pak to bude jiná a o tom je třeba už teď jednat s městem co bude a jaký jsou vyhlídky na kraj je i mrazák dobrej.
 
 
PUK
18.05.2021, 09:38
 
 
Věčné téma Veverkové - začátek jejich působení v CV byl OK, starej byl IN měl spoustu kontaktů a dovedl toho využít ( jak pro sebe tak pro hokej) pak se změnila doba, kontakty a s tím spojený vliv na firmy se zmenšily až vymizely zcela. Tady byla největší chyba, že se VV chovali jak za starejch časů a mysleli si, že to půjde a ono to šlo, ale do prd.... Pořád chtěli mít 100% a o všem rozhodovat, ale sami už neměli moc co nabídnout tento přerod nezvládli a došlo to až tam co to bylo. Nikdo nechtěl dát prachy do něčeho co by nemohl alespoň částečně ovlivňovat, pak nastala etapa "statečných", ale těm to zhatil COVID, co měli připravený nebudu veřejně šířit ani to na 100% nemohu dokázat, a to byla velká škoda mohlo to bejt v poho. Uvidíme co nové vedení dokáže jak sežene sponzory a musí zapojit město, ale to je hudba druhé ligy a vejš. Přeju jim hodně úspěchů a snad to dopadne.
 
 
PUK
21.03.2021, 18:55
 
 
Reakce na Penquin: Zdravím Piráti, nevíte někdo náhodou,...
To by mě taky zajímalo, pořád je na soupisce polokoňů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.