Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "OK" |  vypnout filtr
 
123456>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
OK
09.11.2019, 15:12
 
 
Tak vám vážení děkuji, s uzavřením fóra přestávám chodit na hokej v Chomutově, najdu si nějaký jiný sport a občas zajedu na hokej do smraďochova. Fakt se to mělo zrušit a začít nanovo od kraje. To by totiž byl skutečný restart namísto současného prodlužování agonie.
Sbohem. Smajlík
 
 
OK
08.11.2019, 20:25
 
 
Reakce na jovyk: Tak asi zase budou mažoretky. Klub jedn...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Mažoretky jsou super!!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
OK
31.10.2019, 19:49
 
 
Reakce na krokuss: Tak ve čtyřiceti být obráncem v Kadan...
záv ???y??? slák
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
OK
30.10.2019, 11:44
 
 
Reakce na novas_vencator: V tom pripade by se mel presta...
Když není rozumný argument, tak se hodí i ten deb.lní...
 
 
OK
23.10.2019, 20:04
 
 
Víte proč jde Růža do Hradce? Protože pořád hrozně touží trénovat mladého Klímu. Když se mu to koncem loňského roku nepovedlo, téměř se vzteky zbláznil. Kdyby se mu to stalo ještě jednou, asi by se už musel zastřelit (legrace Smajlík Smajlík Smajlík ).
Jinak mu přeji hodně úspěchů, jen jsem zvědavý, jak se tam personální trenérská situace vyvine.
 
 
OK
23.10.2019, 14:51
 
 
Co my, alo co tomu řeknete vy v publiku při prvním domácím mači? Zase nějaký nový transparent?
 
 
OK
09.10.2019, 08:19
 
 
Reakce na karelbus: Hoši pirátský tak kolik to bude dnes...
Já si naopak myslím, že Poruba by se dnes porazit mohla, sázkové kanceláře to vidí stejně.
Jinak Machač s Matýsem v Kadani poslední tři nebo čtyři zápasy nehráli, jsem zvědavý, jestli a jak se prosadí v Dukle.
 
 
OK
07.10.2019, 08:49
 
 
Na rozdíl od většiny z diskutujících bych si v pralese přál v příštím roce Zlín namísto Budějovic. A v dalším roce by si mohli prohodit místa Chomutov s Hradcem
 
 
OK
02.10.2019, 15:13
 
 
Nehraju, tak alespoň žvýkám...
 
 
OK
04.09.2019, 20:34
 
 
Myslím, že Chloubič si moc vybírat nemohl a asi nakonec zvolil dobře. V Kadani bude jedním z nejvytěžovaněších, nejspíš bude hrát první lajnu s Kůsem, možná udělá i dost bodů a peníze, i když určitě ne velké, mu budou chodit pravidelně. Navíc v tom kádru bude za hvězdu i s prstem v nose...
 
 
OK
27.08.2019, 11:22
 
 
Růža potřebuje pouze vyplnit nějak čas, aby neseděl furt doma, než přijde nějaká nabídka za peníze. Smajlík
 
 
OK
25.07.2019, 14:20
 
 
Hoši, hoši! To vaše měření pindíků vůbec není zábavné. Domluvte si schůzku a u piva si dejte do držky, ale tady je HOKEJOVÉ fórum.
 
 
OK
23.07.2019, 10:25
 
 
Reakce na ítý: Hoši, chápu, že jak se říká vstáváme z po...
Tak vyber kasičku, objezdi všechny extraligové kluby a přivez do Chomutova z každého jeden kus z jejich první lajny. Jejich bruslení se ti bude jistě líbit a možná dají dohromady i partu, která postoupí do extraligy dříve než ji uzavřou Smajlík
 
 
OK
23.07.2019, 09:23
 
 
Ještě poznámka, loni ve stejnou dobu řešila existenci Kadaň, také ji zachránili místní lidi, ale soupisku dávali dohromady tak dva týdny před začátkem soutěže...Také to podle toho vypadalo, nicméně hokej tam zůstal. V CV je to letos mnohem lepší, je víc možností, času, peněz, tak věřím že se soutěž letos odehraje v poklidu a reálně se snad může o extraligu zabojovat v dalších letech. Každopádně bych nehanil letošní skládání týmu, naopak zaslouží obdiv všichni kdo se na restartu klubu podílí.
 
 
OK
23.07.2019, 09:14
 
 
Reakce na Bulicek: Přesně. Tohle je normální přístup. Kd...
Patrioti to zřejmě myslí vážně, jinak by si nešpinili ruce taháním klubu z těch s.aček. Důležité je, aby jim jejich finanční situace dovolila průběžně nalejvat melouny do klubu, a když těch melounů bude dost, tak v budoucnu třeba i postoupit do extraligy. Letos však rozhodně ne, letos se začal tvořit kádr příliš pozdě.
 
 
OK
19.07.2019, 08:27
 
 
Tak sláva, hokej v CV bude, je dobře že se našli lidé, kteří jej nenechali padnout. Taky zřejmě do projektu pirátů nasypali v posledních letech dost peněz, tak se nedivím jejich zájmu značku udržet. Hlavně aby si zachovali schopnost ufinancovat to i nadále. Letos ještě boji o extraligu moc nevěřím, ale kdoví, třeba až uvidím novou soupisku tak změním názor. Každopádně přeji úspěšnou hokejovou budoucnost.
 
 
OK
15.07.2019, 10:23
 
 
Ten jiribulis je fakt ho.ado. Co má společného Dindovo bydlení s Jindřichovým Hradcem? To že nějakej Kašpárek má nemovitosti ve stejné čtvrti? Smajlík Smajlík Smajlík
Už aby vyšel článek a bylo možné diskutovat k důležitým hokejovým věcem a nemuseli jsme číst tyto hnusné stbácké výplody.
 
 
OK
05.07.2019, 14:42
 
 
Během jednoho dne jsem ve dvou hospodách slyšel dvě "zaručené" zprávy. Podle jedné společnost zachránců nedala dohromady potřebnou sumu, hokej nepřevezme a piráti půjdou do insolvence ( a tím také do p.dele). Podle druhé se začínají posílat peníze na účty věřitelů, začíná se jednat s novými posilami a klub brzy začne opět řádně fungovat.
Tak nevím, raději bych věřil té druhé zprávě, ale vzhledem ke lžím, kterými nás tady krmili, jsem s optimizmem raději opatrný....
 
 
OK
18.06.2019, 08:58
 
 
Kluci trhačskí a pirátskí, neperte se, jsme na tom zhruba stejně. Oba kluby potopili veverky, Kadaň tím, že je předali vědomě do rukou podvodníků, Chomutov tím, že klub na leta zadlužili. Přeju Kadani, ať letos sežene nějaké hokejisty (loni jich tam moc nebylo) a přeju Chomutovu, ať sežene mecenáše, kteří zatáhnou sekyru a nastoupí do soutěže. Je lepší i příjemnější si vzájemně přát a pomáhat, než házet klacky pod nohy a prudit.
 
 
OK
17.06.2019, 12:47
 
 
Reakce na Muv: Pro ty co kritizují hráče, že o tom mluví...
Ale bude se opakovat, když svaz řídí diletanti a některé kluby podvodníci...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.