Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Matejcv" |  vypnout filtr
 
1234>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
08.11.2019, 21:28
 
 
Nevím teda co se stalo, ale jestli byl odejít, tak vedení běžte do hajzlu a na hokej si choďte sami! Jestli chtěl odejít, tak beru zpět.
 
 
26.10.2019, 19:43
 
 
Tohle je hodně směšný.... Smajlík Něco tak tragického se jen tak nevidí. Ted si dám dlouhou pauzu..na tohle se nedá dívat
 
 
13.10.2019, 19:39
 
 
Reakce na James.B: promiň nesouhlasím, vždyť mi to venku...
Já někde píšu, že máme vytěžovat první dvě lajny ?? Já jen napsal, že máme cca 5-6 hráčů, kteří jsou kvalitní. Zbytek je prostě nekvalita. To je celé, co jsem řekl
 
 
12.10.2019, 19:56
 
 
Jedním slovem bída, kvalita hokeje i pruhovaných....máme dle mě cca 5-6 dobrých hráčů, ale zbytek nemá snad ani v 1 lize co dělat, ale bohužel to je úděl restartu. Musíme tohle období nějak zvládnout a doufat v lepší zítřky.
 
 
29.09.2019, 09:28
 
 
Reakce na Mág: Já si teda myslím něco jiného. Když se po...
Ano, možná to bylo až moc krutý, ale spíš než, že jsem chtěl někoho hanit, jsem to myslel tak, že buďme rádi za Pavláta, protože bez něj a to mi jen stěží vyvratis, by jsme měli polovinu bodů. Se Slávkou jsme vyhráli 5:0, ale nebýt Pavláta, tak to takhle jednoznačné nebylo. Chci prostě říct, že jsem měl obavy, že budem mít problém v bráně a to zatím rozhodně nemáme. A samozřejmě budu rád, když i Běhula bude mít xy SO.
 
 
28.09.2019, 18:52
 
 
Buďme rádi, že tu máme Dominika. Jinak by jsme měli sotva polovinu bodů. Prostě kvalitní 2 nemáme. Ale pořád jsem rád, za to co tu máme
 
 
18.09.2019, 07:27
 
 
Teď si trošku rejpnu. Ty ceny se oproti loňsku nějak změnily??? Smajlík
 
 
29.08.2019, 21:31
 
 
Reakce na jiribulis: Dost podstatné například psychologi...
Promiň, ale tohle bych vyhodnotil jako největší nesmysl roku.
 
 
28.07.2019, 07:46
 
 
Bohužel se musím přidat. Jít za 190 je přehnaný a to mi může říkat kdo chce co chce. Uvědomuje si vůbec vedeni, že nějakých 8 týmu je totálně neatraktivních a bude poloprazdno? Bylo to poznat v EL, že nějaký týmu netáhnou natož v Chance lize, kdy přijedou Benátky...
 
 
15.06.2019, 22:18
 
 
Je mi z vás smutno. Frajere naklusej do práce a já ti nebudu půl roku platit, přijď domu a měj tam tu stejnou situaci co má doma on. Až tohle zazijes znova jsem přijď a pak nás tu můžeš všechny moralizovat.
 
 
20.05.2019, 15:21
 
 
Reakce na Mág: Budu se opakovat jako nedávno. Tyhle věci...
Možná jsem se špatně vyjádřil, ty jsi jeden z posledních v klubu, kdo má u nás fanoušků nějaký respekt. Spíš nás tady štve, ze nám všichni utíkají a tady se pořád nic neděje. Samozřejmě všichni chápeme, co se děje v klubu, ale jestli chceme hrát aspoň trošku důstojně, tak je potřeba mít alespoň základní torzo.... Musím být víc tolerantní.. Smajlík samozřejmě všichni, co tu "nadáváme" chceme jen to, aby se tu hrál alespoň pohledný hokej. Každý soudný člověk ví, že postup nehrozí, ale i tak jsou potřeba kvalitní hráči. Možná už to tu proběhlo, ale já to vypadá s Koblasou ??? Děkuju za info
 
 
20.05.2019, 12:21
 
 
Já asi budu teď zbytečně hnusný, ale chápu, že v klubu jsou teď starosti a problémy na každým rohu. Jenom nechápu, že si necháme všechny hráče vzít, nic nového jsem ohledně hráčského týmu nedáme, ale napíšeme sem článek o nějakých dosažených metách v loňské sezóně, které nám jsou většině teď úplně u zadku... Opravdu fanoušek Chomutova je jedním z nejodolnějších kusů v republice.
 
 
28.03.2019, 16:59
 
 
Jágr byl, je a bude výjimečný. Uznávám ho. Zejtra soupeř a nenáviděná osoba Smajlík ale to, že je PreJagrovano je prostě holý fakt. Ty si ideálně zalez k vám do ty vaší díry a neotravuj tady. Tyhle kecy před začátkem baraze, vás to bohužel čeká...přitom bys chrochtal blahem, kdyby jsme sestoupili. Takže má ráda k tobě, moc se tu neprojevuj. K našim, pořád jim věřím a vím, že kvalitu máme prostě větší než Kladno a Motor, ale bude to i hodně o hlavě. Byl bych rád kdyby jsme se udrželi a postoupil Motor. Zejtra na značkách Smajlík Smajlík
 
 
20.03.2019, 13:42
 
 
Rozhodně Kladno nemusím, ale je pravda, že Jihlava je už více let, není to jen letos v PO zákeřný tým a nejhorší na tom je, že jim to prochází. K našim výkonům se asi netřeba vyjadřovat. Je to velká fraška, když jsme jeli z Varů, tak jsem byl přesvědčenej, že Vary zbytek zápasu zvládnou. Oni ztráceli jak mohli a my nebyli schopný se bodové dotáhnout. Jedním slovem TRAGÉDIE. Letos tam jsou 3 týmy co prostě v El nemají co dělat. Sestup a postup přímo už měl být deset let a ne až od příští sezony.
 
 
13.03.2019, 14:11
 
 
Jasné, máte pravdu nikde není zaručeno, že budem bojovat o postup. Myslel jsem to spíš takhle. Priorita ano, ale za jakou cenu. Prostě peníze potřebuješ. Tak mi odpověz, baví tě na tohle chodit ??
 
 
13.03.2019, 13:56
 
 
Opravdu by bylo lepší kdyby to padlo a začlo se od začátku. Nikomu nic nevyčítám, ale upřímně si položme otázku, kdo z nás teď chodí na hokej a dělá mu to radost ?? Nemá bejt tohle základ sportu ?? Zafandit si, klidně prohrát, ale pobavit se sportem?? Na tohle se nedá koukat, dlužíme kam se podíváme... Budu fandit dál, ale radši fandit v 1. Lize hokeji, než tomuhle v extralize.
 
 
13.03.2019, 11:46
 
 
Reakce na Bémič: Jenže my těch hráčů co nemaj na ELH 15,...
Jo to máš bohužel pravdu.
 
 
13.03.2019, 11:12
 
 
Už se podívejme pravdě do očí. Po včerejšku je baráž nevyhnutelná. Žádný když a kdyby ... Nemáme na to porazit tým, kterej mel včera úroveň pralesa.... Ač nerad, tak opravdu kvalita extraligy není na to aby tam hrálo 14 týmu, to je jen můj názor. A na ČT ještě řeknou, že by klidně uzavřeli extraligu a rozšířily ji klidně o 5 týmu... Už takhle tam hraje plno hráčů, co na EL prostě nemá a ne jen u nás v týmu. Snad aspoň v té baráži ukážeme, že na prvoligové týmy budem stačit, ale rozhodně si nemyslím, že je budem přehrávat.
 
 
12.03.2019, 21:02
 
 
Ta nekvalita je hrozná. Zaslouženě půjdem hrát baráž. Vary dneska tragický a my nejsme schopný toho využít. Do toho v našem sektoru poslouchám, ať se si sednu a když řeknu, že se pokaždé stojí, tak dostanu sprostě vynadano....super výjezd zase .. play out pro mě skončil...zadarmo dráhy. Na baráži ahoj
 
 
01.03.2019, 19:55
 
 
Jediný co k tomu říct je bojovnost a velká nekvalita. Je smutný, že Raška je suverénně nejlepší hráč.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.