Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "LibeLibeLiberec" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Je otázkou, jestli vedení Vašeho klubu má vůbec zájem zůstat v extralize. Že se nevydaří sezóna, to se prostě stane. Jako fanoušek tygrů vím, čím vším si musí tým projít, aby uspěl. Také jsme hráli playout. Musí však být celková zapálenost naprosto všech zúčastněných, pak přijdou výsledky i když to na ten pohár stačit nemusí. U pirátů mám letos pocit, že to někde dost drhne a myslím si, že je to někde mimo tým. Každopádně držím palce do dalších bojů (krom těch s tygry, to se nezlobte) a ať se potkáváme i v příští sezóně.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.