Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kryspin" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 21:14
 
 
Reakce na Rcts: No moment. Chtěl jsi "uvést příklad ales...
Nemám čas pokračovat v této diskuzi. Stačí si na tři minuty pustit "vyváženou, nezávislou a objektivní" českou televizi při reportáži o Brexitu. Nebo namátkou jakýkoliv článek Moláčků, Homzejků atd. Atd...
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 20:00
 
 
Reakce na rcts: Těžko? Jak bych to asi udělal :)) Tad...
S SPD nemám nic společného, bohužel pro tebe. Ale věř tomu, že i zde na foru se příznivci SPD najdou. Chceš jim zakázat diskuzi piráte? A omlouvám se za zvláštní dotaz ohledně blokování. Netušil jsem, že existují i slušná, neutrální slova, které systém zablokuje a nepustí příspěvek. A neslušné výrazy už nepoužívám vůbec.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 19:42
 
 
Tak už jen stručně. Tuto analýzu jsi okopíroval odkud? Nechceš tvrdit, že jsi tu analýzu vypracoval sám, že? V P/L jsou stovky článků a v drtivé většině to jsou rozhovory s českými politiky. A pokud jde o ohýbání pravd, stačí namátkově vytáhnout kterýkoliv článek v mainstreamu, nikoliv jeden ze sta, a min. polovina z nich jsou psané tendenčně a nevyváženě s vyloučením nehodících se pravd. A tímto definitivně ukončuji diskuzi.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 19:04
 
 
Reakce na Rcts: *2*...
Ty jsi mě dal zablokovat mou odpověď?
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 16:20
 
 
Reakce na Rcts: Jasně, šéfe. https://www.ceskatelevize...
Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď název alespoň jednoho konkrétního článku, který je tam dezinformační a uveď konkrétní informace, které jsou dezinformační. Argumentovat odkazem na něčí "posudky", nota bene "newsroom", je jen papouškování postrádající základní schopnost mít vlastní názor. Ano, někteří dopisovatelé se tam vyjadřují jako uklízečka, např. pitoreskní Pavel Novotný, ale ani jeho tam nikdo necenzuruje, na rozdíl od masivní cenzury v mainstremu, která si vybírá jen ty své vyvolené, ideologicky poslušné názory. A čtenář má právo si udělat vlastní názor, i kdyby se tam vyjadřovala "uklízečka". Takže ten problém spočívá v cenzurování a necenzurování, ale nejsem si jist jestli to dovedeš pochopit.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 14:44
 
 
Reakce na Mág: Pan Sadílek mě požádal, abych se vložil j...
Díky za příspěvek. Otevřená komunikace je potřeba.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
14.08.2019, 14:35
 
 
Reakce na Rcts: Tak s tím, že lidé dnes věří nepravdám a...
O tom, že Aeronet je obskurní web ví každý, jejich slátaniny mohou číst jen příznivci sci-fi.
Ale můžeš jmenovat aspoň jediný článek na parlamentnilisty.cz, který je dezinformační? Víš, vůbec, co to slovo znamená? To, že někdo dává prostor k vyjádření všem je manipulace? Až budeš příště něco hodnotit, tak bys měl chápat alespoň základní význam slov.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
11.08.2019, 15:26
 
 
Problémem dnešní doby je to, že psát články do novin může v podstatě každý. Třeba každý člen diskuzního fóra nebo kdejaký mihálik.
Vzhledem k tomu, že velmi dobře znám souvislosti, plány řešení a další kroky patriotů, tak můžu říct, že ten článek je jen snůška manipulací s cílem zviditelnit PRO CV, jako ty zachránce obecního blaha. Žádný katastrofický scénář se konat nebude a Růžičkovi žádné oči pro pláč nezbyly soudruhu Miháliku...
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
04.08.2019, 23:38
 
 
K permicím. Letos budu chodit minimálně z časových důvodů. Ale přesto KUPUJI, protože chci hlavně podpořit klub !! Konečně si může každý se svým svědomím srovnat, jaký je fanoušek.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
30.07.2019, 17:46
 
 
Přátelák a stojíme frontu na jednu pokladnu už půl hod8ny !!! Než přijdeme na řadu, tak bude konec. To si děláte pr...l ???
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.07.2019, 23:14
 
 
Podle mých informací z ranních hodin se již brzy dočkáte...
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.07.2019, 15:40
 
 
Reakce na Churchill: Na tyhle "zprávy" už jsem alergicke...
10, 9, 8, 7, 6..... Smajlík

již jen pár hodin Smajlík
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.07.2019, 15:15
 
 
Myslím, že nová zpráva už se blíží.....
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
04.07.2019, 16:30
 
 
Reakce na Licuricci: Já vím od jednoho z nových akcionář...
Mám stejný informace. Tak žádnou paniku.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
25.06.2019, 16:39
 
 
Reakce na Adjuk: Ja teda nevim, skoly nemam jako langoš,...
Obávám se, že v tom je právě zakopaný pes. Ještě nikdo nezveřejnil, jaká ty výše dluhu je a zřejmě to je tak, že největší část tvoří půjčka os Noenu nebo fyzické osoby pana V. Ale pokud je Noen v insolvenčním řízení, tak nad jeho financemi převzal kontrolu insolvenční správce a ten musí hájit pohledávky Noenu. Tudíž nemůže "jen tak" tyto pohledávky po klubu Piráti CV a.s. odepsat...
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
07.06.2019, 09:49
 
 
Je docela úsměvné sledovat, jak zde mnozí diskutujete o něčem, čemu vůbec nerozumíte. Před každým převodem všech akcií se musí provést finanční audit. Výsledkem auditu je mimo ji mimo jiné seznam přihlášených pohledávek od věřitelů. Noví majitelé budou výši závazků znát velmi přesně. Cena za všechny akcie je smluvní a je nezávislá na hodnotě majetku minus závazků. Jinými slovy, když někdo koupí firmu za 100mega bez závazků, je to totéž jako koupit firmu se závazkem 100mega za nulu. V tomto případě navrhnul pan Veverka nejférovější nabídku se zjevným ohledem na další vývoj chom.hokeje. Další věc. Skupina patriotů se skládá z různých lidí a ti mají různý pohled na řešení. A pokud ti nejbohatší, kteří do toho vloží nejvíc, mají zájem hned zabojovat o ELH, tak to je pro nás to nejlepší možné řešení.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
03.06.2019, 22:53
 
 
Pan Štrba prohlásil, že budeme trénovat společně. Tím měl na mysli sebe, asistenta, maséra a vrátného?
Už odešel i Štich....
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
29.04.2019, 19:43
 
 
Proč zde někteří nasazujete na Vladimíra? To jste ztratili rozum nebo paměť? VR byl nejúspěšnějším trenérem, který tu kdy trénoval. Neznám žádného jiného našeho kouče, který vyhrál vícekrát titul MS, mistra extraligy a náš tým dovedl do semifinále. O důvodech, které vedly k pádu se už napsalo hodně. Žádný ředitel firmy na světě nedokáže motivovat své zaměstnance, kterým zaměstnavatel neplatí. A žádný je nepřivede k maximálnímu výkonu, pokud těsně před ním zaměstnanci hromadně onemocní. Tohle musí pochopit i úplný trouba, který nikdy nic v životě nedokázal ....
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.04.2019, 10:52
 
 
Reakce na Mág: Víceméně není na sto procent, jakkoliv i ...
Mágovi patří bezesporu velká úcta za jeho trpělivost a nasazení. Je to profesionál a správný člověk na svém místě. To, že se vylije kanál frustrace fanoušků and vším, co se odehrálo letošní sezonu, se dalo čekat. Že někteří používají až příliš drsné výrazy se dá pochopit. Totéž se totiž dělo na všech hokejových fórech klubů, které sestupovaly.
Upřímně řečeno, i kdybychom včera vyhráli, Kladno to má ve svých rukách a stačí mu dvakrát porazit Motor. Letošní baráž měla totiž jen tři týmy, Motor tam pouze rozdává body a celou tu barážovou zápletku trochu zhatil.
Co je ale Mágu mnohem důležitější a co většinu fandů frustruje mnohem více není ani samotný sestup, jako ta strašlivá nejistota, co bude dál. Všichni víme co se děje, jaká je situace majitele. Hovoří se o nové alternativě, nebudu konkrétní.
A proto mám jednu prosbu. Pokuste se co nejdříve, třeba už v průběhu května formou setkání s fanoušky, sdělit lidem co bude dál. Oni si zaslouží alespoň něco vědět. Mnozí chodí na hokej desítky let a žijí v tomto městě a budou žít dál.
Ve městě, ve kterém kromě hokeje už není moc věcí, na které být pyšný......
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
16.04.2019, 22:09
 
 
Budu si navždy pamatovat dva paradoxy. Byl to Mára Hovorka, se kterým jsme nedávno slavili postup přes baráž v sezóně s panem Kopřivou, který nás definitivně poslal dolů. A byl to Jágr, kterýho obdivujeme celý život, který to načal.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
Piráti Chomutov