Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kryspin" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Kryspin | fandím restartu
13.11.2019, 22:48
 
 
Dneska parádní zápas... Vyprodanej staďák, hukot v hledišti, spousta akcí na jeden dotek, střely z první z poklepu... plno gólů...prostě pecka. Příště vyrazím zase .... samozřejmě .... do O2 arény.
 
 
Kryspin | fandím restartu
08.11.2019, 13:41
 
 
Reakce na Adjuk: Co mas na mysli tou cibulí? Mala, velka...
Omlouvám se za opominutí. Samozřejmě cibule 600g. Smajlík
 
 
Kryspin | fandím restartu
08.11.2019, 13:24
 
 
Protože zde někteří přispěvatelé "pirátské pravdy" píší velmi "užitečné" příspěvky, tak si dovolím doplnit jeden, který snad bude užitečnější. Takže na Segedýnek připravíme:
Vepřová plec bez kosti 600 g, Cibule, Rostlinný olej 40 g, Mletá paprika 1 lžička, Vývar 200 ml,
Kysané zelí 400 g, Hladká mouka 25 g, Šlehačka 120 ml, Sůl, Kmín.
Postup přípravy:
Vepřové maso opláchneme a nakrájíme na kousky. Cibuli nakrájíme nadrobno a osmahneme na polovině oleje dorůžova. Přidáme mletou papriku, promícháme a zalijeme trochou vody. Do cibulového základu přidáváme nakrájené maso, kmín a osolíme. Přilijeme část vývaru, přikryjeme pokličkou a za občasného míchání dusíme, až je maso poloměkké. Podléváme vývarem nebo vodou. Potom přidáme k masu nakrájené kysané zelí a dusíme. Guláš zahustíme jíškou připravenou ze sádla a mouky, dobře rozmícháme a při mírné teplotě dodusíme maso doměkka. Nakonec zjemníme smetanou, osolíme a krátce povaříme. Dobrou chuť.
 
 
Kryspin | fandím restartu
26.10.2019, 19:53
 
 
Dnešní výkon byl něco mezi zoufalostí a tragédií. Je to bohužel trend posledních tří zápasů. Je vidět, že chybí vyšší ambice, tak se kluci sklouznou a nic se neděje...
 
 
Kryspin | fandím restartu
23.10.2019, 16:13
 
 
Reakce na Gate: To je jasný. Za mě to bylo zda Růža umí....
Já ti rád k tomu povím něco, na co ostatní z nějakého důvodu zapomínají. Ano, mančaft byl tvrdě zasažen otravou z tataráku, drtivá většina hráčů byl dva týdny úplně mimo, dva skončili v nemocnici. To byla pohroma, která sama o sobě stačila k tomu, aby fyzicky zlikvidovala hráče v nejdůležitější části sezóny. Ale samozřejmě největší vliv na výkonnost hráčů po celou sezónu měla platební neschopnost vedení klubu. Růžička nebyl vedení klubu a jemu dlužili taky. Hráči, kteří nedostávají měsíce zaplaceno a dostávají jen sliby, nemůžou mít motivaci hrát, i kdyby je trénoval Tichonov. Ta letargie VR, kterou se projevoval na konci už byla jen logické vyústění všech pohrom, které se sesypaly na náš tým. To by odrovnalo každého. Oni tady ti "hokejoví experti" na našem fóru už asi všichni zapomněli na to, že sotva před dvěma a půl lety jsme pod Růžičkou hráli semifinále extraligy, což byl náš největší úspěch. Krátká paměť a absence soudnosti je typicky česká nátura. Zkrátka, máte vynikajícího trenéra a pokud u vás vydrží, tak vás vytáhne. A já doufám, že se k nám ještě vrátí, pokud bude tady pořád bydlet.
 
 
Kryspin | fandím restartu
16.10.2019, 13:57
 
 
Reakce na dronte: Moc nerozumím tomu, co se má kapitaliz...
Jedná se o ekonomický termín. Pasivum závazků lze vymazat převodem do základního jmění například emisí nových akcií. S tvou kapitalizací to nemá nic společného. Nechci složitě vysvětlovat účetní operace, pouze zdůrazňuji, že noví majitelé domluvili s předchozími tu nejlepší možnou variantu pro chomutovský hokej a za to jim patří poděkování namísto některých duchaplných komentářů, které tady čtu.
 
 
Kryspin | fandím restartu
16.10.2019, 10:04
 
 
Potvrzuji slova Mága, neboť tuto informaci znám už od července. Akcie Piráti CV a.s. jsou převedeny na spolek s tím, že každý, kdo bude mít zájem se připojit ke spolku, tak bude moci nahlédnout do účetnictví. To je zásadní rozdíl od předchozího stavu, kdy jediný majitel nakládal prostředky všech sponzorů, aniž by oni měli přehled, co se s nimi děje. Pohledávka, kterou měl předchozí majitel vůči klubu se nebude vracet, ale kapitalizovat, neboli se o tuto částku zvýší základní jmění. Suma sumárum, současné vedení uzavřelo s minulým vedením tu nejlepší možnou dohodu pro obě strany, která umožnila pokračování klubu. To, že krajské soudy nebo rejstříky pracují pomalu na tom nic nemění, to je běžný fakt.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 21:14
 
 
Reakce na Rcts: No moment. Chtěl jsi "uvést příklad ales...
Nemám čas pokračovat v této diskuzi. Stačí si na tři minuty pustit "vyváženou, nezávislou a objektivní" českou televizi při reportáži o Brexitu. Nebo namátkou jakýkoliv článek Moláčků, Homzejků atd. Atd...
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 20:00
 
 
Reakce na rcts: Těžko? Jak bych to asi udělal :)) Tad...
S SPD nemám nic společného, bohužel pro tebe. Ale věř tomu, že i zde na foru se příznivci SPD najdou. Chceš jim zakázat diskuzi piráte? A omlouvám se za zvláštní dotaz ohledně blokování. Netušil jsem, že existují i slušná, neutrální slova, které systém zablokuje a nepustí příspěvek. A neslušné výrazy už nepoužívám vůbec.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 19:42
 
 
Tak už jen stručně. Tuto analýzu jsi okopíroval odkud? Nechceš tvrdit, že jsi tu analýzu vypracoval sám, že? V P/L jsou stovky článků a v drtivé většině to jsou rozhovory s českými politiky. A pokud jde o ohýbání pravd, stačí namátkově vytáhnout kterýkoliv článek v mainstreamu, nikoliv jeden ze sta, a min. polovina z nich jsou psané tendenčně a nevyváženě s vyloučením nehodících se pravd. A tímto definitivně ukončuji diskuzi.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 19:04
 
 
Reakce na Rcts: *2*...
Ty jsi mě dal zablokovat mou odpověď?
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 16:20
 
 
Reakce na Rcts: Jasně, šéfe. https://www.ceskatelevize...
Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď název alespoň jednoho konkrétního článku, který je tam dezinformační a uveď konkrétní informace, které jsou dezinformační. Argumentovat odkazem na něčí "posudky", nota bene "newsroom", je jen papouškování postrádající základní schopnost mít vlastní názor. Ano, někteří dopisovatelé se tam vyjadřují jako uklízečka, např. pitoreskní Pavel Novotný, ale ani jeho tam nikdo necenzuruje, na rozdíl od masivní cenzury v mainstremu, která si vybírá jen ty své vyvolené, ideologicky poslušné názory. A čtenář má právo si udělat vlastní názor, i kdyby se tam vyjadřovala "uklízečka". Takže ten problém spočívá v cenzurování a necenzurování, ale nejsem si jist jestli to dovedeš pochopit.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 14:44
 
 
Reakce na Mág: Pan Sadílek mě požádal, abych se vložil j...
Díky za příspěvek. Otevřená komunikace je potřeba.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
14.08.2019, 14:35
 
 
Reakce na Rcts: Tak s tím, že lidé dnes věří nepravdám a...
O tom, že Aeronet je obskurní web ví každý, jejich slátaniny mohou číst jen příznivci sci-fi.
Ale můžeš jmenovat aspoň jediný článek na parlamentnilisty.cz, který je dezinformační? Víš, vůbec, co to slovo znamená? To, že někdo dává prostor k vyjádření všem je manipulace? Až budeš příště něco hodnotit, tak bys měl chápat alespoň základní význam slov.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
11.08.2019, 15:26
 
 
Problémem dnešní doby je to, že psát články do novin může v podstatě každý. Třeba každý člen diskuzního fóra nebo kdejaký mihálik.
Vzhledem k tomu, že velmi dobře znám souvislosti, plány řešení a další kroky patriotů, tak můžu říct, že ten článek je jen snůška manipulací s cílem zviditelnit PRO CV, jako ty zachránce obecního blaha. Žádný katastrofický scénář se konat nebude a Růžičkovi žádné oči pro pláč nezbyly soudruhu Miháliku...
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
04.08.2019, 23:38
 
 
K permicím. Letos budu chodit minimálně z časových důvodů. Ale přesto KUPUJI, protože chci hlavně podpořit klub !! Konečně si může každý se svým svědomím srovnat, jaký je fanoušek.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
30.07.2019, 17:46
 
 
Přátelák a stojíme frontu na jednu pokladnu už půl hod8ny !!! Než přijdeme na řadu, tak bude konec. To si děláte pr...l ???
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.07.2019, 23:14
 
 
Podle mých informací z ranních hodin se již brzy dočkáte...
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.07.2019, 15:40
 
 
Reakce na Churchill: Na tyhle "zprávy" už jsem alergicke...
10, 9, 8, 7, 6..... Smajlík

již jen pár hodin Smajlík
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
17.07.2019, 15:15
 
 
Myslím, že nová zpráva už se blíží.....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.