Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "James.B" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 18:18
 
 
Ještě dopřesním: Nechce se mi tu teď polemizovat co je pošta JPP a co nikoliv, níže uvedené objasnění od Mira co jsem si přečetl až nyní je pro mě úplně stejné JPP jako to mé. Pár informací bych k tomu měl ale nemá smysl dělat někomu zle a z komára velblouda je to mezi Klubem a Sklenářem.
Tedy jde o nepodložené info JPP
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 17:59
 
 
tak ještě jednou pošta JPP aby z toho nikdo nedělal zbytečné závěry, já osobně budu moc rád až jej uvidím na ledě
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 17:55
 
 
Reakce na Miro....: lžeš , doufám že si tohle zrovna Kub...
No tak prosím dopřesni v čem se mýlím, napsat rovnou Baf Lžeš??
Že peníze na rozhazovaní moc nebudou je asi jasné, když se parta Odvážných musí vypořádat se zásekem ca 114M
Pokud klub Sklenáře platí a ten nehraje, jen kuli zdravotnímu stavu
bude fajn když mi potvrdíš, asi víš více, že má vše zaplacené a nehraje z výše uvedeného důvodu,
Já slyšel něco jiného ale pošta JPP nebývá spolehlivá
Díky
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 17:32
 
 
Reakce na Bémič: Jak už tu někdo psal, za výsledky je zo...
Souhlas,
jen mi nejde do hlavy, že v situaci kdy je soutěž navíc ještě nesestupová, může se hrát v relativním klidu, peníze asi moc nejsou když se neplatí Sklenářovi, tak si neobehrajeme mladé hráče což je výhodné z několika důvodů /a Vrhel sám to nevytrhne a asi dříve nebo později ve vlastním zájmu odejde/ a drtíme to na 2 lajny Smajlík
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 16:57
 
 
Reakce na Bémič: Je kvalita a kvalita, myslím tím kvalit...
promiň nesouhlasím, vždyť mi to venku hrajeme na 2 lajny, doma aspoň na 3 a ta třetí má IT jako jinde 4tá.
To Bera souhlas
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 16:51
 
 
Reakce na Bémič: Je kvalita a kvalita, myslím tím kvalit...
Prosím tě, tak se už konečně podívej do zápisů našich venku jaky mají Vsetín, Přerov aj vcelku vyrovnaný IT. A navíc vsetínská 3 a 4 lajna (z toho asi 4 hráče znám a nejsou o nic nez jen o ten IT lepši oproti naší 3-4 lajně) v pohodě odbránila oslabení, někteří dostali i šanci v přesilovce... To samé byl Přerov. U nás zase stále ti stejní hráči přetížení od začátku zápasu což se v rozhodujících okamžicích proste sečte - bruslení, přihrávky atd
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 16:38
 
 
Reakce na Hanzos: Kdyby jsi byl trenér netahal by jsi s...
Já mu žádné chyby nevyčítám jak jsem už dole psal, každý má na ně právo. Jde spiše o posuzování trenérů co si kdo může dovolit a nedovolit. A osobně bych jej spíše povzbudil do dalšího pokusu o něco jiného, jiné překvapivé řešení.
Mě jen vadí když si někdo a to i ti staří můžou dovolit X chyb za zápas bez nějakého trestu, posazeni na lavičku atd a jiní též třeba ještě mladí hráči nikoliv. Prostě je to unfér buď mají právo na chybu všichni a pak nebudu mít problém hrát na 4 lajny nebo jen někdo no pak musím hrát na 2 a jenom těm ty chyby tolerovat.
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 16:27
 
 
Reakce na Bémič: Jenže abys mohl hrát na 4 lajny a měli ...
Ukaž mi tým, který má stejnou kvalitu ve všech 4 lajnách, navíc ta kvalita a vyhrání se je podmíněna přeci hraním a IT. Ale asi myslíš, že je v Chomutově dost peněz na nákup dalších 6ti top hráčů. Já myslím, že ne a takto prostě odvaříš starý a neuděláš mladý. Tj vše
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 16:15
 
 
Reakce na Hanzos: Další zhrzený rodič a trenér...
tak znovu nějaký argument k věci by nebyl nebo potřebuješ lidi jen onálepkovat?
A ano jsem rodič - děti přes 30 let a snad ne zhrzený, nevím manželka mi nic neříkala..
A trenér ano to jsem byl taky, kromě FTVS, trenerská licence na Basket ale pravda na Hokej jen Céčko.
Zde si dovolím odlehčit a doporučuji nastudovat a nacvičit trenérům hokeje třeba pasivní odclonění v rohu a převzetí hráče na záda - na malém prostoru výborná věc a hned je z toho 2:1 Smajlík
Ale nic nového sem tam jsem to v hokeji už viděl...
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 14:59
 
 
a ještě doplním, že se ten zápas (včera i Přerov) lámal už dříve než ve 3 třetině prostě bylo už zaděláno od první, druhou a třetí to vygradovalo - únava hráčů.
Snad konečně pochopíš o čem píšu, že bez kratších střídání s intenzivnějším bruslením a rozložení sil na více hráčů se to prostě nedá hokej pořádně hrát. A ty hráče 3 a 4 lajny tam má každý klub a možná i horší a hrají normálně.
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 14:48
 
 
Vůbec ne, plky jsi napsal ty neboť co konstruktivního má v sobě tvůj příspěvek.
Myslím, že po minulém kole to tady taky zaznělo - nesmylsný IT hráčů.
Jen jsem konstatoval současný stav, který je samozřejmě podmíněn také rozpočtem.
A má to jen 2 řešení: buď má klub peníze na jiné hráče, ty koupí a zaplatí tedy 6 dalších a pak se to tedy nebude hrát na 2 lajny, nebo nemá a musí vycházet z toho co má k dispozici. Navíc jestli přijede trenér s prohrou z venku kdy hraje na 2 přetížené lajny nebo s prohrou kdy by hrál na 4lajny je asi jedno Ne? A hráči ti Nej nebudou tak přetížení a budu mít dostatek sil hrát v důležitých okamžicích. Což se projevilo včera a na 2 lajny se to fakt hrát nedá...
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 14:47
 
 
Reakce na Hanzos: *2*...
JJ tj argument jako Brno Smajlík
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 14:18
 
 
myslím, že to všichni znají kam zajít, ale dám to sem: odkaz
A pro Matejecv a Bemic najděte mi rozdíly mezi hráči 3 a 4 lajny, koukněte na Video přenos a napište. Argumenty díky.
A nesdílím Váš názor, že se hokej dá hrát na 2 lajny
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 14:10
 
 
Reakce na Bémič: Ono to je i o kvalitě že jo, máme jen j...
Absolutně nesouhlasím a odpusť si nazývat hráče, že jsou Bruslaři. Jsou to jen ti kteří nedostanou příležitost normálně hrát a dostat se do hry; třeba Suchý byl odsouzen trenérem hrát první 2 zápasy ve čtvrté lajně a na oslabení a ani na přesilovku se vůbec nedostal. Přitom je to ten samý hráč jako teď a to platí i o těch ostatních. To Vrhel: nejde o zakončení a chyby dělají hráči na ledě všichni mladí, staří, nejmladší, ne ale všichni jsou za ně trenéry kritizováni nebo staženi ze sestavy - viz třeba J. Svoboda v Jihlavě a Vrhel s násobně horším chybovým skóre hraje v klidu dál. K tomu dodám, že jsou ti starší dle trenéra asi nedotknutelní netřeba komentáře to vidí každý... Ale jde o to aby mladí hráli a ne se koukali, a bez odvahy hrát mladé hráče to prostě nepůjde.
Všem doporučuji shlédnout statistiky pobytu hráčů na ledě.
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 12:20
 
 
doplňuji, že to byla reakce na Matejcv
a že celému našemu hokeji V Chomutově by prospělo zkrátit intervaly střídání, intenzivněji bruslit, střídat pravidelně všechny lajny a ne hrát od půlky 1 třetiny na 3 případně 2 lajny (venku takto již 3 zápas).
A ještě doplním, že nechápu proč naši hráči brání přesilovky bez rychlého přístupu k hráči s pukem a jen čekají v boxu co se stane /tedy vzhledem k tomu zatížení stále stejných hráčů tomu vlastně rozumím/
 
 
James.B | Chomutov
13.10.2019, 12:12
 
 
No tím tvrzením, že máme 5-6 hráčů na I. ligu si docela přestřelil a hledal by jsem chybu úplně někde jinde. Třeba v tom, že trenéři zejména venku zcela nesmyslně hraji na 2 nebo 1 a půl lajny.
Hráči - stále ti stejní - v rytmu přesilovka, oslabení, oslabení, přesilovka prostě už nemají síly!! Včera to bylo zcela patrné!
Podívám-li se na Ice Time třeba zrovna mizerně hrajícího Vsetína všechny 4 lajny mají vyrovnaný IT. U nás obvykle venku 4 lajny 0, třetí 7 minut (doma 4 lajna 5-6 minut, třetí ca 8-10 minut) a to hovoří za vše.
Jako všechny ostatní týmy to hraji normálně (snad jen u Frýdkek-Místek ne). Tedy pes je zakopaný zcela někde jinde a to v nedůvěře trenérů v ostatní mladé hráče (Vrhel je vyjímkou, ten si naopak může dovolit za zápas několik hrubek a chyb a nikdo jej nestahuje ze sestavy jako ostatní) mladé).
Pak je herní projev jaky je, únava, dlouhá střídání bez forčekování s "pastí" ve středním pásmu kdy všichni stojí a chytají rozjetého soupeře. Tedy by se měli trenéři jako i SM zamyslet zda dále chtějí hrát jen na 2 (1 1/2) lajny, či třeba postavit 2 útoky do přesilovky a 2 zcela jiné do oslabeni aby rozložili zátěž.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.