Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gene_Paul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Gene_Paul | Chomutov
04.10.2019, 20:35
 
 
Je radost číst ropácké fórum, jak volají po Růžovi. Jenomže ještě nevědí, že Růža již není ten Růža, co býval kdysi. Teď je to spíš "Marůža" a hokej je až potom. V Kadani se taky moc nevede. A velký souhlas s tím, že tenkrát potom zápase ve Varech, měli jít oba tými pro výstrahu do krajského přeboru.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
30.09.2019, 07:29
 
 
V loňské sezóně jsme hráli extraligu a krom asi 5ti zápasů jsme domů chodili naštvaní jak z výsledků, tak z předvedené hry. V letošní sezóně jsem zatím odcházel domů z větší části spokojený, kluci se evidentně snaží a bojují a doma jsme zatím neprohráli. Vemte všichni rozum do hrsti a fanděme Pirátům v jejich cestě Chance ligou. Kdo by to ještě v červnu čekal,že ????? A ještě k Jihlavě, já jsem naopak rád, že se trenér nebál v tak těžkém zápase nasadit Běhulu, on si také musí zvyknout na atmosféru ligového zápasu a být připravený kdykoli zaskočit, až třeba přijdou na Pavláta horší chvilky, ať už vinou zranění nebo únavy, anebo jenom poklesu formy. Všichni musíme vzít v potaz fakt, že jiné než mladé gólmany tady prostě nemáme. Tento tým si stále sedá a budeme všichni rádi, pokud se vyladí v ten správný čas a dostaneme se do PO. Těšme se na Budějky, snad zahrajeme dobrý mač a kluky podpořme v co největším počtu.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
18.09.2019, 12:00
 
 
Reakce na dronte: Higway Souhlasím, proto si trenér měl ...
Jestli bych si tady měl někoho z loňského kádru nechat, tak by to byl Klhůfek a Koblasa a možná ještě Vantuch. Taky si myslím, že to jsou hráči extraligové kvality a umí v daných šancích vstřelit gól.
Doufám, že dnes Kadaň dáme, ale bude to asi tuhý boj. Předpokládám, že jim Růža naordinuje tvrdou defenzívu a bude jen na nás, jestli to dokážeme brzo zlomit. Pokud ne, budou to nervy až do konce. Také se ukáže, čí pojetí hokeje je úspěšnější a já doufám, že to naše. Zatím se kluci snaží a podávají sympatické výkony, až na tu efektivitu střelby, ta je dosud mizerná.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
12.09.2019, 14:18
 
 
Koukám, že se tu zase řeší chujoviny- pivo - chodíte na pivo nebo na hokej ??? Je jedno, jaké pivo točí, je to jen otázka chuti, někomu chutná hořčí, někomu sladčí, někdo je na neutrálu. Co mě osobně docela vadí je to, že kotel ani jednou neskandoval "Piráti Chomutov" - vždyť my přeci jsme už několik let Piráti a ne "bílý nebo modrý". I ten žlutočernej mor dokáže hulákat "Baník" v loni "Cheza". Nad tím by se měli konečně kotelníci zamyslet !! a strhnout tím i ostatní fandy a návštěvníky !! A teď do mě.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
03.09.2019, 09:02
 
 
Reakce na VADO: Mágu, budeš-li to číst. Nechcete k tomu ...
Pokud vím, tak Piráti dívčí tým nemají. Pouze pár holek hraje současně s klukama a jde to snad takto praktikovat až do dorostu. Holky jsou dobré, neboť normálně trénují s klukama.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
08.08.2019, 08:49
 
 
Taky mi přijde zbytečný dělat nějaké závěry po třetím přípravném zápase. Ano, nebyl dobrý a nepovedl se. Od toho ale příprava je a v našem případě, kdy se kádr teprve tvoří, obzvlášť. Nejdůležitější bude, jak se klub stabilizuje ekonomcky. Pokud ano a budou finance, věřím, nebo spíš doufám, že definitivní podobu bude mít kádr 31. ledna příštího roku, kdy se uzavřou přestupy. Určitě budou k mání i slušní extraligisti, co se nevejdou do svých týmů. Hlavní je, dostat se do play of a ještě jeden důležitý faktor hraje roli pro nás(Chance ligistu) - nehraje se baráž, tudíž ti hráči tady mohou hrát do posledního zápasu v sezóně a třeba se o ten postup i pokusit. Pokud na to majitelé ale budou mít ekonomicky a do toho nikdo z nás nevidí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
05.08.2019, 14:19
 
 
Reakce na winngy: Můj tip že do 5.mista budeme....
Ještě jsem je letos neviděl, zítra jdu poprvé tak se neodvažuju tipovat. Každopádně pokud se bude alespoň doma vyhrávat, tak snad bude i slušná návštěva.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
05.08.2019, 13:56
 
 
Pokud budem hrát posledního nebo předposledního fleka, nepomůže ani permice za cca 1500Kč !!
Pokud budem nahoře, věřím, že lidi chodit budou.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.07.2019, 13:37
 
 
Reakce na Mág: Momentálně je to oněch sedm lidí. V článk...
Ok. Jen jsem myslel, že onu " současnou výkonnost" provádí např.ještě dosavadní nebo minulý výkonný ředitel. Mám na mysli p. Mikšovice. Jaksi jsem nepostřehl, že by byl odvolán nebo odstoupil z fce sám. To, že teprve bude zvoleno komplet nové vedení jem registroval.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.07.2019, 13:29
 
 
Reakce na jovyk: Myslel si asi v marazmu, ale ani tam ny...
My v těch sr.č..ch stále jsme! Nebudem, až se splatí všechny dluhy a rozpočty na jednotlivé sezóny budou minimálně vyrovnané. Zatím se pouze dohodli na splátkových kalendářích, ty dluhy smazány nejsou.
Dobré je to, že klub už nevlastní slibotechna(sedmilhář) Veverka. Dobré to bude, pokud se o to budou noví majitelé starat, ale to se teprve uvidí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
19.07.2019, 11:28
 
 
Kdo je jen rochu realista, tak musí pochopit, že klub se nachází v těžkém marastu a obnova takto zdevastovaného subjektu chvíli potrvá. Toto se mělo uskutečnit již před dvěma roky, kdy bylo jasné, že Noen je v řiti a nemá prachy. Nemuselo to dojít takhle daleko. Já osobně jsem rád, že se tu vůbec nějaký hokej hrát bude a mám kam na něj zajít. Pokud budem hrát důstojnou roli a nebudem ostatním týmům pro smích, jen dobře. Prioritou by měla být ekonomická stabilizace, tudíž ambice o extralize vidím jako pouhou utopii. Též by mě zajímalo, kdo vlastně momentálně klub řídí, nemyslím, že je to uskupení patriotů ,ale někdo jimi pověřený, tato informace mi v článku chyběla.
Doufám, že info o permanentkách bude také co nejdříve.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
27.06.2019, 07:12
 
 
Reakce na nazor: K tomu stavu jsme pod vedením tohoto sv...
Nejhorší na všem je, že svaz si vydá nějaké podmínky, které se potom stejně nedodržují - viz udělování různých vyjjímek a pod. Přitom je to naprosto jednoduché - chceš hrát extraligu - dobře, ale musíš splnit stanovené podmínky. Pokud ne, máš smůlu, nehraješ,nekompromisně. Ono by se to hned pročistilo a možná by ani těch 14 týmů nehrálo. Nemáš stadion, máš smůlu, nemáš zajištěný minimální stanovený rozpočet na sezónu(např. 60 mil.) - máš smůlu, nehraješ a je úplně jedno, jestli jsi tradiční účastník nebo ne. Jenže to by musel svaz chtít a ne být z některých lidí podělanej. Stejně by to mělo být nastavené i pro druhou nejvyšší soutěž, pokud je to na profesionální úrovni.
A co se týče akademií, podle mého bohatě stačí jedna na kraj a třeba po pěti letech udělat znovu nějaké výběrko. Podle jasně stanovených kritérií by to stávající akademie musela obhajovat a pokud by byl někdo lepší než ten stávající, tak by ten status získal on.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
12.06.2019, 13:51
 
 
"Chce se mi z toho všeho zvracet" - Veverka už by dávno měl být v Plzni - ale na Borech !!
Takhle to dopadá, když se moc soustředí do jedné osoby. Druhý největší viník je Veverka senior - jako majitel to nechal zajít takto daleko. A S.Mikšovic tomu pouze přihlížel, místo toho, aby stál na straně klubu, tak byl v podstatě na straně Veverky - asi mu chodila výplata včas !!
Bůh s Piráty !!!
 
 
Gene_Paul | Chomutov
16.05.2019, 07:20
 
 
Reakce na rcts: Hoši, vím, že jsem jak kafemlejnek, ale ...
Také bych nebyl proti, jako hráč byl moc šikovný a jeho pohled na hokej se mi líbí.
!! A je to severočech !!
 
 
Gene_Paul | Chomutov
15.05.2019, 12:54
 
 
Tak Knota je škoda, jeden z mála, na kterém jsme mohli stavět nový tým. Přeji mu hodně úspěchů v novém působišti. Jinak pokud Růža odejde, což by mě nevadilo, můj typ na nové trenérské duo pro A-team je jeden z trojice Šíp,Koláček,Petrovka spolu s Marčusem nebo Ťupou. Zároveň si myslím, že zřejmě využijeme toho, že se ještě rok nesestupuje a celá sezóna vlastně poslouží pouze k stabilizaci klubu. Hlavně ať nepláchnou nadějní junci, jako Ouřada, Chlán, Gut, Zeman a pod. V nich já vidím perspektivu seniorského týmu v Chomutově.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
06.05.2019, 12:00
 
 
Reakce na dronte: Z rozhovoru s majitelem Vítkovic Aleše...
Moc pěkný rozhovor. Takhle to vypadá, když se majitel o klub stará a má skutečný zájem, aby klub dobře fungoval. Je mi jen líto, že v Chomutově to došlo takhle daleko, zvláště, když jsme na vlastní kůži zažili, jak těžké je se do EL dostat a potom se v ní i udržet. Bohužel to náš minulý majitel dle mého silně podcenil a výsledek je takový, jaký je a bolí to oto více.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
24.04.2019, 13:06
 
 
Nemyslím si, že jediným viníkem sestupu jsou PENÍZE - tedy jejich nedostatek. Samozřejmě, že na ně padá velký díl viny, ale já tu vidím i jiné faktory. Především špatná letní příprava, již poněkolikáté individuelní a to se oproti ostatním týmům muselo projevit a také projevilo. Ve srovnání s ostatními týmy jsme byli pomalí po bruslařské stránce a nato se nabalují dálší náležitosti. Nestíháš, fauluješ, hraješ často v oslabení, obrana je přetížená, nestíhá - inkasuje, nezbývají síly na otáčení nebo alespoň vyrovnání výsledku. Tudíž prohráváš a nemáš body. Dalším faktorem je vlastní styl hry, který dle mého byl celou sezónu ( a v podstatě od poloviny té minulé) neúčinný a neefektivní, stačí se podívat na výsledky a skóre jak za minulou, tak i letošní sezónu. Za styl a způsob hry jsou zodpovědní především trenéři - byli tam tři!
Za nedostatek financí je zodpovědný majitel, a já si myslím, že náš pan majitel se prostě o chod svého majetku nestaral tak, jak by bylo záhodno.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
02.04.2019, 07:25
 
 
Tak všechna čest činovníkům třineckých ocelářů, jak pomohli našim junkům. Takové gesto se jen tak nevidí.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
12.03.2019, 09:21
 
 
Reakce na jiribulis: Ano, byl to Jiří Čelanský, po ránu ...
Máš to pěkně pomotané, Aleš Totter dělal asáka Kopřivovi při našem posledním postupu do EXL.
V této sezóně působil Růža jako konsultant.
 
 
Gene_Paul | Chomutov
08.03.2019, 13:00
 
 
Reakce na jiribulis: V dnešním zápase Zlín-Brno by při s...
No a já si na rozdíl od tebe myslím, že Zlín doma vyhraje, neboť Kometě již o nic nejde a tudíž nebude chtít riskovat případné zranění klíčových hráčů a možná zařadí i dost mladých. Zlín pro svou jistotu body potřebuje.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.