Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-8-11" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
tpd
11.08.2021, 16:25
 
 
Ve státní správě platí jiná pravidla..co se týče majetku ..v tomto případě majetku města..nikdo tam určitě neúčůrává blahem..že tu bude hrát zápasy jiný tým než piráti.. ale někdo ten provoz musí zaplatit.. buď my všichni.. a nebo třeba Jarin a spol.. a vzhledem k tomu že se tu momentálně hraje defakto jen hobby soutěž.. tak extraliga bude fajn..ja určitě na nějaký zápas zajdu.. jo a koupím si dvě permice na piráty..i když mám k dnešnímu stavu 1000 a 1 výhradu.. pořád to je klub s kterým žiju v dobrém i zlém..
 
 
puk
11.08.2021, 12:27
 
 
Když to tak občas pročítám tak je vidět, že i zde jsou rozumní lidé. Ti co neustále řeší kdo tu bude hrát a jak je to špatný by se měli zamyslet co s tím asi klub může udělat. ZS je města a to si určí jak to bude, jestli shání "zákazníky" tak jen dobře, hlavně aby mládež měla podmínky pro trénink a zápasy, chlapi to musí nějak odehrát a případně se uskromnit dokud se to nedostane na vyšší level, rád se pudu podívat na ligu a dobrej hokej a je to lepší jít doma než se kodrcat do Varů nebo Litvajzu, to, že je to u nás tam kde to je neznamená, že bych se nemohl podívat na pořádnej hokej i na ty naše kluky se zajdu kouknout, chodil jsem na druhou ligu tak proč ne na kraj. Myslím, že Libor to napsal dobře.
 
 
11.08.2021, 10:16
 
 
Tak zítra v Rakovníku!
 
 
 
Reakce na thegod: Libore jenom pro zajímavost - vstupný ...
Tak to není dotaz na mě. Smajlík Nicméně vzhledem k tomu, jak je to v našem případě, předpokládám, že stejné je to u všech dalších sportů a klubů, třeba házené, která tu byla. To znamená, že klub zaplatí městu nájem a vstupné je příjem klubu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov