Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-8-10" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
10.08.2021, 23:26
 
 
Reakce na Mág: Směřuje to k tomu, ale definitivní potvrz...
Libore jenom pro zajímavost - vstupný jde celý kladnu, nebo něco i městu? Jak se tohle řeší? Jenom mě to zajímá...
 
 
10.08.2021, 23:24
 
 
Reakce na higway: souhlasím s Mágem.Navíc klubu se to až...
Úplnej souhlas. Já taky asi zajdu, třeba na Varany, nebo Tygry, jsou mi sympatičtí. A ikdyž je mi kladno úplně u zádele a fandit jim nemůžu, když to tu Jarin zatáhne za pronájem, proč ne. Prča bude až tu budou hrát čmoudi s kladnem…. Jedni větší jantaři než druzí. Tam si budu přát jediný, aby se pořádně domlátili a ty hňupi od vedle dostali pořádně naloženo po tlamě Smajlík
 
 
10.08.2021, 21:41
 
 
souhlasím s Mágem.Navíc klubu se to až tolik netýká není majitelem ZS.Majitel potřebuje na provoz něco vydělat na pralesní lize vydělá tak prd takže i když dostane 3 méně než Holešovice pořád je to dobrý takže to je naprosto rozumný rozhodnutí to snad musí být každému jasné.Mohlo by se taky stát že to bude tak ztrátové že by se vyplatilo to zavřít a pok by si azyl hledali Piráti.Kdo se bude hctít dívat na prales půjde tam kdo na extraligy půjde na ní .Dělá se z toho zbytečná hysterie
 
 
 
Reakce na Luke_Packet: Zdravím a víte, kdy by se mělo ro...
Směřuje to k tomu, ale definitivní potvrzení si troufám říct, že bude v horizontu týdne.
 
 
10.08.2021, 12:31
 
 
Reakce na Luke_Packet: Zdravím a víte, kdy by se mělo ro...
Už dávno rozhodnuto je Smajlík
 
 
10.08.2021, 12:19
 
 
Reakce na Mág: Když tu padla zmínka o Kladnu, tak si dov...
Zdravím a víte, kdy by se mělo rozhodnout ??
 
 
10.08.2021, 12:15
 
 
To,jestli tu Kladno bude hrát,je tutovka?
 
 
 
Když tu padla zmínka o Kladnu, tak si dovolím k tomu něco málo napsat. Chápu vaše rozhořčení, že na zimáku bude případně i jiný tým, nicméně si dovolím nastínit taky některá fakta, která přispěla k tomu, že o tom na městě vůbec uvažují. Berte to jen jako trochu jiný úhel pohledu a rozhodně to neznamená, že já osobně bych si z jména Jágr sedal na zadek. Mám to spíš naopak, ale to je vedlejší.

V téhle covidem pokřivené době hledá město způsoby, jak ulevit rozpočtu a další nájem za zimák se zkrátka hodí. Ve finále snižuje případnou nutnost zdražovat nájem místním hobíkům, když se nad tím zamyslím. Další věcí je, že případná extraliga dá vydělat místním lidem, takže to přinese případně peníze odjinud do města. Troufám si tvrdit, že nás jako klub to případně nijak nezatíží ani neohrozí a případně z toho budou i nějaké benefity pro klub. Takže chápu, že řada z vás je naštvaná, ale ona ta mince má vždycky dvě strany. Pokud tu Kladno bude, my jako uděláme maximu, aby se to našich fanoušků nedotklo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.