Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-5-3" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
03.05.2021, 21:51
 
 
no jenom aby to vyzobávání talentů nezačlo už někde od 5-6 třídy .Podle mě se může stát že naše situace ovlivní i nábor těch nejmenších
 
 
03.05.2021, 20:03
 
 
Reakce na tpd: Veverkům se přestalo dařit v jejich podni...
Musíme věřit, že u nás bude snad už jenom lépe. Hold musíme překousnout vyzobávání nejlepších juniorů konkurencí a opět to tu nastartovat.
 
 
tpd
03.05.2021, 19:16
 
 
Reakce na VaMo: Já se tu nebudu pouštět do slovíčkaření,...
Veverkům se přestalo dařit v jejich podnikatelských aktivitách.. to byl z jejich strany jediný důvod proč to dopadlo s piráty tak jak to dopadlo.. přesněji proto to předal jiným.. a tam to dopadlo jak to dopadlo.. rozhodně to není tak že by to byl z jejich strany nějaký záměr.. to poslat do kytek.. mimochodem nové hodnocení akademie se ještě výrazně opírá o výsledky z jejich éry.. no nic nechme toho..stejně se nic už nezmění..
 
 
03.05.2021, 18:44
 
 
Já se tu nebudu pouštět do slovíčkaření, jestli je to podvod, nebo není, to ať rozhodně někdo jiný. Já osobně mít u někoho takový dluh, tak to budu chtít dostat všemi dostupnými způsoby... Smajlík
 
 
tpd
03.05.2021, 17:58
 
 
Reakce na VaMo: Pracuji ve VTŽ, solární elektrárnu mám n...
Ty kráso..co ty o to asi víš.. Smajlík .. možná tě to překvapí ale dluh..nerovná se podvod.. Smajlík
 
 
03.05.2021, 16:58
 
 
Reakce na Krokuss: Ten úpadek už je dnes strašnej nezůst...
Pracuji ve VTŽ, solární elektrárnu mám nad hlavou, ale musím tě zklamat. Je odstřižená od elektriky. Zemek nedostal povolení ji zprovoznit, resp. podváděl a oba jeho synové na které to bylo napsané, tak strávili několik let v base. Škoda, že to nepotká Veverku, za ty podvody, co tu nasekal.
 
 
03.05.2021, 16:49
 
 
David Kämpf na MS . Velmi dobrá zpráva. Smajlík
 
 
03.05.2021, 01:10
 
 
Zdravím po delší době, Romana Lauka je velká škoda, ale každý potřebuje peníze. Až se to tady srovná, tak věřím tomu, že se vrátí, třeba i se Švehlou. Podle FB Pirátů by se během pár dnů měly oznamovat příchody, možná i návraty ztracených synů, tak jsem na to hodně zvědavej Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov