Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-26" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Reakce na winngy: Prosím tě, jak to bude s vyzvednutím s...
Ještě to upřesníme samostatným článkem. Teď jsme chtěli, aby lidi věděli, že se k nim suvenýry dostanou do Vánoc. Nicméně všechno se bude odvíjet od aktuálních opatření. Takže zatím přesně neřeknu víc, ale nevidím problém si je vyzvednout i po svátcích. Případné zaslání budeme ještě řešit.
 
 
26.11.2021, 13:13
 
 
Reakce na Mág: Venco, ještě si to ověřím, ale osobně 13 ...
Prosím tě, jak to bude s vyzvednutím suvenýrů spojenými s výročním utkáním? Daji se vyzvednout i po svátcích nebo se dají poslat?
 
 
 
Reakce na VaMo: Bod č. 13 a 14 si trochu protiřečí... 1...
Venco, ještě si to ověřím, ale osobně 13 chápu jako organizovaný sport, tedy soutěže řízené jednotlivými svazy a utkání těch soutěží. Ve 14 se píše sportovní akce nikoliv utkání jako ve 13, což je tam i napsáno. Neber mě doslova, ale já to chápu tak, že na naše utkání 1000 lidí, na Spartan race max. 100.
 
 
26.11.2021, 11:33
 
 
Reakce na hoty: :)) přesně tak. Já byl jednou ve stodole...
Smajlík Smajlík Jo starej Dostál, to byla autorita Smajlík Ten si uměl udělat pořádek na zimáku.
 
 
26.11.2021, 11:24
 
 
Bod č. 13 a 14 si trochu protiřečí...

13. konání koncertů a jiných hudebních, divadelních, filmových a jiných uměleckých představení včetně cirkusů a varieté, sportovních utkání, zápasů, závodů apod. (dále jen „sportovní utkání“), kongresů, vzdělávacích akcí a zkoušek v prezenční formě, s výjimkou vzdělávací akce a zkoušky, které jsou součástí vzdělávání podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, nebo zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů, nejde-li o akademický obřad, a to tak, že
a) se nařizuje organizátorovi akce neumožnit přítomnost více než 1 000 diváků, návštěvníků, posluchačů nebo zkoušených (dále jen „diváci“),

14. konání veřejných nebo soukromých akcí, při nichž dochází ke kumulaci osob na jednom místě, jako jsou zejména spolkové, sportovní, kulturní jiné než uvedené v bodu II/13, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky a oslavy, nejde-li o schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných osob, které se konají na základě zákona, a shromáždění konaná podle zákona č. 84/1990 Sb., o právu shromažďovacím, ve znění pozdějších předpisů, tak, že
a) se nařizuje organizátorovi akce neumožnit v jeden čas přítomnost více než 100 osob, není-li dále stanoveno jinak,

Na stránkách iRozhlas:
Omezeny budou také aktivity v amatérském sportu, kde se může hromadných akcí typů zápasů a turnajů zúčastnit maximálně sto lidí. Nyní byl limit tisíc.
 
 
26.11.2021, 10:47
 
 
je od nás hezké jak jsme se zachovali k Lovosicím jenže zachová se někdo taklhle k nám kdyby jsme se do problémů dostali my ?A není jasný termín pokud problém Lovosice je v očkování tak ho můžou během týdne vyřešit.Jsme až moc hodní jen aby se to nakonec nebrátilo proti nám viz.Bílina cpali jsme jim hráče a když jsme potřebovali podpořit tak se na nás ....
 
 
26.11.2021, 05:50
 
 
Reakce na Mág: Jinak jsem si pročetl opatření týkající s...
Tak to asi změnili, nebo to příslušný úředník (je jich tam tolik, že ten na levé straně baráku neví, co dělá ten na pravé straně baráku) zvoral (a nebo to zvoral Ken). Včera na tiskovce totiž mluvil o tom, že u profesionálních sportů to má být maximum 1000 lidí, u amatérských sportů to má být maximum 100 lidí. Vyloženě tam mluvil o sportovních akcí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.