Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-31" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
31.01.2021, 20:24
 
 
Reakce na rozhovor s panem Sochrem.
Za mě se rozhovor povedl. Je tam vše podstatné, co potřebuje člověk a zároveň fanoušek Chomutovského hokeje vědět.
Zajímavý názor na barvy červená/černá - modrá/bílá.
Já osobně preferuji modrá/bílá, ale musím uznat, že se letošní dres povedl. Jak pan Sochor podotkl, mohlo by se venku hrát v tradiční modrobílé variantě a doma černočervené, nebo naopak.
Škoda, že se odehrálo málo zápasů, které nestačí na postup do II.ligy. Věřím stále, že se ještě soutěž krajské ligy rozjede. Záleží za jakých podmínek a zda to nebude finančně (testy, atd..) náročné. Každá tisícovka v našem případě k dobru.

Na závěr bych chtěl říct, že i když mám permici a viděl pouze dva zápasy (byl jsem i v Kadani), tak bych podporoval klub i v příští sezóně. Koupil bych opět permici, opět bych se hádal s Litvínováky, Ústečáky a jak to v hokeji bývá, klidně i se stánkařem, že Chomutov je nejlepší! Osobně na Chomutov budu chodit na Extraligu, I. ligu i v dobách nejtemnějších, tedy na Ústeckou krajskou ligu.

Díky všem, kdo nezanevřeli na místní hokejový klub a nadále ho finančně podporují.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.