Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-23" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
23.01.2021, 21:15
 
 
Tak to je konečně dlouhodobě dobře využívaná díra v majetku města to se nestává tak často aby to přinášelo výhody všem lidem z širokého okolí. :-)
 
 
23.01.2021, 13:18
 
 
Ta díra je tam už strašně dlouho. Z bazénu kdo jde na Zadňáky tak nikdo neodchází domy a garáže jde rovně. A není to díra v plotě, ale regulérně přerušený plot. Dírou to jen začalo.
Měl by se v těch místech vybudovat zadní vchod do areálu normálně ofiko s chodníčkem pro pěší. Chodí tam mraky lidí. A při hokeji jsou to přímo davy.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.