Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-15" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
15.09.2020, 18:45
 
 
Reakce na winngy: Bude obnoven piratskej fanshop?...
No zatim ani nevíme,jestli budem piráti. Nikdo neřekl,jak to dopadlo s tou značkou,a v sobotu už začíná soutěž.
 
 
15.09.2020, 18:15
 
 
Bude obnoven piratskej fanshop?
 
 
tpd
15.09.2020, 12:58
 
 
Reakce na oplik30: Ahoj, pokud sem teda dobře pochopil P...
Nikoliv.. s rozpočtem klubu ani města to nemá nic společného.. z.s. dostane dotaci na provozování mládeže.. na provozování hokeje dospělých momentálně nedostane nic.. neb krajská soutěž je víceméně amatérská soutěž ..nikoliv vrcholová .. Smajlík
 
 
15.09.2020, 11:39
 
 
Ty novináři jsou fakt pitomci.
 
 
15.09.2020, 09:31
 
 
Reakce na Dindis: Vcera bylo projednavano Memorandum na ...
Ahoj, pokud sem teda dobře pochopil P-CH z.s. jako dospěly sportovní subjekt je nebo bude podporovaný městem akorát se musí vlézt do daného rozpočtu který byl schvalen.?
 
 
15.09.2020, 08:23
 
 
Vcera bylo projednavano Memorandum na podporu vrcholoveho sportu pro obdobi 2021 - 2024. Vzhledem k tomu, ze mezi stavajicimi ucastniky byla spolecnost Pirati Chomutov, a.s., ktera fakticky zanikla, resp. je v insolvenci, byla logicky zastupitelstvem ze stavajiciho smluvniho vztahu vyrazena. Soucasne byla zmensena financni alokace urcena pro tuto podporu DOSPELEHO sportu ve meste. A taky byla nove do memoranda doplnena skutecnost, ze ke stavajicim klubum muze prubezne pristoupit i dalsi nebo novy, pokud k tomu budou odpovidajici duvody. O kazdem takovem pak hlasuje zastupitelstvo samostatne po zvazeni jeho prinosu DOSPELEMU sportu ve meste. Vcerejsi projednavani a usneseni neni zadna novinky nebo necekana akce, ale planovany a logicky postup pri prosazovani podpory seniorskeho sportu v nasem meste na dalsi obdobi (to puvodni letos vyprselo).

Clanek neni presny a navic nadpis je hledanim senzace o tom, ze se mesto od hokeje odvratilo. To neni pravda. Dotacni politika smerem k mladeznickemu sportu se nemenila vubec. A ted se jen stanovily podminky vzniku podpory seniorskeho sportu na dalsi ctyri roky.
 
 
tpd
15.09.2020, 07:28
 
 
Reakce na Churchill: https://sport.aktualne.cz/hokej/od-...
Bože..že i čtk píše naprosté blbosti je tedy na pováženou.. včera byl vyřazen klub z memoranda podpory vrcholového sportu.. což je logicky když se tu hokej chlapů hraje na urovni hobby.. s mládeží to nemá nic společného.. přesněji s podporou mládeže.. ta se vždy řešila odděleně.. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.