Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-24" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
24.06.2020, 23:21
 
 
Reakce na dag: kreon & tpd to zase vyřezáváte díru na dř...
On Kreon koupil desku a umyvadlo. Aby se mu umyvadlo lépe obkreslovalo, tak na tu drahou kuchyňskou desku, položil umyvadlo tou širší stranou. A obkreslil. Pak vzal pilku a přesně podle nákresu tu díru vyřízl. Já byl tak šokován, že jsem bohužel nezasáhl. Když přiložil umyvadlo z nerezu, tak mu tou dírou propadlo na dlažbu a už jsme jeli pro desku novou. Prosil mne, abych to nikomu neříkal. To jsme splnil. O psaní nic neříkal Smajlík
 
 
24.06.2020, 22:03
 
 
V Kadani taky žádná hitparáda Kůsák fuč,Wágner taky jediný podepsaný Chlouba ale trenéři jak na extraligu.
 
 
V8
24.06.2020, 18:41
 
 
Aspoň bude víc lidí chodit na juniory.
 
 
dag
24.06.2020, 15:11
 
 
Reakce na Bémič: Když to člověk čte co se týče těch peně...
to teda... z toho aby si to i ten případný auditor hodil Smajlík Smajlík
 
 
dag
24.06.2020, 15:11
 
 
kreon & tpd to zase vyřezáváte díru na dřez, že jste oba tak zaměstnání? Smajlík Smajlík
 
 
tpd
24.06.2020, 14:56
 
 
Reakce na Mág: Snad to takto bude stačit: Jsem rád kone...
Díky .. momentálně nemám čas se k tomu vyjádřit.. ale minimálně je tu jistý posun.. a to v rychlosti jakou bylo odpovezeno.. oproti dotazu od Kreona.. Smajlík

Okomentuji to později.. Smajlík
 
 
24.06.2020, 14:50
 
 
Za sebe jen krátce - vřele děkuji za odpovědi a to i za ty, které tu položil tpd. Porovnání informací a faktů z obou stran a následný závěr si už udělám sám. Čili tímto bych to za sebe ukončil. Smajlík
 
 
24.06.2020, 14:48
 
 
Když to člověk čte co se týče těch peněz, to je solidní gulášek, v tom aby se někdo vyznal Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na tpd: Dovolil bych si pár doplňujících otázek.....
Snad to takto bude stačit:

Jsem rád konečně za konkrétní dotazy.

1. Aktivní kroky k zastavení insolvence vedla a.s.. Nicméně jsme s firmami, které insolvenci podali, nenašli kompromis. Hlavním sporem tam byl pro nás velmi nestandardně vzniklý závazek 1,8mil, o kterém nebyla původně vůbec řeč – z naší strany neochota hned řešit tento závazek, z druhé strany neochota řešit splátkové kalendáře bez tohoto závazku.

2. Z lednové dotace města byly zaplaceny faktury, které plnily dotační titul. Konkrétní rozpad zaplacení byl městu sdělen, případně zástupcům města bude kdykoli sdělen, nicméně vzhledem k právním souvislostem ho nechci pouštět ven. Jen doplňuji, že dotace lze použít na náklady roku 2020. Na konci ledna pak byl podán návrh na insolvenci a od toho dne již bylo z a.s. možné platit jen a pouze nutné výdaje pro zajištění provozu (např. nájem a mzdy). Co se zaplatí, určovalo částečně vedení spolku, částečně já sám a v jistou chvíli pak i pod časovým presem. Tady šlo s městem vykomunikovat vše mnohem lépe – to určitě ano.

3. Dluhy k dnešnímu dni jsou cca 7mil, 1,7mil má předjednaný zdroj. Další vzniklé dluhy byly navázány na dohrání sezóny a tím možnost zachování hodnoty práv na hráče do dalšího období (s přihláškou spolku do Chance ligy) – toto je také jeden z hlavních zdrojů pro splátky. Spolek bude uzavírat splátkové kalendáře a platit z plánovaného rozpočtu na mládež, který s tímto počítá a v podstatě je již zajištěn – chod mládeže tedy není ohrožen.

4. Vlastníci klubu nejsou a nikdo ze skupiny firem nikdy vlastník nebyl. Dluhy od pana Štochla (2.nejvyšší pohledávka) jsou v jednání, vzhledem k citlivosti jednání nejsem nyní schopen odpovědět. Dluhy ostatních budou postupně rozpuštěny do sponzoringu/darů – jednotlivé firmy se vyjádřili, že po spolku nebudou chtít cash peníze.

5. Zaměstnanci na pracovní poměr ano, zaměstnanci na dohodu a živnostenský list ne a předpokládáme převzetí jejich závazku na spolek. Hokejisté mají dlužné necelé 3 výplaty (v březnu byly dány výpovědi), u mladých 4 (i duben).

6. Tato vazba nemá v rámci insolvenčního řízení žádné důsledky.

7. Převedení neznamená zánik závazku. Z pohledu a.s. nedojde k úhradě (pouze se mění osoba věřitele), tj.ostatní věřitelé tímto nejsou nějak dotčeni.

8. Stav spolku je od a.s. výrazně odlišný – u a.s. bylo riziko od počátku, kdy jak jsme i zpětně zjistili, se objevili některé nepředpokládané pohledávky. Tj. zatímco u a.s. existovalo reálně riziko insolvence při neuzavření dohod cca 50%, u spolku sice existuje též, ale je výrazně nižší.

Jinak starého vedení spolku se jednak nikdo nezeptal, druhak některé informace v některý čas sdělovat nešlo. Jestli jsem na něco zapomněl, tak doplním, jen prosím spíše přes email.

Adam Zwettler
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov