Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-21" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
tpd
21.06.2020, 23:12
 
 
Reakce na Mág: Petře, ne všechno může podle mého nové ve...
Libore my dva si nemusíme psát co a jak..to za prvé.. Smajlík a za druhé.."mrtvej brouk" bylo myšlen k těm nepojmenovaným chybám.. né k reportu ze setkání s fanoušky.. to že to tu popsal Kolatýr je jedna věc.. nicméně to asi nelze považovat za oficiální hlas klubu.. na tom se asi shodneme.. Smajlík
 
 
 
Reakce na tpd: Co se tyče otázek Kreona..tak pokud se ne...
Petře, ne všechno může podle mého nové vedení pojmenovat, když u toho nebylo. Staronové? Já ti nevím, když je tam jeden bývalý člen a čtyři úplně noví.

Nikdo mrtvého brouka nedělá, jen mi prostě nedošlo, abych vše, co tam zaznělo sepsal a stejně bych na něco zapomněl, jak se znám, což by mi jistě někdo podsunul, že byl úmysl. Smajlík To je má chyba a ne chyba vedení. Ano, mělo to zaznít a pro mě je to poučení, aby to tak příště bylo. Další mojí chybou bylo, že jsem Pepův report považoval za dostatečný. Nicméně příště se to opakovat nebude.
 
 
 
Reakce na Kreon: Přátelé, kamarádí, hokejový známí a dal...
Radku, začnu tím, že zítra tu odpovědi mít budeš. Nevím, jestli budeš spokojený, ale dovolím si v podstatě jen dvě poznámky.

1) Z toho, co už teď po nouzovém stavu několikrát zaznělo, není úplně složité si dosadit jména, po kterých voláš. Já jsem u těch jednání neseděl a nedalo mi moc práce se dovtípit. Chyby jsou podle mého jasné i tak a tou nejzásadnější bylo složení týmu. Jestli to někdo mohl nebo nemohl ovlivnit, si netroufám říct, protože jsem tam neseděl. Ale teď vím, že to bude jinak než loni a je to neustále deklarováno. Bude se hrát s tím, na co budou peníze.

2) Neustále se tu omílá nové vedení z.s. a v něm rodiče hráčů. Jenže právě ti nejaktivnější z nich, kteří v tom novém výboru sedí, de facto vše zburcovali a v tuto chvíli zachránili minimálně mládež. Celý nový výbor začal tím, že urovnal nesrovnalosti směrem k městu, jehož zástupci přede mnou opakovaně řekli, že vztahy jako takové nejsou narušené, byť jsem si do té doby myslel, že jsou. A že v tom výboru sedí rodiče? Jestli ono to nebude tím, že právě jejich dětí je právě z.s. A já osobně považuji za typicky české, že teď do všeho budou mluvit trenérům. Neříkám, že se to ve sportu neděje, ale já z těch pánů tenhle pocit rozhodně nemám. Bude-li to jinak, nebude to dlouho trvat a dostane se to na veřejnost, kde stejně koluje spousta nepřesností, jak jsem třeba v pátek zjistil. A ještě k samotné volbě nového výboru. Jsou v něm především lidé, kterým není jedno, jak situace vypadá a chtějí s ní něco dělat. Když to vezmu selským rozumem, předsedou mohli být de facto 2 lidi. Jirka Sochor z logických důvodů kvůli svému pracovnímu vytížení svolil alespoň s členstvím ve výboru, Petr Jíra za trenéry mládeže v podstatě to samé (zase kvůli vytížení směrem k trénování) a Adam Zwettler, který je tam, aby měl výbor info z minulosti, jak bylo deklarováno, taky předsedou být nemohl. Jarda Procházka řeší mládež jako takovou a pan Badinka je na zimáku denně, aby viděl, jak se situace vyvíjí a absolvuje řadu schůzek i telefonátu všeho druhu. Já rozhodně nesdílím názor, že by měl být nevýrazný, nicméně každý má právo to vidět jinak. A vize? Stabilizovat klub a vyrovnat se s minulostí, což bude složité. No a časem znovu oddělit áčko a mládež dvou různých subjektů. Jestli je to málo, netuším. Ale nové vedení víc karty vyložit nemohlo, řekl bych.
 
 
tpd
21.06.2020, 22:30
 
 
Reakce na puck.tuck: Nepatřím úplně k těm, co by věděli ...
Co se tyče otázek Kreona..tak pokud se nepletu tak mu bylo tady bylo prostřednictvím Mága přislíbeno ..že odpovědi určitě dostane.. cca před měsícem.. pokud se tak nestalo ..ani po "volbě" staronového vedení spolku..potažmo vedení pirátů.. tak se nedivím že se ptá znova.. přijde mi absurdní když ho vyzýváš k tomu aby si odpověděl sám.. proboha proč by to měl dělat.. on se žádných chyb u pirátů nedopustil.. on určitě není zodpovědný za to.. že je situace po roce ještě horší než byla.. Smajlík

Mimochodem tohle rozhádané forum fanoušku je dle mého taky dílem toho ..že se s fanoušky nekomunikuje moc dobře.. že ty odpovědi pro Kreona už tu dávno nevisí..kdyby tomu tak bylo..asi by se tu nevedla tato debata.. nebo ze setkání s fanoušky které proběhlo cca před 3 týdny.. kde bylo 50-60 lidí nebyl na webu žádný výstup..pro ty ostatní..proč..??.. rozhodně nejde o to někoho kamenovat..pranýřovat..ale dokud se ty chyby nepojmenují veřejně tak se ztracená důvěra prostě hledá špatně.. a kdo jiný má ty chyby pojmenovat než ti co o tu důvěru stojí.. tedy staronové vedení spolku.. a né Kreon nebo kdokoliv někdo jiný z fanoušků.. Chomutov je prostě malé město na to aby se tu hrála hra.. na "mrtvého brouka".. Smajlík ..stejně se všechno vykecá..

A co se týká podpory místních firem..pro piráty.. jo to by bylo super se vrátit k tomuto modelu..který tu fungoval už dříve.. nicméně (a teď se už budu opakovat..) .. je tu řada těch místních kterým nebylo zaplaceno.. a už se asi nikdy nezaplatí.. neb se použila "finta".. přepište faktury na a.s. .. s ujištěním že je to jen formalita.. ke sportovním závazkům se spolek se hlásí.. a k těmto né..??.. ok tedy je to fér..??.. Smajlík

Jsem ten poslední kdo by pirátům přál něco špatného.. kdo mě zná ví že to tak je.. na druhou stranu se má hrát fér..a né jen na ledě..ale i mimo .. rozhodně není na místě hledět na někoho kdo má určité pochybnosti že je snad horší fanoušek pirátů.. než ten který žádné pochybnosti z různých důvodů nemá.. Smajlík

Jo a ještě jedna poznámka..myslím si že zvolený model řízení klubu nemůže v dlouhodobém horizontu u profi hokeje takto fungovat.. u mládeže asi ano.. Smajlík
 
 
21.06.2020, 21:12
 
 
Reakce na puck.tuck: Nepatřím úplně k těm, co by věděli ...
👍👍👍
 
 
21.06.2020, 21:11
 
 
Reakce na carlos: Ano, David poslal castku ... minulost ...
Více méně z nostalgie - krásná léta pro všechny Piráty Chomutov.
 
 
tpd
21.06.2020, 21:06
 
 
Reakce na carlos: Ano, David poslal castku ... minulost ...
Pleteš se.. není potřeba číst mezi řádky.. Smajlík .. kdo umí česky.. tak to pochopí na první dobrou.. Smajlík
 
 
21.06.2020, 20:59
 
 
Reakce na Mates92: Dindise sem dal za vzor, že může mít ...
Ano, David poslal castku ... minulost x budoucnost, ale chce to cist vic mezi radky v jeho statusu Smajlík
 
 
21.06.2020, 20:26
 
 
Reakce na tpd: Klub přežije určitě i tohle složité obdob...
Dindise sem dal za vzor, že může mít stovky osobních důvodu, proč nedat ani korunu, ale přesto poslal s názvem “příležitost” napravit chyby.
 
 
21.06.2020, 20:18
 
 
Reakce na puck.tuck: Nepatřím úplně k těm, co by věděli ...
Smajlík
 
 
21.06.2020, 19:59
 
 
Reakce na Kreon: Přátelé, kamarádí, hokejový známí a dal...
skvělé Smajlík Smajlík Smajlík nejde líp to napsat to opravdu ne
 
 
21.06.2020, 18:23
 
 
Reakce na Kreon: Přátelé, kamarádí, hokejový známí a dal...
Nepatřím úplně k těm, co by věděli kdo je kdo podle nicku na fóru a taky se nepovažuji za člověka, který by viděl takzvaně za kulisy. Ale v profesionálním a výkonnostním sportu se pohybuji dost dlouho na to abych věděl, že ne vždy je správné a takticky výhodné vše zveřejňovat. Každá informace směřovaná ven má svou formu a čas a její zveřejnění konsekvence.
Nicméně toto není standardní situace a souhlasím, že v této situaci by klub jisté záruky asi dát mohl/měl a to třeba pojmenováním chyb a zveřejněním konkrétní vize, jak se chyb vyvarovat a kam loď vlastně směřuje. Jinými slovy - kolik peněz je získat, aby byl zajištěný chod klubu (ať už spolku nebo a.s., byť to jsou oddělené právní subjekty, nelze je oddělovat procesně ani funkčně), včetně plnění závazků z dob minulých. Chybí vize a tak souhlasím s tím, že spousta kroků se “po bitvě” jeví jako kroky amaterské a vlastně asi pramení z neznalosti. Ale to jsme věděli, že zmiňování pánové nejsou ve sportovním prostředí šíbři.
Otázky, které jsi položil Kreone, jsou za mě položené správně a v podstatě vyjadřují můj pohled, i když asi očekávat, že na “kdo za to může” ukáže někdo prstem, je nejen utopie, ale z hlediska komunikace špatně. Je zřejmé, že za to může vedení klubu, stejně jako za jakékoliv jiné rozhodnutí. Nemyslím, že jde o to někoho potrestat, ti pánové do toho šli s dobrým úmyslem. Je třeba ovšem chyby pojmenovat a neopakovat.
Jsem rozhodnutý se svou firmou Piráty podpořit, ale i já bych rád ochránil svou investici. I já, tak jako můj otec před 30-ti lety, chci brát své dítko na hokej do Chomutova. A proto mě zaráží Kreone a Luďku, ten alibismus, ve stylu já něco vím a nepovím, ale... pokud odpovědi na otázky znáš, proč nenastavíš Kreone vedení klubu zrcadlo? Přijde mi, že se ti lidé ve vedení chtějí bavit, chtějí poslouchat. Tohle přeci není konstruktivní debata a hodnota té informace je nulová... A to si myslím že je to, proč tu osazenstvo kritizuje Luďka. Ukažte koule a řekněte, co máte na srdci, ale tohle mi přijde bezpohlavní a nic neřešící...
 
 
ítý | Chomutov
21.06.2020, 13:58
 
 
Reakce na tpd: Klub přežije určitě i tohle složité obdob...
Můžu mu cinknout a zeptat se ho. Smajlík Smajlík
 
 
tpd
21.06.2020, 09:32
 
 
Klub přežije určitě i tohle složité období.. Smajlík

A ani jednoho z jmenovaných Davidů bych do toho už moc netahal.. v obou případech to je uzavřena kapitola.. Smajlík

Mimochodem bylo by taky dobré ..kdyby někdo odpověděl na otazku.. proč byl David Hájek cca před půl rokem v klubu odmítnut.. Smajlík
 
 
21.06.2020, 08:08
 
 
Reakce na Kreon: Přátelé, kamarádí, hokejový známí a dal...
Ahoj Radku,
Těch peněz, času a nervů bylo hodně.... tudíž příspěvek (jakýkoli) je proti tomu pohodočka

Člověk k tomu může přistoupit mnoha směry. Osobně se ztotožňuji s tímto.

DINDA DAVID
PŘÍCHOZÍ ÚHRADA
Pro klub. Za prilezitost v minulosti. Aby tu byla i pro dalsi. V budoucnosti. KLH&PIRÁTI

Nechejme tomu dát šanci. Naříkat lidem proč (ne)přispívat.
Kdyby na to každý dal, není tam teď téměř 100 tis. , nebo to tu nikdo nečte Smajlík

Věřím v lepší zítřky, třeba s osobou Davida Hájka nebo jiným.
 
 
21.06.2020, 05:33
 
 
Reakce na Kreon: Přátelé, kamarádí, hokejový známí a dal...
Souhlas!!! K tomu třetímu odstavci, už jsem si myslel, že takový názor mám jen já a tpd Smajlík
 
 
21.06.2020, 00:06
 
 
Reakce na Kreon: Přátelé, kamarádí, hokejový známí a dal...
Líp to napsat nejde. Palec nahoru.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.