Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-29" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kolatyr: Takže asi takto. Opravil bych koment ...
Pepo, jen tě maličko upřesním u bodu 5. Výbor spolku je daný už nyní, jen se upřesní oblasti, za které kdo bude zodpovědný. Na další členské schůzi dojde k volbě kontrolního výboru a případně jedné změně ve výkonném výboru, pokud už bude jasno o jménu. Ta schůze však velice pravděpodobně nebude příští týden, neboť v kontrolním výboru zasedne zastupitel města vybraný na chomutovském zastupitelstvu 15.6.
 
 
29.05.2020, 22:01
 
 
Reakce na VaMo: Doplním informace, ohledně toho Litvínov...
Smajlík
 
 
29.05.2020, 21:52
 
 
Doplním informace, ohledně toho Litvínova.
Ptal jsem se z důvodu plánované rekonstrukce, která měla začít v průběhu příští sezóny na zimním stadionu v Litvínově (nejspíše to odložili, covid...). Otázka mířila jednak na členy krizového výboru, tak i na zástupce městského magistrátu. Zda o tomto záměru Litvínova ví , popř. jestli Litvínov nějakým způsobem město Chomutov zkontaktoval. Odpověď zněla jednoznačně, že ne. A město ani nemá zájem, aby v Chomutově své zápasy Litvínov hrál.
Jinak zdroj např., zde: odkaz

Druhý můj dotaz byl, zda klub neuvažuje o zveřejnění platů hráčů (jako je tomu na Slovensku, Žilina, atd...) Klub o tom uvažoval, ovšem zatím to měnit nebudou a uveřejňování nebude.

Třetí dotaz byl, jak to vypadá se Standou Vrhelem, který na začátku roku vlétl do sezóny, jako kometa a následně utekl do Finska.
V čem byla jeho smlouva tak unikátní...? Jednalo se pouze o tom, že by klub (rodiče) vydělal, když by Standa šel do NHL. Bohužel Standa se rozhodl pro cizinu v Evropě a klub nemůže dělat nic a peníze nedostane žádné. Tím smlouva se Standou Vrhelem (rodinným zástupcem) zanikla. Práva v Česku na něj držíme my, ale víme všichni, jak to nakonec dopadá...
 
 
tpd
29.05.2020, 20:15
 
 
Tak nějak to shrnul už Kolatýr.. nicméně přiznejme si že piráti defakto začínají téměř od nuly .. a tomu asi i odpovídalo to co se odehrávalo na zimáku.. rozhodně se nemůžu ztotožnit se způsobem jakým bylo “obhajováno” chození někoho z rodičů .. s žádosti o “pomoc” pro piráty.. mě to přijde nedůstojné.. ke značce ..k historii klubu.. pro tohle bych nikdy já ruku nezvedl.. Smajlík

Jinak vyhráno určitě není.. ale u té mládeže by to mohlo klapnout s pomoci města samozřejmě .. u Áčka jsem spíše pesimista.. i po tom co tam dneska zaznělo ..

Jo ještě jedna poznámka.. s Kolatýrem se často v mnohem neshodnem.. ale dneska se ptal dobře.. věcně bez respektu.. minimálně v první půlce debaty.. Smajlík
 
 
29.05.2020, 19:33
 
 
Jak psal Kolatyr, čekal jsem větší diskusi na aktuální situaci. Ovšem sedět za klávesnici, popř. mobilu je pohodlnější, než se tomu postavit a říct to před publikem a před chlapama, co chtějí hokej v Chomutově zachránit... KLH... Doufejme v lepší zítřky...
 
 
29.05.2020, 19:16
 
 
Takže asi takto. Opravil bych koment carlose, který napsal : "" každopádně, to co se tady děje nevymyslí ani ve Slaném, nebo v Řisutech "" na to a chtěl bych tomu věřit . TO CO SE TADY DĚLO.
V naší Rocknet aréně nás bylo asi 70 fanoušků. Z vedení města Chomutova byl přítomen David Dinda a Polívka. Za stolem seděli Obr, Jiř Sochor ze Strixu, Petr Jíra, pan Jelínek , pan Badinka, Jarda Procházka ( Jarda72), Adam Cwetler, Nicméně hlavní slovo a troufnu si říct, že ví, o čem mluvil, měl Jirka Sochor z firmy STRIX. Dobře bylo, že za město Chomutov se ke všemu vyjádřil David i kolega Polívka !! Město na Piráty nezanevřelo a nezanevře !
1) K dnešnímu dni má Á tým na soupisce 3 hráče.
2) Huml už více méně hlavní manažer není, věnuje se svým aktivitám, nicméně Pirátům pomáhá a bude pomáhat
3 ) V současné době se hledá hlavní manažer. Někdo již ve výhledu je
4) Rýsuje se možnost, že by u nás střídavě " startovali " hráči ze dvou týmů a to Mladé Boleslavy a Sparty Praha. Díky Humlíkovi.
5) Příští týden bychom měli znát složení " výboru " spolku, který by měl být doplněn zástupcem města ( podle mého zcela pochopitelné )
6) Peníze se shání ze všech sil a ze všech sil se všichni snaží, umazávat dluhy ( výši jsme přeslechl )
7) Uskromní se i internát na Palacké, kde mladí hokejisté, kteří jsou odjinud, přebývají. Tomuto se věnuje hlavně Petr Jíra. Bohužel, internát učiliště vzadu na Kadaňské, kde dělá ředitele Honza Mareš, by byl levnější, ale je to špatné z toho důvodu, že kluci mají tréninky třeba brzy ráno a to spojení je velmi špatné.
Smajlík Vypadá to, že mezi fanoušky vznikne sbírka, která by mohla aspoň trochu klubu pomoci. Vše bude jasné, až vznikne ofiko výbor, který bude fanoušky transparentně a pravdivě informovat o všem, co se v klubu děje.
9) Začít od kraje se zatím neuvažuje, neboť priorita je přihlásit Á tým do 1.ligy.
10) Na dotaz, zda se počítá s tím, že by zde hrála své zápasy Verva Litvínov bylo odpovězeno, že žádná žádost dosud na město, kterému hala patří, na toto téma nepřišla. Nicméně jsem postřehl, že si to nikdo nepřeje, byť by to přineslo peníze do kasy města ( mnozí bychom to brali jako znesvěcení
Smajlík )
11) Chystá se benefiční utkání bývalých hokejistů. Pokud jsem dobře pochopil, tak jedno mužstvo by bylo okolo Petra Jíry a druhé okolo Milana Krafta. S tím, že by nastoupili i naši hráči hrající v NHL se nepočítá. Výtěžek půjde na hokej. Vstupné ( snad jsem pochopil dobře ) libovolné. Čím více, tím lépe.
Tolik asi můj report
Díky moc všem sedmi pánům, i fandům. Bohužel, za klávesnicí je spousta těch, co ví, jak to dělat, kde je chyba, jak by se to mělo dělat atd. Škoda, že jste nepřišli.
Smajlík
 
 
29.05.2020, 18:39
 
 
Reakce na Bémič: Chlapci hoďte sem pak report nějakej ja...
Tak probíhalo to docela v pohodě,moc lidí tam nebylo. Jestli se tu bude hrát seniorskej hokej,se rozhodne v průběhu června,ale nějakej dobrej hokej s ambicema,se tu podle mě hodně dlouho hrát nebude.
 
 
29.05.2020, 18:14
 
 
Chlapci hoďte sem pak report nějakej jak to probíhalo atd, děkuju 😊
 
 
 
Reakce na tpd: :)) :)) :)) .. A máš černý puntík.. *2...
Sis černé puntíky nějak oblíbil. Smajlík Budu si to pamatovat... Smajlík
 
 
dag
29.05.2020, 17:33
 
 
Reakce na tpd: :)) :)) :)) .. A máš černý puntík.. *2...
nemůžu tvrdit, že to tak je, ale fakt to na mě tak působí 🤷🏻‍♂️ (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
29.05.2020, 17:15
 
 
Reakce na dag: https://youtu.be/W3iv331lO4k...
ono to tak ve skutecnosti i je 😂😂😂
 
 
29.05.2020, 17:14
 
 
pockam si na vecerni koment Kolatyra a TPD 🤘👍 kazdopadne co tady se deje, to ani ve Slanym a v Risutech nevymysli
 
 
29.05.2020, 16:47
 
 
Tak za mě Dan Badinka v pohodě... Smajlík
 
 
ítý | Chomutov
29.05.2020, 15:02
 
 
Reakce na tpd: :)) :)) :)) .. A máš černý puntík.. *2...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
tpd
29.05.2020, 14:41
 
 
Reakce na dag: https://youtu.be/W3iv331lO4k...
Smajlík Smajlík Smajlík .. A máš černý puntík.. Smajlík
 
 
dag
29.05.2020, 14:07
 
 
 
 
 
Reakce na Jesenik: Jen technická. Bude ze setkání přenos...
Bohužel nebude.
 
 
29.05.2020, 13:14
 
 
Reakce na Winngy: Ano, je. https://www.strixchomutov.cz...
To je dobře. Ve vedení Strixu už je dlouho a za poslední roky ta firma hodně vyrostla, tak snad se to povede i u hokeje Smajlík A hlavně chodí na hokej, tak určitě má přehled
 
 
29.05.2020, 12:44
 
 
Reakce na Marťass: Neví někdo, jestli je ten Jiří Sochor...
Ano, je. odkaz
 
 
29.05.2020, 12:14
 
 
Reakce na rcts: Nemyslím vysloveně psaný záznam, spíš je...
Asi tak , mám z tohoto jednání dobrý pocit . Pokuď by to mělo fungovat v Chomutovském hokeji , tak jak bylo na tomto jednání avízováno z úst p. J. Sochora , mohlo by se blýsknout opět na lepší časy "Pirátů". To je ovšem jenom můj pocit , tak uvidíme .
Myslím si , že by se dnes mělo sejít co nejvíce fandů Pirátů a dát tak najevo svou podporu i když vím , že to bude pro některé těžké , po tom co tady poslední dobou zažíváme ...
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Letci Letňany
Piráti Chomutov
×
Dnes v 11:15 | 9.tř.
Piráti Chomutov
Rytíři Kladno