Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-28" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
28.05.2020, 21:59
 
 
Reakce na Bémič: Níž se už klesnout nejde...klub se stáv...
No je to hodně smutný, ale musím s tebou souhlasit ....jestli loni se to nazývalo restart ...tak teď mi to připomíná black out
 
 
28.05.2020, 21:08
 
 
stezejni sponzor je kdo ?! je tady snad momentalne nekdo vetsi, kdo do ty cerny diry sype vic nez mesto ? ne, neni ....
 
 
tpd
28.05.2020, 20:27
 
 
Jenom to ještě upřesním .. nejde o to že se oslovují potenciální přispěvatelé .. (bojím se napsat sponzoři)..to je asi ok.. ale zvoleny způsob je dle mého nehodný .. profi klubu.. jakéhokoliv..určitě to není dobrý signál pro ty případné “větší” sponzory.. Smajlík

#StoDníHajeníProNovéVedeníPiratů
#VšichniJsmePirati
 
 
28.05.2020, 20:09
 
 
Reakce na higway: máš pravdu souhlasím takhle nemůže a ...
Níž se už klesnout nejde...klub se stává amatérským klubem na vesnici kde chodí loudit o každou kacku aspoň na balón..
 
 
28.05.2020, 19:56
 
 
Ahoj Libore , zítra by to chtělo min. dva mikrofony na setkáni fanoušků s výborem zapsaného spolku .
Určitě bude daleko více dotazů ohledně budouctnosti Chomutovského hokeje a myslím si , že tam asi nebudeš stihat s jedním mikrofonem , jako dnes ...
 
 
28.05.2020, 19:55
 
 
Reakce na tpd: Libore sorry jako..takhle přece nemůže fu...
máš pravdu souhlasím takhle nemůže a ani by neměl fungovat profesionální klub .Beru to v případě že rodiče shání nějakej ten peníz případně na dresy,na nějakej ten turnaj, na ceny,na soustředění,na autobus pro žáčky .Z napsaného není naprosto zřejmé pro koho konkrétně žádal.V tomto případě to za nic ostudného nepovažuji.V případě že by to bylo pro klub jako celek tak je podle mě špatně byť by v klubu hrála celá vesnice.
 
 
28.05.2020, 17:51
 
 
Chtít po chudákovi(malé obci)almužnu je možná pro někoho trapné u někoho to vyvolá úsměv ale každý nějak v roli manažéra začínal a třeba i rychle skončil u Pirátů to dobře známe. :-)
 
 
28.05.2020, 17:47
 
 
Reakce na higway: tak stěžejní sponzor by asi zastoupe...
Jasně. Souhlas. Stěžejní sponzor Smajlík
 
 
tpd
28.05.2020, 17:47
 
 
Reakce na 81sniper: Za mě je to super nápad, pokud ti li...
Takhle.. je to nápad .. to jo.. Smajlík
 
 
28.05.2020, 17:44
 
 
Reakce na kolatyr: Ach jo. Všude se píše a ze všech stra...
tak stěžejní sponzor by asi zastoupení měl mít a jméno i v názvu tak jako RED BULL LIPSKO ,RB by se nespokojil s děkuju za ty investované peníze ,že Smajlík ,ale bohužel my nejsme Lipsko ..
 
 
28.05.2020, 17:43
 
 
Reakce na 81sniper: Za mě je to super nápad, pokud ti li...
Co povídáš " a nic " ???? Vždyť nevíme do dnešního dne, kdo by ty peníze dostal. Potřebujeme mít jistotu a ta zatím není ! Třeba bude zítra vše jiné. Tak nepiš nic o tom, že se zde jen mluvilo a nic. Zatím je mnoho věcí obestřeno tajemstvím. A to už jsme jednou zažili.
 
 
28.05.2020, 16:54
 
 
Reakce na Mág: Petře, jak jsem psal níže, já v tom nic a...
Za mě je to super nápad, pokud ti lidé jdou dobrovolně tak proč by ne aspoň se snaží klubu pomoci Smajlík tady mezi fanoušky se o tom jenom mluvilo že se složime a nic tak proč je kritizovat
 
 
28.05.2020, 14:33
 
 
Za mě je to správně.
Za zeptání nikdo nic nedá..... Smajlík
Zda ta schůzka nebo jak to nazvat je vedená v rozumné formě.
Proč ne?
 
 
tpd
28.05.2020, 14:12
 
 
Reakce na Mág: Petře, jak jsem psal níže, já v tom nic a...
Ok je to něčí rozhodnutí jit touto cestou.. že rodiče budou oslovovat možné sponzory .. mě to z pohledu profesionálního klubu nepřijde úplně šťastný řešení.. jinak otazky Josefa považují za legitimní ..proč není zveřejněn jmenovitě..ten "krizovej štab"..??..a kdo ho jmenoval..to je tajný..??.. Smajlík

Edit: být amatér neznamená..být špatný..jen jsou u toho jiné paramtery Smajlík
 
 
 
Reakce na tpd: Libore sorry jako..takhle přece nemůže fu...
Petře, jak jsem psal níže, já v tom nic amatérského (špatného) nevidím. Smajlík Zkrátka se hledají zdroje i jinde, než bylo doposud běžné. Každý ať si sám posoudí, jestli je to správné, vhodné nebo si dosaďme jakékoliv jiné přídavné jméno. Smajlík Na názor máš právo, za ten se černé puntíky rozhodně nerozdávají.
 
 
tpd
28.05.2020, 13:52
 
 
Reakce na Mág: Nejpozději v pátek v obraze budeš. A můžu...
Libore sorry jako..takhle přece nemůže fungovať profesionální klub..ano pokud je už v této chvíli přepnuto do amatérského módu.. tak ok..ale to jsme v tom případě v ještě větším průšvihu než by si člověk mohl myslet.. Smajlík ..(asi si zas říkám o další černý puntík.. Smajlík ..)
 
 
28.05.2020, 12:02
 
 
Reakce na Mág: Nejpozději v pátek v obraze budeš. A můžu...
OK. Díky za odpověď. Mé informace jsou trochu rozdílné, nicméně díky. Osobně si myslím, že peníze od města se shání jinak, než tak, byť v dobré víře, u nás konal pan J. A že jsi nepísnul večer se nedivím. Já toho měl také plný chrup. Zastupitelstvo od 15:00 do 21:45
 
 
 
Reakce na kolatyr: Ahoj Pítrs. Taky nevíš. Také píšeš as...
Nejpozději v pátek v obraze budeš. A můžu tě ubezpečit, že by nikdo jen tak na žádnou obec nešel. Ti lidé z krizového týmu se schází pravidelně a rozhodně nikdo nedělá nic nekoordinovaně. Máš svůj názor, který ti neberu, ale požádat o pomoc obec, odkud do klubu jezdí děti, já osobně za ostudu nepovažuji.
 
 
 
Reakce na kolatyr: Děkuji za odpověď. Libore, není to t...
Pepo, vezmu to za sebe a postupně, protože večer jsem to vzal fakt letecky. Začnu tím, že srovnání s panem Palaščákem hodně pokulhává. Tady nikdo nikoho nikam netlačí a ti rodiče, kteří se zapojili, naopak dělají maximum, aby klubu pomohli. Nota bene já osobně to vnímám, že mají mandát od zbylých rodičů přes vedoucí jednotlivých tříd.
Pokud jde o mou osobu, nejsem si vědom, že bych se tu v poslední době loučil. To bylo někdy v listopadu nebo říjnu a od té doby se řada věcí zmenila. Teď byl jsem požádán, abych přišel na první velkou schůzku všech zainteresovaných včetně města. Tam jsem byl požádán, jestli nějak pomohl v současné situaci, s čímž jsem souhlasil. Jestli je to nějaké dosazení, pak asi ano. Říkám své názory a buď je další akceptují nwbo nikoliv. Věř, že já jsem si role města moc dobře vědom a všichni ti jistě potvrdí, že jsem v tomhle celou dobu konzistentní. Myslím, že není nic proti ničemu, když sem napíšu, že moje slova o kontrole ze strany města vychází z toho, co sami jeho zástupci řekli na jedné ze schůzek.
Možná bych tu měl upřesnit, že na klubu by měl denně sedět člověk, který ho bude řídit. Zda to bude někdo z nového výboru nebo výbor takového člověka vybere mimo výbor, nechci předjímat.
Jestli máš pocit, že někdo z těch lidí l, kteří se teď činí, z toho má osobní prospěch, tak tě můžu ujistit, že já ho tam rozhodně nevidím. Stejně jako nevidím chaos. Možná se jen neobratně nebo příliš nesrozumitelně vyjadřuji tady. Nevím. Všem nám, tobě i dalším, jde o stejnou věc - napravit pošramocené jméno klubu. Nikdo není dokonalý a může se stát, že dobře míněné věci nedopadnou dle představ. Přijď v pátek a věřím, že se dozvíš, co potřebuješ.
 
 
28.05.2020, 10:09
 
 
Reakce na tpd: No já to odvozuju podle sebe..v jednom "s...
Volal mi kamarád, že u nich na vsi byl za Piráty někdo žádat peníze. Malá ves a ten člověk zcela neznámý. Do (_:_), kdo ho tam poslal ? Taková ostuda. Tohle vše musí mít hlavu a patu. Tohle musí někdo koordinovat a ne takto. p.s. ves sousedí s CV
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.