Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-24" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
24.05.2020, 22:37
 
 
Reakce na Mág: Ten řídící orgán (výbor spolku) bude úkol...
co se týče účasti někoho z rodičů v řídícím orgánu zajímalo mě jaké konkrétní věci může ovlivnit -,odpověď je všeobecná nic neříkající.Kontrolovat by měl kontrolní orgán nebo ten bude kontrolovat kontrolované ?A představa že zástupce rodičů se podílí na úkolování člověka ,který klub řídí mě osobně přijde dost směšná
 
 
24.05.2020, 22:02
 
 
Reakce na Mág: Myslím, že bylo několikrát jasně řečeno, ...
Dekuji za odpoved ....
 
 
 
Reakce na blue-mauler: Ve vyjádření klubu mě zarazila je...
Nikdo nezačne seniorskou sezónu s tím, že nebude pokryta. Onen zápas bude lépe pochopen, jakmile bude zveřejněno info o něm. Zatím můžu ubezpečit, že ten zápas se uskuteční, i kdyby tu seniorský tým v sezóně 2020/2021 nebyl. V takovém případě pomůže jeho výtěžek dětem.
 
 
 
Reakce na LudekG: A jen dovětek.....k hovnu to není........
Myslím, že bylo několikrát jasně řečeno, že sedm pánů, kteří do klubu vstoupili, dostalo informaci o uzavřených příjmech. A já dodávám, že to bylo od člověka, který byl denně na klubu. Toliko pro ilustraci. Pokud jde o letošní sezónu, vzhledem k tomu, že sedím na každé schůzce, můžu zaručit, že seniorský hokej tu bude pouze v případě, že na něj opravdu budou peníze. To jest uzavřené dohody se sponzory. Mládež bude v každém případě, ale celý krizový tým se jasně shodl, že senioři pouze v případě, že na ně budou peníze tak, aby se z.s. nadále více nezadlužoval. Je dost náročný úkol, ale všichni, kteří se scházíme se snažíme udělat maximum, aby se to povedlo. Jsme si vědomi, že bez pomoci vás fanoušků to nepůjde, takže oficiálně nebo i tady přes mojí maličkost půjde ven maximum informací. A panuje na tom shoda napříč celým krizovým týmem.
 
 
 
Reakce na higway: Mohl bys být trochu konkrétnější co b...
Ten řídící orgán (výbor spolku) bude úkolovat a kontrolovat činnost člověka, který bude klub řídit na každodenní bázi. Místo v kontrolním orgánu městu nabídnuto bude a bude jen na městě, jestli ho využije, neboť v rámci vyúčtování dotací tam kontrola je už nyní.
 
 
24.05.2020, 21:34
 
 
Reakce na higway: Mohl bys být trochu konkrétnější co b...
Pokud v tom budou i zástupci města budou to moci ovlivnit (nedostanou dotace) navíc bude do hospodaření klubu konečně někdo vidět.(včetně rodičů) ;-)
 
 
24.05.2020, 21:23
 
 
Reakce na Mates92: Několik let sem vedl kotel. Mnoho zn...
Smajlík Smajlík
 
 
dag
24.05.2020, 21:14
 
 
2mates:

byť je to tady dlouhodobě kurrvatěžký, máš pravdu Smajlík 👍🏻

 
 
24.05.2020, 21:05
 
 
Reakce na jarda72: Ne vsechno je tak lehky, ne vsechno j...
Mohl bys být trochu konkrétnější co budou moci rodiče respektive jejich zástupce v řídícím orgánu ovlivňovat za věci ??Pod slovem některé se dá představit kde co Smajlík .Kontrolní budiž i když tam by měl být hlavně zástupce města.
 
 
24.05.2020, 21:05
 
 
Několik let sem vedl kotel.
Mnoho známých a kamarádů se mi smálo......
ze střechy stodoly s magafonem v ruce, jsme dělali s desítky z vás atmosféru pro náš tým!!!

Když sme dělali jedno choreo k jubileu “Obrovsky věrného fanouška”
kápla mu prý i slza. Já byl hrozně rád, že sem mu mohl takhle popřát.
I přesto že sem měl několikrát jiný názor na věc než on.

Jedno nás dva i vás ostatní totiž spojuje....

Jsme fanoušci jednoho klubu!!!
A kdo jím opravdu je “ten jim věrný zůstává” a
“cesta zpátky na výsluní bývá často zdlouhavá”

Těm co se mi znovu budou smát?
Já zůstávám a podpořím.
“Víru ztrácí kdo se bojí”
 
 
24.05.2020, 13:17
 
 
Reakce na LudekG: To bezesporu ....ale jak správně uvadi...
Jistě. Ale i ta smlouva Ti nic nezaručí.
 
 
24.05.2020, 13:06
 
 
Reakce na Jesenik: Nechci Ti do toho moc mluvit. Možná s...
To bezesporu ....ale jak správně uvadis....musíš nejdříve podepsat tu sponzorskou smlouvu ....a nebo ti to stačí jen slíbit....záleží na každém Smajlík Smajlík
 
 
24.05.2020, 13:01
 
 
Reakce na LudekG: A jen dovětek.....k hovnu to není........
Nechci Ti do toho moc mluvit. Možná se pletu, ale nesestavuje se rozpočet na sezonu tím, že podepíšeš sponzorskou smlouvu a ve většině případů ty peníze přicházejí postupně v průběhu sezony?
 
 
24.05.2020, 12:00
 
 
Pokud se už hádají i pravověrní a věrný fanoušci mezi sebou, tak to asi OPRAVDU naznačuje začátek konce.
 
 
dag
24.05.2020, 11:45
 
 
ty vole já myslel, že tady už chcípnul pes a on tu takový rachot a lynč 🤔
 
 
24.05.2020, 08:46
 
 
Není nad to se po ránu od srdce zasmát. LOL..budu hrobařem hokeje, protože někdo nedá milion...... Víte co......... nic. Sbohem.
 
 
24.05.2020, 08:00
 
 
Reakce na obr65: Luďo ta schůze je ve čtvrtek v 17.00 na...
Honziku, pan Zwetler slíbil,že odpoví na veškeré dotazy pokud budou podepsané......zde je fórum kde je povinna registrace ,tudíž ví kdo mu píše a tím to beru jako podepsaný dotaz ......nasměroval jsem ho ani směrem k tobě ani Jardovi ......není potřeba tedy zde mrhat časem a samozřejmě jdi pracovat....a propo ...jsem rád,že už budeš otevírat a máš taky nějakou pozitivní inspiraci ...
 
 
tpd
24.05.2020, 07:47
 
 
Reakce na obr65: Pánové aby jste byli v obraze, na každé...
Jen jsem vyslovil souhlas s tím na co se ptal Kreon.. ostaně nebyl jsem sám.. Smajlík .. a pokud nějaké otázky jakeholiv mají vliv na existenci hokeje v cv.. (což mi tedy přijde komické).. tak ať to tu zavřou.. když je potřeba držet hubu a krok.. sportu zdar
 
 
24.05.2020, 07:46
 
 
Reakce na LudekG: Aha ,tak já jsem teď zodpovědný za to,...
Luďo ta schůze je ve čtvrtek v 17.00 na zimáku Smajlík a končím, musím pracovat!
 
 
24.05.2020, 07:45
 
 
A jen dovětek.....k hovnu to není.....minimálně je ta naše reakce kladná v tom,že se bude směrem k fanouškům mluvit otevřeně....ne jako doposud......a to tu vůbec nebudu rozvádět ty virtuální sponzory a sestavování rozpočtu na základě virtuálních prostředků ....to by bylo spíše do škol ekonomického směru jako odstrašující případ jak to vůbec nesmí fungovat....z toho jsou pak ty mraky exekuci a insolvenci všeho druhu, lidi zapominaji používat obyčejný selský rozum a mozek ......a k tomu se váže další myšlenka.....proč se sezóna neodehrála za minimální náklady a zase se muselo utrácet za nové hráče a už tu zase litalo vzduchem postup apod pitomosti ......ze někdo slíbil? Smajlík Smajlík Smajlík no tvl...to snad ne ......jedno takové přísloví na to znám.....nikdo ti nemůže dát víc než já ti můžu slíbit...... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov