Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-16" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
16.05.2020, 22:42
 
 
Reakce na krokuss: Tuším že Štochl(ELTE) s mladým přeběh...
V Kladně je zatím jen mladej
To bera - Jirka Sadílek se nechce podílet na vedení klubu kvůli nedostatku času, ale peníze k Pirátům od něj půjdou Smajlík
 
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Dnes se psalo ve sportu, že v Ch...
Svaz sice rozhodne o Chance lize podle počtu přihlášek 22. května, ale jsou signály, že by se padat mělo.
 
 
16.05.2020, 22:18
 
 
Možná je skutečně dobré nevědět co stojí třeba kriminály,neziskovky,pasťáky,děcáky mít ty informace tak už nikdo neplatí daně protože tam je návratnost do budoucnosti nulová! :-)
U svého domácího klubu je to jiné ten máme rádi a tomu chceme pomoci jelikož všechny jeho neúspěchy mrzí! ;-)
 
 
 
Reakce na 81sniper: Tak i ten sestup se může změnit :))...
Dnes se psalo ve sportu, že v Chance lize by mohlo nastoupit 19 týmů. Za mě ani náhodou.
Nebudou finance a sestupovat se dle mého také nebude.
 
 
16.05.2020, 21:53
 
 
Reakce na ítý: Trošičku se ti to pomichalo. Zaprvé si př...
pomíchalo budiž byla to taková celková reakce na podle mého zbytečnou a příliš velkou kritiku majitelů klubu Smajlík .Pro Soukupa to bylo příliš velké sousto tak z toho vycouval to mu nemůže mít nikdo za zlé ,těch 7 do toho šlo a dokázali postavit hodně slušnej tým ,nepsal jsem že udrželi kádr ,ale tým a hokej myšleno Piráty jako takové a hokej v Chomutově.Že došlo je věc druhá pokusili se o restart že to neklaplo to se stane ,ale ani to není na vyčítátní,lepší varianta stejně nebyla,kromě té hrát někde o krajské ligy.Pozitivní je že to stále nezabalili a bylo by to nejjednoduší co by mohli udělat.Že je klub zadluženej nikdy nepopřeli ale proč by fanouškům měli sdělovat jeho výši.To je úplně to samé jako proč by fanoušci neměli vědět za kolik který hráč hraje,taky se to u nás nezveřejňuje .
 
 
16.05.2020, 20:19
 
 
Reakce na ítý: Jj a Strix si bere pod sebe mládež. *2*...
Chtělo by to doplnit patrioty kteří byli ochotni upustit něco z tučného výdělku "doma"v CV.
 
 
ítý | Chomutov
16.05.2020, 20:06
 
 
Reakce na krokuss: Tuším že Štochl(ELTE) s mladým přeběh...
Jj a Strix si bere pod sebe mládež. Smajlík
 
 
 
Reakce na krokuss: Tuším že Štochl(ELTE) s mladým přeběh...
To tušíš správně Smajlík
 
 
16.05.2020, 18:05
 
 
Reakce na Mág: To musím zjistit, protože si opravdu nejs...
Ok,tak až to zjistíš,tak dej vědět,aby jsme věděli kolik těch patriotů,už s toho vycouvalo.
 
 
16.05.2020, 18:03
 
 
Tuším že Štochl(ELTE) s mladým přeběhli podpořit Jardu.
 
 
 
Reakce na bera: Dík,tak zbylá šestka je pohromadě a norm...
To musím zjistit, protože si opravdu nejsem jistý.
 
 
16.05.2020, 17:52
 
 
Reakce na Mág: Už během sezóny pan Sadílek, který však k...
Dík,tak zbylá šestka je pohromadě a normálně funguje jako na začátku?
 
 
 
Reakce na bera: Tak který z loňské sedmičky patriotů už ...
Už během sezóny pan Sadílek, který však klub nadále podporuje jako jeden ze sponzorů.
 
 
16.05.2020, 17:47
 
 
Reakce na Mág: Včera jsem nebyl úplně ve formě na nějaké...
Tak který z loňské sedmičky patriotů už nás opustil?
 
 
 
Reakce na Adjuk: Neni uz tohle podezrele? Nemel by odpov...
Včera jsem nebyl úplně ve formě na nějaké delší sepisování, taťka slavil narozeniny. Asi sis špatně přečetl můj příspěvek, psal jsem, že sem můžu napsat můj pocit, pokud nebude nic ke zveřejnění. Smajlík

Nicméně přestože se něco ven dalo, i tak sem něco napíšu. Všem je jasné, že situace není dobrá a čeká nás velký boj. Stále jsou tu však lidé, kteří chtějí nějakým způsobem narovnávat pošramocenou pověst klubu i jeho ekonomickou kondici. A pořád mezi ty lidi patří i část lidí, kteří vstoupili do klubu loni a vložili do něj o poznání více prostředků, než se původně zavázali z důvodu, který jsem naznačil v jednom z předchozích příspěvků. Neberte to jako obhajobu kohokoliv, ale pouhé konstatování faktu. Možná to leckoho z vás překvapí, ale jsou si vědomi, že se ne všechno povedlo. Věřím, že se chyby nebudou opakovat do té míry, že by to ohrozilo budoucnost klubu. Na druhou stranu je potřeba si na rovinu přiznat, že zvládnout to nebude sranda. Chápu, že řada z vás může být otrávená z té každoroční nejistoty v posledních letech. Taky mi to není příjemné, ale dokud je šance táhnout tu káru nějaký smysluplným způsobem dál, já osobně tomu pomůžu. Už jen proto, že vy fanoušci si zasloužíte komunikaci. Věřte, že se sem snažím napsat maximum toho, co z mé pozice můžu třeba i trochu nad rámec toho, co je v oficiálních prohlášeních. Jestli se mi to daří, si posuďte vy. Já mám čisté svědomí.

Pokud se povede vše finančně stabilizovat, jsou následně v plánu kroky, aby z.s. znovu sloužil pouze pro mládež, což ale nebude hned letos. A věřím, že nový výbor z.s. bude mít složení, které dost omezení možné chyby jakéhokoliv rázu.
 
 
 
Reakce na Bémič: Podle rozhovoru s ředitelkou to zatajil...
Já jsem tedy slyšel něco poněkud jiného v tom rozhovoru a mluví o tom celou dobu i ona sedmička. Smajlík Šlo spíš o to, že hlášené příjmy neodpovídaly uzavřeným smlouvám. To jen pro upřesnění.
 
 
 
Reakce na V8: Co ten ředitel? Bude? Díky :)...
Vzhledem k tomu, že bude mimořádná členská schůze z.s., kde se dají očekávat změny ve složení výboru, troufám si odhadovat, že s tím následně bude souviset volba předsedy z.s., který klub povede.
 
 
 
Reakce na Luke_Packet: Mágu - nelze zde udělat sekci Pte...
Už kdysi byla, ale úplně to nefungovalo. Nicméně zjistím, zda by se mohla obnovit, aby to nějak dávalo smysl. Případně zkusím z těch dotazů dát dohromady nějaký výstup, který by si mohli přečíst všichni. Smajlík
 
 
16.05.2020, 15:14
 
 
Reakce na Luke_Packet: Nebudu do toho třeba pindat tobě ...
Ano máš pravdu. Když zaplatím vstupné tak se můžu vyjádřit jak chci, ale jen k tomu co jsem si zaplatil a to je hra na kterou koukám nebo to pohodlí které je mi za ty peníze poskytnuto. Ale nebudu vyžadovat, aby se mi zodpovídal management klubu, který dělá co může. A vysvětloval kde jsou důvody proč se to a to zaplatilo jen z poloviny. Nikdo přeci neodmítá s fanoušky komunikovat o současné situaci. Toho jsem si teda nevšiml.
 
 
16.05.2020, 12:34
 
 
Reakce na hoty: Já si koupím motorky a postavím tým. Zač...
Nebudu do toho třeba pindat tobě úplně ale dotazy mít můžu. Já na to chodím a koukám. A já živím další přidružené subjekty - stánky s občerstvením. Ty neplatí klub ale fanousci, kteří na ty motorky nebo hokej chodí. Klub si klobasu a pivko nebo limonádu nekupuje. Takže je to provazane i takto. Mě přijde že kdekoliv uvedli na pravou míru, jak na tom klub je, tak začalo i ze sympatií chodit více lidí. Budějovice hokej, Bohemka fotbal...
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.