Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.04.2020, 21:20
 
 
Abychom mohli porovnávat mzdu zaměstnance a osvč(hráče) musíme srovnávat svojí superhrubou mzdu s fakturovanou gáží hráče klubu za který hraje při dnešních cenách a pohledu na většinu částek já bych raději chodil do fabriky a sportoval ve volném čase. (žádný stres) ;-)
 
 
09.04.2020, 20:03
 
 
Reakce na Vado: hele proč ne, hokejisté dostávali stejně...
co je to podle tebe moc peněz ? Platy se nezveřejňují vesměs je to JPP jedině že máš nějaké informace přímo od zdroje Smajlík .Každopádně si myslím že hráči budou muset z nároků trochu slevit a někteří dost výrazně.Osobně tipuju že e-liga zůstane ve stejném počtu .Chance liga klidně může skončit na polovičce týmů.
 
 
09.04.2020, 08:18
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Jenom šílenec si může myslet, že...
hele proč ne, hokejisté dostávali stejně moc peněz a ono je lepší, kdyź se to nějak provětrá. Sice je to blbé, ale někdy všechno zlé je k něčemu dobré.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.