Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-8" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
08.03.2020, 22:11
 
 
Reakce na Burti: Psal jsem i se slabšími týmy, takže mix...
No, některý zápasy mě připomněli 2. ligu, blahého času Smajlík
Nechci to kritizovat, neboť v takových finančních s*ačkách není žádný klub v 1. lize, natož v ELH. A dostat se ne na nulu, ale nad nulu bude ještě nějakou dobu trvat. Rozhodně od příští sezony taktéž nečekám žádný zázrak. Zato zázrakem je umístění na 4. pozici.
Otázkou ovšem také je, kde by jsme byli, kdyby od počátku trénoval současný trenér. …. nikdo učený z nebe nespadl.
 
 
08.03.2020, 21:35
 
 
Reakce na higway: no jen pro pořádek za ŠTRBY se odehrá...
Psal jsem i se slabšími týmy, takže mix lepší a horší poloviny. A sorry ale termín "parodie na hokej" je dle mého hodně přestřelený.
 
 
08.03.2020, 21:24
 
 
Reakce na Burti: Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom b...
no jen pro pořádek za ŠTRBY se odehrálo 26 kol takže jsme hráli se všemi a nejen ze slabšími týmy a nejhorší serie byla tři porážky za sebou.Jestli výměna kouče něco přinesla tak rozhodně ne změnu stylu hry k lepšímu a atraktivnějšímu o přesilovkách nemá cenu se zmiňovat .Ale jinak souhlas 4.místo je rozhodně nad očekávání to zase jo.
 
 
08.03.2020, 21:10
 
 
koupil jsem si permici na začátku sezony pak šlo dolů vstupné na návštěvách se to moc neprojevilo řekl bych ,dobrý za pokus to stálo ,na play off měli být ceny pro ty s permicí výrazně výhodnější jestli jsou 3 pětky výrazně nevím ,ke krachu by mi nepřivedla ani plná cena.Ale jak píše Bzuky68 váhám protože taky moc nevěřím že se ta parodie na hokej změní mávnutím proutku a a vyslovením play off a po vyjádření asistena kouče ještě méně.
 
 
08.03.2020, 21:09
 
 
Reakce na Burti: Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom b...
Za mne neděkuj. Bzuky vyjádřil bez vulgarit na diskuzním fóru své pocity jako kdokoli jiný.
 
 
08.03.2020, 21:03
 
 
Reakce na Bzuky68: Pořídil jsem si dvě permice s tím že ...
Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom byl stejně, tak ani na to fórum nelezu a už vůbec bych neměl potřebu psát někomu, že na to asi se.. ! Proč svoje názory mají potřebu do světa troubit většinou negativisti? Za mě je se 4. místem spokojenost a budu na každém zápasu až do konce sezony, i když to skončí jakkoli. A ještě jedna připomínka. Za Štrby jsme hráli i s týmy z horší poloviny (a ne vždy dobře), teď jsme hráli dlouho s tou lepší polovinou, což může ten úsudek na hru ovlivnit.
 
 
08.03.2020, 20:20
 
 
Pořídil jsem si dvě permice s tím že každá kačka pomůže na restart. Ze začátku jsem to žral. Po příchodu nového trenéra to mělo nějaký čas dojezd ale pak jsem už úplně rezignoval a přestal chodit. Bohužel místo aby hokej dostával nějaký řád tak je to horší a horší . Hodně si rozmyslím jestli se mi chce investovat čas a nějaké další kačky. I když jde jen o necelé pětikylo. Protože nevěřím že se tahle parodie na hokej ze dne na den změní.
 
 
08.03.2020, 19:55
 
 
Klacíkov vyhrál kraj i bez našeho trenéra. ;-)
 
 
08.03.2020, 11:05
 
 
Jen tak na okraj ….. Tomáš Divíšek ukončil karieru.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 13:15 | Dor.
HC Meteor Třemošná
Piráti Chomutov