Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-21" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
21.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na Rcts: Na tohle nikdo rychle nezapomíná, to jse...
už na to prostě ser Smajlík Smajlík podívej se kolik lidí se vrátilo z Itálie (prostě si tu zajetou lyžovačku nemohli nechat ujít i když věděli o riziku ) a pak se vyhýbali karanténě konkrétně celých 48 % lidí a teď tu je výsledek a bude hůř Smajlík nezodpovědnost lidí to je ta hlavní příčina Smajlík Smajlík
 
 
21.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
Račuka bych u Pirátů viděl moc rád. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.03.2020, 21:29
 
 
Díky současné situaci přijde o příjem spoustu živnostníků i zaměstnanců tak proč by nemohlo dopadnout stejně několik hráčů když jsou to vlastně také živnostníci?!
Vždyť ani sponzoři v této době nemusí dostát smluvních darů na gáži hráčům. :-(
 
 
21.03.2020, 21:15
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Na tohle nikdo rychle nezapomíná, to jsem si jist. Všechny polistopadové vlády tu byly zhruba tak stejně špatné, některé méně, některé více. Co ale můžeme hodnotit je to, jak se aktuální vláda postavila k hrozbě epidemie, co dělala a jak reagovala.

V Lednu odmítla vláda (ANO, ČSSD a KSČM) zařadit na půdě parlamentu bod "Informace vlády k opatření proti šíření koronaviru" (navrhoval Svoboda za ODS) a náš milý ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. ujišťoval, jak roušky jsou a všeho je dostatek. Opak se ukázal být pravdou. V Itálii nám tak koronavirus narůstal o stovky případů denně a my jsme byli relativně v pohodě. Pak najednou začlo jít do tuhého, když jsme měli případy my sami.

A tehdy se projevil amaterismus téhle vlády. Najednou se ukázalo, že hlavní kvalifikací ministra zdravotnictví je to, že je oddaný svému pánu, Andrejkovi. Ono totiž vyhlásit nouzový stav, nebo něco plošně zavést (kontroly na hranicích) nebo zakázat (prodej) je snadné. Naprosto snadné, to by zvládl každý, jsou to asi 2 A4 informací. Ale ta praktická stránka už je špatná. Najednou se zjistilo, že Státní správa hmotných rezerv měla pouze 10tis. respirátorů, což je žalostně málo, když máme například jenom 40tis. policistů a respirátor vydrží max. na pár dní. Najednou se zjistilo, že to testujeme ve dvou laboratořích a další jsme začali postupně přidávat, až když šlo do tuhého (např. ta soukromá, jejíž doktorku Vojtěch v médiích pranýřoval, na povolení čekala neuvěřitelných 10 dní). Najednou jsme měli v Praze jedinou sanitku, která byla vybavená k terénním odběrům, najednou se stavěli stany pro odběry ve vybraných nemocnicích, najednou je 10.3. řešilo, že jsme v hajzlu, protože nemáme roušky a respirátory a s velkou pompou jsme je objednali z Číny a ve 3 ráno se jeli na velkou PR akci vyfotit na letiště, jak jsme to hrdinně dokázali!

Jenže tohle všechno už tu mohlo být, klidně od 25. Února, nebo začátku Března. Jenže tenkrát se to podcenilo a to je chyba téhle vlády. A co se týče na to, že mají jistě "týmy odborníků", doporučuji si shlédnout video, které jsem dal v postu níže.. Smajlík
 
 
21.03.2020, 21:04
 
 
Reakce na Adjuk:
Jen jsem trochu překvapený v našem hokeji, že p. Zbořil a jeho hráčská asociace ukončování smluv s hráči kvůli zásahu vyšší moci viz. Vsetín nebo Hradec atd. považuje za neoprávněný a nemravný postup. Kluby na to mají nárok a tak v některých k tomu vedení přistoupilo.

V hráčských kontraktech obvykle bývá bod, který klubům v případě, že nemohou dostát svým povinnostem kvůli zásahu vyšší moci (tj. válka, živelní pohroma a podobně) nebo kvůli přerušení soutěže, umožňuje tyto smlouvy předčasně vypovědět. Tak o čem je tady řeč?
 
 
21.03.2020, 20:10
 
 
Reakce na Adjuk: Ja malem z kuze vyskocil pri cteni toho...
tak viru je jedno jak jsi slavnej a kolik máš na kontě v tomhle je maximálně spravedlivej jsou věci co si nekoupíš .Je smutný že to pořád ještě nebere spousta lidí vážně a že můžou ohrozit ty zranitelnější je jim šumák.
 
 
21.03.2020, 19:27
 
 
Reakce na hoty: To, že epidemie ukončila činnost mnoha f...
Ja malem z kuze vyskocil pri cteni tohohle clanku.
odkaz
Kuunda jedna, citi uzkost, ve svem obrovskem sidle. Chudak, clovek by ji korunu poslal.

A dorazilo me tohle. Proto například olympijský výbor USA začal v tomto období věnovat výraznější pozornost duševnímu stavu svých sportovců. „Pracujeme na tom, abychom s nimi komunikovali a abychom je z hlediska duševního zdraví co nejvíce podpořili,“ uvedla šéfka olympijského výboru USA Sarah Hirshlandová.
Zdroj: odkaz

Jejich dusevni stav musi byt fakt na cary.

To jsou srracky. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.03.2020, 18:54
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Smajlík souhlas
 
 
21.03.2020, 16:05
 
 
To, že epidemie ukončila činnost mnoha firem a lidé dostávají výpovědi nikoho moc od hokeje netrápí, ale když se to dotkne sportu např. v hokeji tak je to strašná levárna a pošlapání dobrých mravů atd.
Někdy si říkám, že si ti sportovci myslí, že staré pořekadlo bez práce nejsou koláče platí všude jinde jen né v hokeji. Musí mít stále stejný balík za každých okolností? Je potřeba si uvědomit, kde se ty prachy berou a, že bez stabilní ekonomiky bude leda houby s octem a ne hokej.

 
 
21.03.2020, 13:08
 
 
tak u nás bych se rozdávání padáků v naší situaci ani nedivil ovšem do budoucna to není moc dobrá reklama.Uvidíme jak Huml zapracuje na složení týmu a pro jakého vlastně trenéra.
 
 
21.03.2020, 12:23
 
 
Nouza i v jeho věku by taky nebyl úplně marný jde o to za kolik. ;-)
 
 
21.03.2020, 10:58
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
To už tu taky bylo... Smajlík
 
 
21.03.2020, 10:34
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Smajlík
 
 
21.03.2020, 10:34
 
 
Reakce na Rcts: Tady máme posilu do prvního útoku.. :))...
Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm.
 
 
PUK
21.03.2020, 10:33
 
 
Reakce na senior: Hamáček premiér a Prymula min.zdravotn...
Rychle zapomínáte co se tady dělo za vedení ČSSD atd. Babiš to určitě neřeší sám má jistě týmy odborníků co vládě radí a dodávají podklady a návrhy na řešení, to jak vystupuje na veřejnosti je věc jiná a souhlasím, že mu to moc nejde, takovou situaci tady nikdo neřešil a každý má nějaký názor a ti co se chtějí zviditelnit a mají možnost tak se snaží co mohou. Kdyby byl u vesla kdokoli jiný tak by ty roušky a jiný věci taky nebyly. Teď musí být lidi rozumný a odpovědně se chovat a kdo ne tak ten to musí pocítit a ne až někdy, ale hned a natvrdo, pindy nám nepomůžou
 
 
tpd
21.03.2020, 09:03
 
 
Tak něco z hokejového prostředí..
odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.