Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-20" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
20.03.2020, 22:20
 
 
Reakce na higway: jaká škoda že to tu nevedeš ty ;( t...
Tady mají chlapi bohužel pravdu. Já si o tom hodně povídám s kamarádem z jedný fakultky, je teď jedno z jaký. A řekl mi to jasně: Nějakou formou to napadne půlku národa. Naštěstí většina to ani nezjistí, nebo si dvakrát zachrmlá, smrkne a je z toho venku. Ale ten vir v sobě mají. Naštěstí ta zákeřná forma padne snad opravdu jenom na pár lidí (v poměru s tím, kolik nás je). Tak si držme palce.
 
 
20.03.2020, 22:14
 
 
Reakce na Adjuk: Počítám, že jsi už týden nevytáhl patu ...
Já musím pracovně.
 
 
20.03.2020, 22:01
 
 
Hamáček premiér a Prymula min.zdravotnictvi a vicepremiér
 
 
tpd
20.03.2020, 21:46
 
 
Reakce na rcts: Však oni by jim i radili. A dokonce odbo...
Podepisuji..
 
 
20.03.2020, 21:22
 
 
Reakce na kirchna01: To jak to dnešní vláda řeší, tak hl...
Však oni by jim i radili. A dokonce odborníci.. jenže základním kamenem úrazu je to, že si nejdřív musí nechat poradit a né vystupovat, jako když sami sežrali Šalamounovo houno.

Ještě, že máme toho Hamáčka, který je na těch tiskovkách schopný formulovat kloudnou a smysluplnou větu, protože pan Mgr. et Mgr. ministr zdravotnictví ani náhodný generátor slov ve formě premiéra vlády tak rozhodně nepůsobí. Hlavně, že ty jejich tiskovky jsou jedna velká PR show. Nejdřív doporučí nosit roušky, ale sami je tam nemají. To samozřejmě působí špatně, takže zítra už je mají, to zase ale doporučí, aby si je lidé sami šili doma. No a třetí den už tam jsou v ušitých rouškách.. prostě cirkus hadr.

Krásný názor odborníka, Prezidenta české stomatologické komory, můžeš nalézt například zde: odkaz Smajlík
 
 
20.03.2020, 21:12
 
 
To jak to dnešní vláda řeší, tak hlavně že něco řeší.
Dělá chyby, ano a velké. Asi ano, kdo z nás to pozná na 100%.
Lidé volají po odbornících, vždyť tam vzali p. Primulu - v ČR kapacita.
Je přece jedno, kdo to řeší.
Hlavně že se stále řeší, kdo je StBák atd.
Může někdo vládě poradit, jak to má dělat lépe?
 
 
tpd
20.03.2020, 20:21
 
 
Reakce na higway: jaká škoda že to tu nevedeš ty ;( t...
Chápu že máš mega ego.. které má neodolatelnou potřebu mi to nandat..(za toho Babiše..).. ok to je tvůj boj.. ale já jsem jen prafrazoval slova lidi kteří se problematikou zabývají ..a prezentují to veřejně (je to dohladetelné).. to je celé.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 20:04
 
 
Nakažených je přes 1000 už dávno. To číslo v médiích jen jen počet, který byl diagnostikován. Troufnu si odhadnout, že spousta lidí, co měla jen lehké nebo žádné příznaky, tím aktuální prochází nebo už prošla, aniž by se nějak vměstnala do statistik.

Upřímně nechápu tu demenci s testováním.. na tu nemoc neexistuje lék, takže pokud mám příznaky, tak jsem kujva doma v karanténě a nejedu se někam testovat. K čemu ten test jako bude? Ano, máte pravdu, máte COVID-19. Lék na to není, takže dělejte dál to, co do teď, žerte paracetamol a 14 dní počkejte.

Další věc je karanténa a stupidní otázky lidí na nejrůznějších FB diskusích nebo pod příspěvky, jako jestli můžou o víkendu na chatu, nebo vyrazit na kolo, nebo s dětma na prolejzačky.. upřímně bych každému takovému ignorantovi, co se na něco takového zeptá, okamžitě rozstříhal občanku a sebral volební právo.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 20:01
 
 
Reakce na tpd: Ani já nejsem doktor.. :)) .. ale dle tě...
jaká škoda že to tu nevedeš ty Smajlík to by se jistě virus k našim hranicím ani nepřiblížil a můžeš vzkázat do tálie a Španělska jak je pro ně dobře že mají tolik nakažených.
 
 
20.03.2020, 19:15
 
 
Reakce na thegod: Rád bych se pletl, ale po víkendu bude...
Počítám, že jsi už týden nevytáhl patu z domu. Nebo jo?
 
 
tpd
20.03.2020, 18:44
 
 
Reakce na thegod: Nejhorší, ale taky i nadějný, je fakt,...
Ani já nejsem doktor.. Smajlík .. ale dle těch kteří tomu rozumí.. tak ač to zní možná blbě.. tak paradoxně čím víc lidi bude takzvané nakaženo .. tak tím více to bude “dobré” pro celou společnost .. neb ve většině případu nemoc probíhá lehkou formou.. a každy kdo to prodělá získává “imunitu”.. tyhle všechna opatření jsou jen z důvodu .. získání času aby při tom těžkém průběhu bylo dostatek zdravotní péče v nějaké delší časové ose.. vir tu je a už tu bude navždy to je jediná jistota.. všechno ostatní už je na zodpovědnosti každého z nás.. Smajlík

Agenta komentovat nebudu.. snad jen jedním slovem.. dvěma.. buranský diletant.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 18:08
 
 
Ale nejsem doktor, ani nějaký šiřitel víry, od toho tu máme našeho estébáka, kterej maká... Smajlík
 
 
20.03.2020, 18:07
 
 
Reakce na tpd: O tom není pochyb..že jich bude tento vík...
Nejhorší, ale taky i nadějný, je fakt, že jestli těch nakažených lidí bude 2 tis., nebo 25 tis., zaleží teď jenom na lidech. Jestli si řeknu: OK, je to na pitchu, ale tak budu doma, nebo Kašlu na to, co by se mi mohlo stát. Tady už jsou opatření tak nějak zbytečný. Buď budeme courat venku a za jeden výlet do obchodu nakazíme dalších 20 lidí, nebo to vydržíme doma.
 
 
tpd
20.03.2020, 17:59
 
 
Reakce na thegod: Rád bych se pletl, ale po víkendu bude...
O tom není pochyb..že jich bude tento víkend přes 1000.. prognóza je do půlky dubna 15 tisíc.. vychazi se ze vzorce při každoroční epidemii chřipky.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 17:52
 
 
Reakce na tpd: Ne.. bude to horší.. :)) .. v těch počtec...
Rád bych se pletl, ale po víkendu bude nakažených přes tisíc. Možná hodně přes tisíc... A nejhorší je, že si to děláme všechno sami. Kdyby ti, co mají karanténu, ty dva týdny vydrželi necourat, tak je to v klidu (v přeneseném slova smyslu). Buď by se to u nich projevilo, nebo ne, ale nenakazili by nikoho jinýho. Jenže to jsme prostě my, český telata... Zakázy je nutné porušovat, obcházet, když vyjde nařízení, tak první myšlenka je jak to očůrat. Taky nejsem svatoušek, ale tady jde o kejhák...
 
 
20.03.2020, 15:54
 
 
Reakce na krokuss: Jsme moc daleko od Brodu(chtěl být s ...
jo to říkal v jeho případě bych to viděl na Jihlavu na e-ligu už to není
 
 
20.03.2020, 15:16
 
 
Reakce na Rcts: Tady máme posilu do prvního útoku.. :))...
Jsme moc daleko od Brodu(chtěl být s rodinou) to zmínil když od nás odcházel po postupové sezóně 2011-2012.
 
 
20.03.2020, 13:57
 
 
Tady máme posilu do prvního útoku.. Smajlík

odkaz
 
 
tpd
20.03.2020, 13:21
 
 
Reakce na dronte: Protože bylo málo testovacích míst a d...
Ne.. bude to horší.. Smajlík .. v těch počtech nakažených.. Smajlík .. a v počtech vyděšených .. Smajlík
 
 
20.03.2020, 13:03
 
 
Reakce na PUK: Je to o lidech, zajímalo by mne jak to je...
Protože bylo málo testovacích míst a dlouho trvá vyhodnocení vzorků, probíhá selekce adeptů na test formou dotazů kde byl, má-nemá teplotu a pod. Když příznaky a rizikový pobyt chybí, dostane přednost jiný. Už jsou k dispozici rychlotesty a je víc odběrných míst, bude to asi lepší.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.