Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-17" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.03.2020, 22:51
 
 
Reakce na Penquin: Deník Sport 8 hod · Kluby mohou hráč...
V naší situaci se není čemu divit ale bohatý Hradec toto snad nemusí a nebo tam trenér dostal štědrou smlouvu. :-)
 
 
17.03.2020, 22:42
 
 
Bez komentáře odkaz
 
 
17.03.2020, 21:38
 
 
Deník Sport
8 hod ·

Kluby mohou hráčům v souvislosti s nastalou situací a ukončením soutěží vypovědět kontrakty, které měly klidně platit i několik dalších let. Bez dalšího odůvodnění se můžou s kýmkoli rozloučit. Ze dne na den. K tomuto kroku už přistoupil hradecký Mountfield či prvoligový Chomutov. V placené části článků najdete i informace, jak mají kontrakty „pojištěné“ v NHL či kolik dostávají hráči v přerušené FORTUNA:LIZE. (iSport Premium)
 
 
17.03.2020, 21:06
 
 
Reakce na senior: Já s tím souhlasím,ale řekni mi,jak to...
Svatá pravda jsou lidi co vystrčí ven frňák jen v případě největší nouze v bedně to nedávají a roušku si i prodavačky nosí z domova jelikož je nikde nekoupíš dělají se pouze taková opatření která tu naší děravou kasičku nic nestojí.
 
 
17.03.2020, 20:41
 
 
Reakce na ozzyosbourne: No konečně. http://www.chomutov-...
Já s tím souhlasím,ale řekni mi,jak to mají udělat ty lidi co na internet nekoukaji. Spíš si myslím, že MP by měla jezdit a tuto informaci dát na vědomí lidem megafonama z auta. To by bylo daleko prospěšnější než to dát jenom na stránky města.
 
 
17.03.2020, 20:33
 
 
Reakce na Penquin: Ne, ne, mám jich v mančaftu jenom asi...
No já hodně hraju na mladé, takže i tak mám Atým zase jeden z nejmladších a pro mne sestavit u23 nebyl problém, ješťe jsem dva mladé 17 tileté prodal dohromady za 80 mega, jako využil jsem situace, kdy se za neskutěčný love prodávají i lamy a mne zase čeká brutus NT.
 
 
 
No konečně.
odkaz
 
 
17.03.2020, 17:48
 
 
Reakce na VADO: Máš i U23?...
Ne, ne, mám jich v mančaftu jenom asi pět.
 
 
17.03.2020, 15:04
 
 
Reakce na Penquin: Taky jí hraju. *2*...
Máš i U23?
 
 
puk
17.03.2020, 13:55
 
 
Dělá se toho dost, je na lidech aby se chovali odpovědně a to většina dělá, pořád je a bude dost magorů co si myslí, že se jich to netýká. Trest za porušení nařízení by neměl být problém jen to musí někdo pevně stanovit a potom taky kontrolovat, v dnešní době moderních technologií by to neměl být problém zabezpečit. Babiš si moc hraje na krále, měl by nechat prostor odborníkům a ne vše jen on. Stanovit jasná kritéria ty pak kontrolovat a taky tvrdě trestat a to hned ne až bude po kalamitě. S rouškama se jasně ukázalo, že si musíme vše udělat sami, každej se na nás vyse.e, to my známe z historie a teď se to opět potvrzuje.
 
 
17.03.2020, 11:17
 
 
Reakce na higway: honí pozdě no,jak to to bude probíhat ...
S tím cestováním souhlasím, vždyť poskytovatel služeb neoficiálně řekl, že v době doporučení vycestovalo na 1500 uživatelů onoho poskytovatele do rizikových oblastí a když se vraceli zpět tak přestože přijeli zpět tak se jich vrátilo jen 900,kde tedy byl ten zbytek? Tady je vidět Čechy, řeknu že jsem v Itálii nebyl, oni to nezjistil a já jsem z obliga.
 
 
17.03.2020, 10:44
 
 
Reakce na higway: honí pozdě no,jak to to bude probíhat ...
Hele v klidu, já nejsem věčnej kritik. Ale že to naše vyplašená vláda nezvládá, je přece jasný, na to nemusíš být politický analytik. Tak třeba jenom ty roušky a respirátory: Máme jich milion na skladě! Další přijdou zítra! Aha, tak nepřijdou... Vlastně přijdou za týden! Osobně je rozvezu! (ale přitom jaksi zapomněl, že je nemá)… Atd., atd.... Kdyby hned na začátku řekli: Bohužel je nemáme, a ještě dva týdny nebudou, raději nikam nelezte, tak je to sice negativní informace, ale pravdivá. A člověk se s tím nějak popasuje. Ale to, co mediálně předvádí? Totální paskvil a nekompetentnost. A tím uzavírám můj poslední příspěvek k tomuto tématu Smajlík
 
 
17.03.2020, 09:59
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
honí pozdě no,jak to to bude probíhat mohl vědět jedině jasnovidec.Čína byla daleko ,nejdřív jsme pomohli jim a to bylo správné a teď spoléháme na jejich pomoc.To podstatné bylo zřejmé hned jak se přenáší a že se na to umírá.V háji je celá Evropa .A výroba respirátorů a roušek má svoji kapacitu.Výrobci přece nemohli vyrábět miliony na sklad od podzimu kdy to nikdo netušil.To jako tvrdit když se celej svět dozvěděl o nákaze v Číně tak si každý dopředu měl pořídit respirátor dokud byly volně v prodeji a že je to jeho chyba.Za koronavirem je svět o několik kroků pozadu a nezmění to žádná vláda.Trest za porušení karantény jak by sis to představoval někam zavřít ,pokutu otázka jak by byla vymahatelná?Je to na zodpovědnosti každého.Je jednoduchý teď třeba říkat že zavřít hranice a zákaz cestování měl přijít dříve,ale dovedeš si představit co by přišlo za reakce když u nás nebyl jedinej případ ?Kolik lidí vyjelo do Alp i v době kdy už se nákaza šířila to byla první a velká nezodpovědnost.Je hrozně jednoduchý teď něco kritizovat kdy se ví co následovalo.Zatrhnul se biatlon půl národa a politiků se mohla po...t chovali by se stejně i dnes ?
 
 
17.03.2020, 08:54
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
Ano, někteří se chováme jak hovádka. Předevčírem jsem tvrdě a nahlas zmr.dal chlápka v Globusu, hrabal se v koláčích, vybíral a samozřejmě bez rukavice nebo sáčku na ruce. Musím ale říct, že poblíž žádné kleště na pečivo a rukavice nebyly! Nedávno jsem zase v Lidlu viděl, jak dvě starší ženy zvedli ze země dva či tři rohlíky a dali je mezi ostatní. Když si představíš co všechno se tam na botách natahá...No a když jsem jim slušně, ale trochu nas.raně vysvětloval, že se to dělat nemá, ještě me napomínali, že jsem to měl udělat já, protože jsem u toho byl první. Tak to u nás někdy vypadá. Je třeba ale říct, že velká většina se chová zodpovědně, uvědomujeme si, že jednáme ve vlastním zájmu.

Vládě bych toho moc nevyčítal, reagovala na velmi rychlý vývoj. Jediné co mi vadí je, že jsme včas nedostali víc informací o průběhu nemoci a o tom, proč se na to umírá. Tam měli hned před kamery nastoupit odborníci, ne Babiš, nebo ministr Adam. Podstatné info se šířily v přílohách poštou, nebo na You Tube, ne v televizi.
 
 
17.03.2020, 07:35
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
Všude panuje obrovská hysterie že nejsou roušky lidi si je sami šijou je toho plnej fb a pak vlezeš do globusu (Brno) a tam to má 5 lidí Smajlík tak co potom lidi chtějí dělají si to sami
 
 
17.03.2020, 01:10
 
 
No, já nevím... Já jsem dost kritickej k tomu, jak to tahle slaboučká vláda pojala. Všechno se honí pozdě, já mám několik prodavaček a nejsem schopen pro ně sehnat respirátor. Přitom před měsícem ten hejkal z televizní šarády, dnešní ministr zdravotnictví, mektal o tom jak je všeho dostatek... Ale největší hrozba jsme my sami. Včera přilítla jedna naše prodavačka, že byla v Albertu a vedle ní se bavili dva týpci, jeden vysmátej, že je v karanténě, ale hází na to bobek a courá si po městě. Takže můžeme dělat opatření jaký chceme, ale sami se střílíme do vlastních kolenou. A když se na něco podobnýho zeptala reportérka na jedný z těch jejich nekonečných, nicneříkajících tiskovek, tak Hamáček, kterej je měkkej jak máslo, jí povídá, že největší trest pro toho člověka je to, že mu pak bude líto, že někoho třeba nakazil. Podle mě by měly být postihy za porušení karantény a další podobný průšvihy, daleko, daleko tvrdší. Ten, kdo se promenáduje po obchodech a po městě, může někoho smrtelně nakazit. Někoho, kdo nemusí zvládnout svou obranyschopnost. Krizové situace vyžadují brutální řešení. Lidi by pindali, ale přežili...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 13:15 | Dor.
HC Meteor Třemošná
Piráti Chomutov