Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-13" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.02.2020, 22:05
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Samozřejmě nikdo by jim nic neře...
Poslední 2 zápasy sme měli 71 střel na bránu
 
 
13.02.2020, 20:58
 
 
Ta mládež je úplná ostuda a zoufalost jako by tu byla za trest amatéři. :-(
 
 
 
Reakce na dag: souhlas. taky neřeším až tak výsledky, al...
Samozřejmě nikdo by jim nic neřekl kdyby prohráli 6:4 a měli 25 střel na bránu.
Docela by mě zajímalo součet střel na bránu za posledních 6 zápasů, proč si myslím, že číslo bude někde na hranici 60, ale třeba se pletu
 
 
 
Reakce na rcts: Sorry ale tenhle argument (pred casem by...
Ano přesně o to jde. Hrát umějí, pokud asi chtějí. Proboha 1 gól v průměru na utkání, o čem se chceme bavit? Nemím takovýho golmana, tak prohráváme 1:6, 1:7. Jak toho kluka to může dlouho bavit, než vezme čápa? V roce 2020 pokud se nepletu jsme dali jednou 4 góly, 2 x 3 góly.
To přeci není normální. Smajlík
 
 
13.02.2020, 19:33
 
 
Ach ty junci. Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na VADO: Neblázněte, Růžička je pryč a tahali bys...
Já neříkám, že bych sem tahal Rosola, ale jakéhokoliv průměrného trenéra.
Ale jednoznačně je jisté, že se chce dohrát sezóna, zase něco poplatit a pak budou 2-3 měsíce čas.
 
 
 
Reakce na Bémič: Rosol to v Kadani dělá pro Klímu.. jsou...
Také to tak cítím Smajlík
 
 
13.02.2020, 17:01
 
 
Reakce na VADO: Hele Schaus je na první ligu až moc dobr...
tak na kouče musíš mít nejen peníze ale musí chtít tady trénovat .To asi náš současný splňuje ,ale to je asi tak všechno Smajlík Jestli je na ně hodný jak bylo níže psáno je sice hezký ale výsledky to nepřináší ,můžem prohrát i prohrávat ale způsob jakým prohráváme je podle mě opravdu na pováženou.Ať už to dopadne jakoliv bude se moci říci restart dopadl úspěšně jen mi přijde že tým máme lepší než to co předvádíme a herní projev je dle mého právě starost trenéra.
 
 
13.02.2020, 14:04
 
 
Reakce na higway: to bys musel chtít po tom kdo pro Pir...
Hele Schaus je na první ligu až moc dobrý hráč, ale jak jsi psal, sám to nespasí.
Vypadá to, že na tým padla pořádná deka, ale je lepší nyní před Play off (mají čas na to se sebrat a zabrat) a super je, že nepřišla na začátku, než se rozdělovala tabulka.
Svým způsobem jsou výsledky ukradené. Motor ať si vyhraje třeba o 50 bodů, pokud nezvládne Play off, tak mu to bude k ničemu.
Ad Stavjaňa: tak právě v Nitře zahrál hodně dobře, v Motoru ho vyhodili aniž by mu dali čas něco ukázat a ve Zlíně mu to nevyšlo. Doma není nikdo prorokem. Ale pořát je to schopný trenér, ale musí na něj být peníze no. Nevadí, budeme hrát s tím, co máme a nějak bude. Hlavně, ať se zaplatí dluhy a je z tohoto hlediska klid.
 
 
V8
13.02.2020, 13:14
 
 
Trenéra máme dobrého, jen je na ně moc hodný.
 
 
13.02.2020, 13:11
 
 
Reakce na VADO: Neblázněte, Růžička je pryč a tahali bys...
to bys musel chtít po tom kdo pro Piráty zainvestoval do Schause na pralesní ligu rozhodně nadstandartní hráč ,ale sám tým nespasí musí si přidat i ostatní .Stavjaňa jeho koncepčnost hm dostal padáka v Motoru potom v Nitře a naposled ve Zlíně takže za poslední dobu úspěšnost skutečně velká Smajlík Potřebovali bychom nějakého motivátora před play -off třeba Fandu Straku ikdyž s tatarákem tu nemáme dobré zkušenosti Smajlík
 
 
puk
13.02.2020, 12:43
 
 
Reakce na rcts: Sorry ale tenhle argument (pred casem by...
Asi jim to holt nejde, je to sport, jestli na to ser.. tak co s tím, třeba ta sekera Schause to je na pořádnou pokutu. Taky doufám, že to bude lepší, ale co je v mančaftu nevím.
 
 
dag
13.02.2020, 12:27
 
 
Reakce na rcts: Sorry ale tenhle argument (pred casem by...
souhlas.
taky neřeším až tak výsledky, ale ta parodie na hru. to je prostě hroznej děs co teď předvádíme.
 
 
13.02.2020, 12:03
 
 
Reakce na puk: Samej odborník a skeptik, už se vzývá odv...
Přesně Smajlík
 
 
13.02.2020, 11:36
 
 
Reakce na rcts: Sorry ale tenhle argument (pred casem by...
Asi tak nějak , prostě z naší strany nekoukatelný. Párkrát ukázali že by to šlo , ale to co předvádí nyní je opravdu bída a utrpení . Chodit na hokej budu stále , ale nevím zda ho ještě z naší strany uvidím , tak snad ...
 
 
13.02.2020, 10:26
 
 
Reakce na puk: Samej odborník a skeptik, už se vzývá odv...
Sorry ale tenhle argument (pred casem by jsme brali i kraj) je uplne mimo. Nasi ukazali, ze hrat umi, byli jsme sveho casu 2. v tabulce, hrali pekny hokej. Tak proc to najendnou nejde? A ted se nebavim o tom, ze prohrajem 6 ze 6 zapasu se skore 6:18, ale ze ta hra jednou vypada, jako by to bylo nejake exhibicni utkani..
 
 
puk
13.02.2020, 10:15
 
 
Samej odborník a skeptik, už se vzývá odvolanej trenér a bůh ví co ještě přijde, Vrhel je pryč "tragedie".., zajíci se počítají až po honě tak to vydržme před pár měsícema by jsme brali i kraj jen aby se hrálo a teď nejmíň KHL, taky nejsem nadšenej, ale chleba nezlevněj, poděkujme těm co umožnili alespoň toto a snad to bude lepší. Můžem jenom překvapit.
 
 
13.02.2020, 07:27
 
 
Neblázněte, Růžička je pryč a tahali byste sem Rosola? Myslím, že by bylo lepší oslovit koncepční trenéry jako třeba Tóna Stavjaňa, lepší investovat peníze do pořádného trenéra než do hráčů jako Schaus. Ale asi pozdě bych honiti. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.02.2020, 07:24
 
 
Reakce na bera: No,tak teď ještě zjistit,jaký následek m...
Už zjistili, že jim nejde koncovka ….. Smajlík
 
 
13.02.2020, 07:23
 
 
Ohledně Standy Vrhela: Každý junior, který má ambice odejde. Ta česká hokejová nekoncepční žumpa (omlouvám se všem slušným a schopným lidem v akademii) nutí juniory k odchodu, pokud chtějí držet krok se světem. Zápasy U18 a U20 obecně ukazují, že kdo uteče, ten vyhraje.

Poděkujme panu Královi, že poté, co málem dovedl Plzeň do pekel, tak tam "krásně a s úspěchem" vede celý Český hokej, ale co, když si kluby užívají tu žumpu, tak si musíme to bahénko užít až do dna (existujeli nějaké dno).

Jenom jedno je mi líto, že očividně Vrhel odešel aniž by měl ty "koule" tu "odvahu" to říci mateřskému klubu.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.