Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-1" |  vypnout filtr
 
123>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
01.02.2020, 21:10
 
 
Odehráli jsme slušnej zápas bohužel bez body a už jsme mimo první čtyřku a los krajně nepříznivý.Schaus výbornej ,Kverka taky dobrý zbytek "posil "neviditelnej .Doufám že zapsání Stloukala na soupisku Litvajzu neznamená že po sezoně odejde právě tam u Sklenáře je mi to jedno a jeho by byla škoda.

Kde pořád berete ty zprávy ,že Motor má tým pohromadě tři sezony ??Dnes proti nám nastoupili 4 hráči kteří jsou tam déle jak dvě sezony takže taky téměř nový tým jen sestavený za optimálních podmínek proti nám s vědomím že letos jim baráž nehrozí.
 
 
 
Reakce na kobrety: Neskutečně hnusná pasivita :|| :|| ...
Mám pocit, že za stavu 0:3 by měl trenér něco malinko mužstvo usměrnit, něco málo jim říct, protože ti klucí můžou mít v hlavách že vyhrají 0:8 a začnou bláznit.
No, ale to asi nemůžeme po našich trenérech chtít. Myslím, že za Růži bychom bez bodu neodjeli, nedá se nic dělat. Škoda.
 
 
01.02.2020, 20:41
 
 
Reakce na tpd: No upřímně .. když to vezmeme kolem a kol...
Tak je to asi kompenzace za Sticha, jestli mame podminku, ze mame “prednost”, proc ne 😉. Jen nam mohli pujcit jeste nekoho dalsiho, aby to bylo 2:2 Smajlík
 
 
 
Reakce na Penquin: Já si myslím, že stejně max. ve finál...
Já si myslím, že se do finále ani nedostanou
 
 
tpd
01.02.2020, 20:12
 
 
Reakce na hoty: S trenérem bych tentokrát souhlasil. Zby...
No upřímně .. když to vezmeme kolem a kolem.. tak když se srovná náš tým.. sestavovaný tak nějak “narychlo”.. víceméně z toho co kde zbylo (a to se opravdu nechci těch našich kluků dotknout..) a porovná se to s týmem ČB který je pospolu už třetí sezónu s jasným cílem.. tedy návrat do extraligy.. tak z tohoto pohledu není dnešní zápas a výsledek tak dramatický.. pozitivum je.. že se s nima dá hrát “vyrovnaná” partie.. Smajlík

Jinak Sklenda a Stloukal mají střídavého starty u čmoudů.. Smajlík
 
 
01.02.2020, 19:29
 
 
S trenérem bych tentokrát souhlasil.
Zbytečným faulováním a následnou hrou v mnoha oslabeních jsme se připravili o sílu, která potom chyběla. Dostaneme gól, dva a poděláme se strachy.
 
 
01.02.2020, 19:29
 
 
Reakce na kulovnice: OHLASY PO ZÁPASU Václav Prospal, ...
Ale ale pane trenére ,( výborně ) jste hráli pouze jednu třetinu a pak jste bohužel přestali stíhat díky zbytečným vyloučenim , což je už naše tradiční bolest . Škoda , prvni třetina , ale byla opravdu z naší strany výborná , ale to je bohužel málo . Ale jsem stále optimista a věřím , že v PO to bude o něčem jiném Smajlík
 
 
01.02.2020, 19:17
 
 
Tak nakonec to byl výborný výkon dvě třetiny,já teda viděl jen jednu,ale nejsem trener.
 
 
01.02.2020, 19:10
 
 

OHLASY PO ZÁPASU

Václav Prospal, ČEZ Motor České Budějovice:

Měli jsme horší vstup do zápasu, soupeř se dostal zaslouženě do vedení. Nechtěli jsme prohrávat 0:3 po 25 minutách, ale dali jsme gól a to nás dostalo do hry. Začali jsme hrát a bruslit a nakonec ty góly přišly. Z naší strany to byl zápas, který měl play-off parametry. byly tam šarvátky a emoce mezi kabinami a jsme rádi, že jsme porazili takhle silného soupeře a dnes se ukázalo, že to bude do posledních zápasů nebezpečný soupeř.

Miroslav Buchal, HC Piráti Chomutov: ,,Dvě třetiny to byl z naší strany výborný výkon. Pak jsme začali faulovat, tím jsme dostali domácí do hry. Ve třetí třetině jsme ztratili pohyb a začali jsme se bát o výsledek a domácí toho využili."

 
 
01.02.2020, 19:01
 
 
Řekl bych že se silným soupeřem v druhé části pravidelně fyzicky odpadáme dnes soupeř trochu přidal a piráti jen ve stoje zírali.
 
 
tpd
01.02.2020, 18:39
 
 
Reakce na jarda72: Budejky jsme sami dostali do zapasu a...
Hrál.. Smajlík .. ale i Šágát byl “neviditelný”.. Štycha komentovat nebudu.. Smajlík

Edit: Kolatýr .. jasně že prvně.. Smajlík
 
 
01.02.2020, 18:38
 
 
Reakce na tpd: Tak půlka zápasu super pohyb.. slušný her...
Pevně, nebo prvně ??
 
 
01.02.2020, 18:37
 
 
Reakce na bera: Hrál,ale bez puku....
Jo, na soupisce byl, ale od posily a obzvlast od odchovance si predstavuju uplne jinej vykon.
 
 
01.02.2020, 18:34
 
 
Já bych byl raději kdyby místo těch hráčů přišel nějaký schopný a zkušený trenér Smajlík
 
 
01.02.2020, 18:33
 
 
Reakce na jarda72: Budejky jsme sami dostali do zapasu a...
Hrál,ale bez puku.
 
 
01.02.2020, 18:33
 
 
Smutek v duši Smajlík
 
 
01.02.2020, 18:31
 
 
Reakce na tpd: Woe.. v tom předbrankovém prostoru je to ...
Budejky jsme sami dostali do zapasu a je videt, jakou maji silu, kdyz zaberou. Delame hrozne moc chyb v predbrankovem prostoru, je to celou sezonu, to se musi do playoff zlepsit. Schauss parada, Chlouba hral?
 
 
dag
01.02.2020, 18:31
 
 
ta já jsem viděl jen první třetinu, takže jsme vyhráli, hráli jsme pěkně a budějky jsme solidně mleli.
já jsem tedy spokojený Smajlík Smajlík
 
 
tpd
01.02.2020, 18:29
 
 
Tak půlka zápasu super pohyb.. slušný herně..ale od stavu 2:3..těžká defenziva.. bez jakékoliv možnosti.. na druhou stranu.. 4 hráči prvně v dresu pirátů.. třeba to nebude tak marný.. ale na "postup" bych nesázel.. Smajlík
 
 
01.02.2020, 18:26
 
 
Pokuď budeme hrát hokej , jako v první třetině , pak můžeme konkurovat i Motoru . Jinak nemáme šanci . Škoda hezky se na to koukalo , ale jedna třetina je málo . No uvidíme , třeba v PO to zopakují a zahrajou tak aspoň ve dvou třetinách . O tom zbytečným vylučování , raději pomlčím . Ale jo ono to půjde 😎😉😎
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.