Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-10-18" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
18.10.2020, 19:04
 
 
Reakce na kolatyr: Covid 19 V pondělí 5.10.2020 ráno js...
Myslim, ze v ramci informacni kampane by bylo potreba tyto pripady natacet a sdilet, aby si to lide uvedomili. A ne cist vyplody od lidi jako Bílá..

Tak hodně zdraví, at ti slouží! Smajlík
 
 
18.10.2020, 15:59
 
 
Aby jsme nedĕsili celou pirátského veřejnost já a manželka jsem byli na odbĕru naštĕstí negativní a tak jsem se dlouho nesmál jak to šimralo v nose na konci malý tlak.Sestra povídá takle se to má brát s humorem.Samozdřejmnĕ to asi múže bolet ale mi takovou zkušenost nemáme.
 
 
18.10.2020, 14:23
 
 
Covid 19
V pondělí 5.10.2020 ráno jsem měl kakao a 4 koblizky. Tak nějak mi chutnalo. Lehce mně bolela hlava. K obědu jsem dal pouze polévku jejíž chuť jsem absolutně nevnímal.
Věděl jsem, že je průšvih. V úterý jsem jedl pouze hroznove víno. Chuť jsem jakž takž vnímal. Zkusil jsem kousky kuřete. Nedal jsem to. Okamžitě zvracení . Takže jsem se vrátil k hroznovemu vinu. Volal jsem své lékařce a dohodli se na schůzce ve středu po obede. Každý den jsem si několikrát měřil teplotu. Ta v ani jedním případě nepřekročila 36.4 C. Ve stredu ve 13 hodin jsem dostal.antibiotika proti chřipce ( ? ). Ani v ordinaci jsem teplotu neměl. Paní doktorka se mne snazila dostat někam na Covid test. Chtěl jsem si ho i zaplatit. Nejbližší termín byl za týden ve středu v Moste ve 13.40. Antibiotika mi pani doktorka předepsala spravne, protože ty samé jsem později dostal v nemocnici. S tím.jsem odjel domů. Doma jsem sotva vylezl z auta. Doskakal jsem do domu a začlo peklo. Ukrutna bolest hlavy kyselo v ústech a snaha zvracet. Teploty v rozmezí 39 - 41 C.
V telefonu mám aplikaci záchranka. Tam mám 2 čísla na přátele kteří by měli být v případě nutnosti záchranářům napomoci.
Celý čtvrtek jsem prolezel ve ctyricitkach. jidlo zadne . Hlava ukrutna bolest. Teploty na max. K večeru už to nešlo. Zmáčkl jsem aplikaci záchranka a vlastně se probral až v nemocnici.
Tady mi pani doktorka do levé nosní dírky po předchozích vyšetření "nacpala " něco jako spejli. Takhle ukrutnou bolest jsem nikdy v životě nezažil .
Jste pozitivní na Covid 19. Okamžitě odvoz na izolaci.
A je zle. Odběry, celou noc jsem dostával infuze. Teploty mezi 39 - 40 C. V pátek mi aplikovali pomocí kapacky plazmu. Od pátku na kyslíku spousty prášků a boj pokračoval.
Strašné bolesti, nechuť k jídlu, slabost. Týden před tím, v pondělí, ve středu a v pátek na nohejbale, výkon na 100 %, žádná únava. Po nohecu rovnou domů. V sobotu 10.10. jsem snědl 2 rohlíky s nějakým sýrem v kelímku. Snědl jsem je s chutí. pozvolna jsem se, co se týká jídla, vracel k normálu.
V pátek 16..10.2020 jsem byl v poledne propuštěn do domácí péče. Dům mi byl pečlivě vydezinfikován, za což přátelům děkuji. Polehávám, občas se projdu po zahradě a snažím se pozvolna nabrat jak fyzickou kondici, tak těch 6 kilo, co jsem ztratil.
Nepodceňuje to prosím, ať nedopadnete jako já. Děkuji všem, za nabídku pomoc,děkuji těm,co se mi starali o dům, o psy. Děkuji i těm, co nabídli pomoc a to přes to, že mnohé z nich neznám. Ale úplně největší poděkování patří sestřičkám. lékařům, zaměstnancům interny chomutovské nemocnice. Ti mne z toho, jak se zdá, dostali. Nikomu, opakuji, nikomu bych nic podobného nepřál. A nejhorší je, že nemám absolutně ponětí, kde jsem se mohl nakazit.
Bohužel to chřipka není. Je to podstatne horsi
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.