Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-13" |  vypnout filtr
 
12345>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Vím, že se to neříká zrovna lehce, ale zapomeňme na nějaký postup do EL.
Je to naprosto neproveditelné. Kdyby nám před 8 měsíci, někdo řekl, že na přelomu roku budeme hrát 2-3 místo v Chance lize chrochtali bychom blahem a ťukali si na čelo. Buďme rádi za to co je.
 
 
13.01.2020, 23:05
 
 
Reakce na dronte: Hlava má Kýhosovo dceru a rozehrál se....
Pavlát neni golman pro extraligu momentálně a oni mají Honzíka, to neni špatnej golman. Ono za tou jejich obranou by nic nechytl ani Hrachovina...
 
 
13.01.2020, 22:27
 
 
Reakce na dronte: Hlava má Kýhosovo dceru a rozehrál se....
Zalezi na tom, co mame za cile v sezone. Jestli postup, tak musime urcite posilit. Jestli to dohrat, at klidne jdou na stridavy starty. Ja jen doufam, ze se nevrati doba, kdy nas sousedi rabovali uz od dorostu. Mame tady sikovny kluky se kteryma se piplaji treneri 10 let a pak ti je seberou sousedi ...
 
 
13.01.2020, 22:06
 
 
Reakce na dag: tak použitelní jsou tu tři, čtyři kusy a ...
Hlava má Kýhosovo dceru a rozehrál se. Tam jisté riziko lasa vidím, taky u Pavláta, potřebují gólmana k Janusovi. Nevím, možná i Darby a Viktor. Kluci by dobrou nabídku do vyšší soutěže těžko odmítli.
 
 
dag
13.01.2020, 21:44
 
 
Reakce na higway: nebyl to špatnej hokej dalo se na to ...
tak použitelní jsou tu tři, čtyři kusy a to by mě jářku naši patrioti opravdu nasrali Smajlík
maximálně nasadit nějakou kukačku.... a že těch máme Smajlík
 
 
13.01.2020, 21:26
 
 
nebyl to špatnej hokej dalo se na to koukat bovovali jsme snažili jsme se ,ale kvalita je na straně soupeře jak herní tak hráčská nedá se nic dělat.A k 4 útoku asi tolik v tomhle složení jí dokáže zatlačit jakýkoliv soupeř,ale není je kým nahradit i kdyby kouč chtěl.Doufám že se nám nakonec podaří 4 flek udržet.
Jestli tu krouží čmoudi tak doufám že vedení Pirátů jim žádného hráče nepustí to by se kousalo dost těžce.
 
 
13.01.2020, 21:18
 
 
Na to že tým na místo posílení ještě oslabujeme nebude ještě čtvrté místo žádný propadák. ;-)
 
 
13.01.2020, 21:02
 
 
Reakce na kobrety: myslíš 4 místo ;)...
Tak do dneška to byl zázrak! Nebo omyl? :-)
 
 
13.01.2020, 20:58
 
 
Reakce na krokuss: Dnes jsme měli pouze dvě konkurence s...
myslíš 4 místo Smajlík
 
 
tpd
13.01.2020, 20:54
 
 
Reakce na Penquin: Ta 4. lajna je zoufalost, je špatná. ...
Tak ono to je těžký posuzovat.. když na ně nasazoval Prospal jejich první lajnu.. Smajlík

Jinak si myslím že tenhle tým hraje nad své možnosti..ano dneska to nedopadlo..ale ti kluci spolu hrajou cca půl roku.. ČB to mají takhle.. poskládané víceméně třetí sezonu..rozdíl musí být vidět..
 
 
13.01.2020, 20:51
 
 
Dnes jsme měli pouze dvě konkurence schopné pětky sice spoustu šancí ale ještě víc chyb pomoc brankáři téměř žádná proto šest kousků.
Ono není se čemu divit z minulé sezóny zbyli dva hráči a ještě zcela mimo formu a cca max za třetinu peněz Budějek je zázrak 2.místo. ;-)
 
 
13.01.2020, 20:41
 
 
Ta 4. lajna je zoufalost, je špatná. Mladej Koleso na to zatím rozhodně nemá, nechápu ho v "A" týmu. Obrana taky špatný. Smajlík Smajlík
 
 
13.01.2020, 20:38
 
 
Ta 4. lajna je zoufalost, je špatná. Mladej Koleso na to zatím rozhodně nemá, nechápu ho v "A" týmu. Obrana taky špatný. Smajlík Smajlík
 
 
13.01.2020, 20:35
 
 
Reakce na Sampy: Souhlasím, Havel s Bláhou a Štochlem dl...
Štochl je jeden z mála, co dokáže pod tlakem zvednout hlavu a vyhodit puk do volného prostoru, většina do mlátí po slepu po mantinelu, řekl bych, že se dost zlepšil. Myslím, že i Blaha šel nahoru. Moc se mi líbí Seeman, nebojí se hraje tělem a umí vystřelit, něco z něj bude.
 
 
13.01.2020, 20:31
 
 
Reakce na Pšouk: Tak, že vyhrajeme, jsem moc nevěřil, ni...
Souhlasím, Havel s Bláhou a Štochlem dlouhodobě nejslabší obránci a s Chrpou vepředu souhlasím taky. Snaží se ale to je všechno, hokejově je to tak na 10 tým první ligy v lepším případě.
 
 
13.01.2020, 20:21
 
 
Tak, že vyhrajeme, jsem moc nevěřil, nicméně jsem doufal, první třetina celku pohledná, dát ty šance mohlo to být veselejší, druhou jsem začali šlapat vodu, po srovnání jsem doufal v nerozhodný stav, bohužel, vyhodit puk ze třetiny je problém a dostali jsme branku před konce. Třetí třetinu poznamenal lajdácký přístup a laciný gól, dále to nemá cenu komentovat. Dnes mě zklamal Žovinec byl min. při dvou gólech, naše čtvrtá lajna-Koláček zatím nestačí, nemá sílu, rychlost, M. Svoboda tam nemá co dělat, ten měl zůstat v Ústí, absolutně zbytečný, jediné co umí je vyhodit puk po mantinelu, Chrpa jezdí napadá, ale nepotká se s pukem a když ho náhodou dostane na hokejku, upadne, slušely by mu Louny. Budějice lepší, vyhráli právem, i když o tři góly bych to zase neviděl. Co se týče Havlova namazání, i v žácích se učí, že se nesmí nahrávat křížem před branku. Dneska chápu Štrbu, že ho nechtěl, je pomalý, dělá chyby. Lepší hráče bohužel nemáme, je zázrak, že s tímto jsme byli druzí.
Jinak jsem viděl delegaci od čmoudů, zase tu slídili, po dnešku už asi zítra nepřijedou, jediné pozitivum dneška.... Smajlík
 
 
13.01.2020, 20:08
 
 
Reakce na dag: nebál bych se z toho udělat "moment utkán...
To se učí už u dětí že se nemá přihrávat středem třetiny Smajlík
 
 
13.01.2020, 19:57
 
 
My jsme u mantinelů neskutečný žebraci a pritvrdit hru když je potřeba nás ani nenapadne Smajlík
 
 
dag
13.01.2020, 19:55
 
 
Reakce na Bémič: Ta přihrávka měla oči ted :)) :)) :)...
nebál bych se z toho udělat "moment utkání" a rozhovor s havlem. takhle krásnou přihrávku od našich hráčů ze zadních řad už jsem dlouho neviděl Smajlík
 
 
13.01.2020, 19:52
 
 
Ta přihrávka měla oči ted Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:00 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov