Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-1" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

krokuss | Chomutov
01.03.2019, 23:24

Snažili se nadávat na ně nebudu ale v naší situaci skromnost není na místě jestli toto(vyrovnaný zápas bez bodů) je naše maximum je to hodně špatné musíme být ještě lepší jinak není co zachraňovat a nikdo nám na zábavu jménem hokej velké peníze nedá. ;-)
Jde o šanci udržet extraligu pro nás fanoušky a odchovance co budou jednou chtít hrát hrdě za "svůj" klub! :-)

higway | holy driver
01.03.2019, 22:50

že nemáme střelce bylo jasné už před začátkem sezony ,stejně jako nemáme hráče schopného rozhodovat vyrovnané zápasy to nemá se smůlou nic společného.Každopádně dnes jsme určitě nebyli horší vyhrál štastnější tým,bojovali makali ale bylo to málo i na bod.Snad v neděli vyhrajem jsme de facto kompletní a v nejsilnější sestavě.

01.03.2019, 21:46

Reakce na Ricci: Přesně tak. Dnes bojovný výkon ve vysok...
Vidím to úplně stejně. Být takový zápas v půli sezony, nejsem nasra... vůbec. S výkonem jsem byl spokojený. Teď ke konci, když honíme každý bodík, to zamrzí.

Albert57 | Chomutov
01.03.2019, 21:18

Reakce na AndrejBureš: Vary srovnaly, doufám, že vyhrají...
Naopak já jsem v pohodě ty chcípáku

jarofenin | Pohřbí Veverka Jr. hokej v Chomutově?

6. HC Olomouc 49 118:128 79
--------------------------------------- (dlouhý řetězec byl zkrácen)
3.3. 16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno
3.3. 16:00 HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Král.

01.03.2019, 21:03

Raska je opravdu sikovnej i jeho spoluhraci ale maji velmi malej it 12 min a nekteri maji 23 min

01.03.2019, 20:50

Nj, ale co my, kteří bolševiky nevolí ?

ozzyosbourne | Chomutov
01.03.2019, 20:43

Tak dnes se od 50 minuty hrálo 5 minut v jedné třetině. V 54 minutě dostaneme přesilovku a jako když utne a to ji odehráli skoro celou v třetině Zlína.
Nikdo prostě nevystřelí o tom, že by mohl zkusit někdo clonit golmanovi o tom se bavit nemusíme.
Přesilovky jsou pro nás za trest. Nicméně pokud budeme hrát v neděli taj jako dnes od stavu 1:2 nemám strach.

Vary srovnaly, doufám, že vyhrají a Albert se pose*e

Ricci | Pir84ever!
01.03.2019, 20:38

Reakce na Radarek: Nikdy bych neřekl,že budu fandit Spar...
Ideální by bylo, kdyby Sparta brala dva body, aby trochu ztratila. A Vary by nám zas moc neutekly, dva body ztráta, to je nic, smazatelný už v následujícím mači!

kobrety | Chomutov

Dneska fakt škoda letos si snad ani nepamatuju že by jsme dokázali vyvynout na konci takovej tlak Smajlík Smajlík

Radarek | #vrátíme_se_silnější
01.03.2019, 20:36

Nikdy bych neřekl,že budu fandit Spartě Smajlík Smajlík Smajlík

01.03.2019, 20:34

Reakce na jarofenin: Musím napsat, že se mně osobně veli...
Přesně tak. Dnes bojovný výkon ve vysokém tempu, makali, chybělo trochu štěstí, třeba Svobodova střela, co chybělo? Minimálně bodíka si zasloužili...

winngy | Piráti Chomutov
01.03.2019, 20:27

Dneska jsem neviděl ani vteřinu zápasu ale o gol, to je smůla. Kluci bojujte v příštích zápasech. Vary zatím prohrávají o gol, tak snad to nám dopřejou ještě se na ně dotáhnout. Ale věříme!!!

01.03.2019, 20:25

veliká škoda. Ale co. Máme teď před sebou Vary, kde je povinnost brát 3 body a pak v Play out prostě na krev. Máme celkem 3 možnosti se udržet v ELH. Základní část, Play out a baráž. Jedno z toho musí vyjít.

01.03.2019, 20:11

Musím napsat, že se mně osobně velice nelíbí, že sem někteří přispívají jen tehdy, když prohrajeme. Těch vyhraných zápasů letos moc nebylo, uznávám, ale v těch případech už je po nich vymeteno. Taky se mi spousta věcí nelíbí, ale je třeba uznat, že proti nám mnohem častěji stojí soupeř, který je prostě kvalitnější a vyhrát může jen jeden. Doufám, že tím jedním jediným budeme v neděli my. Zápas to bude, vzhledem k blížícímu se konci sezóny, mnohem mnohem mnohem důležitější

01.03.2019, 19:59