Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-3" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
03.12.2019, 21:45
 
 
Reakce na tpd: To jak to prezentuje Valach je dle mého.....
Lip bych to nenapsal. Smajlík
 
 
 
Reakce na Adjuk: V cechach se dani i to co ma slibeno a ...
také nechápu, faktury za 2018 jsou vystavené, tak asi není co řešit.
 
 
03.12.2019, 21:23
 
 
Reakce na AngelBitch: Jura Valach to má těžký, tak mu bu...
s Valachem to vidím naprosto stejně
 
 
V8
03.12.2019, 20:53
 
 
Tak snad už bude klid a v druhé části dáme to druhé místo.
 
 
03.12.2019, 20:45
 
 
Reakce na Ji: včera super zápas,,tradičně nezklamali sud...
no ono zas tak drastický nebylo za to by žádný sudí nedal 2+2 na hlavu to nebylo, neříkám že to včera foukali dobře spíš pískali nesmysly ale v tomhle případě to bylo za dvě adekvátní situaci.
 
 
03.12.2019, 19:18
 
 
Reakce na tpd: To jak to prezentuje Valach je dle mého.....
Přesně tak souhlasím Smajlík
 
 
tpd
03.12.2019, 19:03
 
 
Reakce na VADO: Nové vedení se snaží, jak může. Na druho...
25 mega.. jak si na to přišel..??.. pokud si to dobře pamatuji bylo to cca 8 míčů a poslední tři roky to jsou 3.. Smajlík

Cena za licenci se svého času pohybovala kolem 20-25 mega.. (tržní cena).. Smajlík
 
 
03.12.2019, 18:58
 
 
Nové vedení se snaží, jak může. Na druhou stranu se dluhy, které nezpůsobili současní majitelé, rozhodli po páně Veverkových zaplatit. Souhlasím s tím, že Valach se snaží této situace využít jako reklamu pro svou knihu. V jednom má ovšem pravdu: dříve byla kauce 25 miliónů a byla by dostatečnou zárukou, že by se problémy, které jsme například my měli v předchozích sezónách, vyřešily díky té kauci. Ony 2 milióny jsou směšné, jak právě ukázal náš případ. Chápu, že pro ty extraligové kluby to byla zbytečnost mít bokem 25 miliónů a víceméně na ně nesmět šáhnout, ale jednou za dlouhý čas by právě tak vysoká kauce předešla současné situaci.
 
 
03.12.2019, 18:25
 
 
Reakce na kolatyr: Kluci, pojďme se soustředit na to, co...
Bohužel svět není jenom růžovej a nejme pštrosi abychom před problémy strkali hlavu do písku
 
 
tpd
03.12.2019, 18:16
 
 
To jak to prezentuje Valach je dle mého.. hysterický výstup nehodný dané situaci.. někdo se rozhodl zaplatit i jemu dluh který nezpůsobil .. nebýt jich dostal by velké kulové a klidně si mohl jít stěžovat .. třeba na lampárnu.. Smajlík

Chápu že se mu stalo strašné neštěstí.. ale to nikdo z klubu nezavinil.. a těch 7 statečných už vůbec né.. výkřiky o řetězech a td.. ničemu a nikomu nepomužou.. ano muže to nakonec spustit ..domino efekt.. a on už nedostane ani floka.. a my tu nějaký čas budeme bez hokeje..

A poslední poznámka.. kterou si tedy už dneska neodpustím.. jeho výkon na ledě.. se ani náznakem nepřibližoval gáži kterou si dojednal s tehdejší SM a trenérem v jedné osobě.. ale o tom už Jura zřejmě status na Facebooku nenapíše .. Smajlík
 
 
03.12.2019, 18:14
 
 
Kluci, pojďme se soustředit na to, co je teď a nedávejme sem odkazy, jako je ten o Jurovi. Také mne to svým způsobem zajímá, nicméně když restart, tak nechme dluhy těm, co se o jejich vyřízení, ať tak, nebo tak, starají. Zbytečně nahráváme těm, kteří by nás nejraději vymazali z mapy světa.
 
 
dag
03.12.2019, 17:54
 
 
a fakt už poslední.....
kolikpak mu asi přišlo plných platů, když se mu stala ta strašná věc a byl doma, nehrál, ale plat mu normálně běžel.
 
 
dag
03.12.2019, 17:51
 
 
Reakce na Penquin: Já bych taky souhlasil s Churchillem,...
ale však hi nové vedení nechce ošidit. pouze požádalo o odklad. dle valachovo slov se mu momentálně dluží TŘI výplaty. beru, že to jsou třeba moje tři roční platy, ale to musí kvůli tomu tak kvičet o zavírání stadionu, nemožnosti léčit dítě a podobně???
vyplácení peněz z kauce řídil svaz dle nějakých pravidel, to že to prosrral valach nebo jeho agent opravfu není vina českého hokeje.
a pokud se mu z českého hokeje chce zvracet, že mu nevadilo, že si tu osm let jistě velice dobře vegetil a rejžoval. že nešel domů k čobolákům. ve slovanu by měl třeba určitě všechny peníze včas.
 
 
03.12.2019, 17:26
 
 
Reakce na Churchill: Je to člověk, který prostě jen tak ...
Kdyz to das jednomu, ozvou se dalsi, proc to jako dostal on a oni ne atd. Je to zacarovany kruh. Chapu, ze je Jura nasranej i vzhledem k jeho nezáviděníhodné situaci, ale proste tohle asi nemuselo byt.

Jak tu nekdo psal, 7 statecnych se s dluhem snazi neco udelat, obetovavaji tomu vlastni finance, ktere rozhodne mohli pouzit jinak. Neco uz zaplatili, urcite i Valachovi, takze i kdyz chapu, ze je nasranej, mohl by jim poskytnout alespon cas. Protoze nebyt jich, nedostal by ani vorla..

 
 
03.12.2019, 17:07
 
 
Ten Valach je fakt ujetej,obehnat stadion řetězem a nedělat hokej. Teď by se mohl zase ještě ozvat Jank,jak musí chudák jíst rohliky s vlašákem.
 
 
03.12.2019, 17:01
 
 
Reakce na Penquin: Já bych taky souhlasil s Churchillem,...
To přece nikdo nezpochybňuje. Akorát se pozastavujeme nad Valachovo soudností.
 
 
03.12.2019, 16:26
 
 
Já bych taky souhlasil s Churchillem, dluhy holt převzalo nové vedení, tak je musí splácet. To ostatní okolo raději nekomentuji. Smajlík
 
 
03.12.2019, 16:25
 
 
Reakce na dag: souhlasím s tebou dronte, jen já ho tedy ...
No, spíš jsem mu fandil než že jsem ho měl rád. Moc tu toho neukázal, přišlo mi, že ty protihráče při střelbě trefuje schválně. Nechápu, že pořád nadává na Chomutov. Dluh mu vznikl u Veverky, ať nadává na něj.
 
 
dag
03.12.2019, 16:11
 
 
Reakce na dronte: Hlavně bych sem už žádné podobné odkaz...
souhlasím s tebou dronte, jen já ho tedy rád neměl a sral mě poslední roky i tady Smajlík Smajlík
 
 
03.12.2019, 16:08
 
 
Hlavně bych sem už žádné podobné odkazy nedával. Všichni víme co se stalo, kdo za to může a jak se na tom pracuje. Valacha jsem měl rád, ale už mě začíná s odpuštěním srát. Dobře ví u koho mu ten dluh vznikl, tak by si už konečně Chomutov neměl do huby brát!
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.