Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-28" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
28.12.2019, 21:02
 
 
řekl bych že dnes hodně vyrovnané a bojovné utkání se štastným koncem pro nás.Spálili jsme 3-4 tutovky až neskutečně.Přesilovky škoda slov proč je při nich minimálně využíván Llewellyn to teda nepobírám.Svoboda hráč utkání v pravý čas byl na správném místě.Jinak težko někoho vyzdvihovat tak nějak se mi zdálo že všichni měli dobré okamžiky ,ale i špatné.Ale konec dobrý všechno dobré.
 
 
28.12.2019, 20:11
 
 
Dnes si podle mne i přes spálené šance zaslouží pochvalu Hlava a Llewellin, za ty dva góly(jenom za góly) Svoboda. V obraně se oproti poslednímu utkání zlepšil Havel, Piche naopak zase kazil. Nehrál Rýgl, není na marodce, že by bidlo? Smajlík Jestli ano tak OK.
 
 
28.12.2019, 19:26
 
 
Reakce na higway: Jo Darby je náš nejlepší hráč ,jen aby...
Černý dnes opět slabota. Jen ať pokračuje o dům dál. Vrhel je určitě lepší.
 
 
28.12.2019, 19:19
 
 
Hrozný hokej se šťastným koncem pro nás, Svoboda super, přesilovky tragédie, paradoxně hrajeme lépe 5 na 5, vloni jsme je údajně netrénovali, letos je trénujeme a hrajeme je hůř jak vloni ze tří posledních zápasů jsme hráli, pokud to době počítám 18xpřesilovku a dal jsme jeden gól a to dnes, ještě do prázdné branky, při powerplay Přerova , co na to páni trenéři??? Smajlík Tři bidy dobrý. Smajlík
 
 
28.12.2019, 19:09
 
 
Přerov dneska hokej ala Gottwaldov. Nám to také moc nešlo. Optický lepší ale bez šanci... Přesilovka bez střelby. Svoboda super a 2. udělal super Tomba. 3 body se pocitaji
 
 
tpd
28.12.2019, 18:43
 
 
Holomajzna.. s dobrým koncem.. Smajlík .. body se počítají.. Smajlík
 
 
28.12.2019, 18:27
 
 
Svoboda je borec,díky chlape Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
28.12.2019, 13:18
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Darby je dle mého už v pátém utk...
Jo Darby je náš nejlepší hráč ,jen aby se nám ho podařilo udržet alespoň do konce téhle sezony ,zájem z e-ligy ke konci přestupního období stejně jako o Stloukala,Suchého zřejmě bude.Řekl bych že se povedl i nákup Langa není až tak nápadný ale v řeči čísel náš nejlepší bek.4
Za to Černý nepředvedl z hola nic ,stejně jako další hráči se obouchaní e-ligy sotva průměr.No třeba se proberou zrovna dnes.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.