Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-25" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.12.2019, 15:54
 
 
Hokej bych zrušil.
 
 
25.12.2019, 13:34
 
 
Podle Jaromíra Jágra, majitele Kladna, kluby díky uzavření extraligy ušetří. Současné fungování soutěže považuje za ekonomickou bublinu, která dříve či později splaskne. Souhlasíte?

Klubům by to pomohlo v tom, že sponzoři by byli více aktivní. Víc by se do extraligy zapojovali, protože by neměli strach, že do toho dají peníze a jimi podporované mužstvo spadne. Navíc by se daly snížit platové stropy a víc prostoru by dostali mladí hráči, jak už jsem řekl.

Ten pán Josef Paleček je asi z Venuše.
Na jednu stranu tvrdí, že tato krávovina zajistí, že se přilákaní nový sponzoři už nebudou bát investovat do hokeje peníze protože jejich klub nespadne, ale , že na druhou stranu plno sponzorů od hokeje jejich de bilní rozhodnutí odradí to neví. Např. v Chance lize. Dobře si Piráti zapamatujeme jména těch odborníků, kteří to prosazují.
Proč se neozvou ti starší hráči, kteří půjdou po uzavření od válu, nebo ti špičkový hráči kterým se určí platový strop. Těm to jako nevadí? Všechno se v hokeji do je be. To dobré uteče za prachama a nahradí je mladí, levní, paráda Smajlík Ale ti co budou výborní ti půjdou fofrem za penězma ven, protože tady je nedostanou. To tvrdím já.
 
 
25.12.2019, 11:13
 
 
Všem Pirátům přeji vše nej v Novém roce ať je pro nás všechny lepší než ten loňský.
 
 
25.12.2019, 11:12
 
 
Reakce na Churchill: JJ u mě lidsky klesl už hodně dávno...
Smajlík Máš pravdu, je to ubožák, u mě se odepsal už dávno a tímto to jen potvrdil. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.