Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-13" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.12.2019, 21:48
 
 
Reakce na Adjuk: To ses vado nepochlubil rodinnym prirus...
Děkuji Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.12.2019, 19:39
 
 
Reakce na higway: jo Gross to je on má snad i nějaké tit...
Gross je jeden z nejlepších trenérů v Německu vůbec, myslím že s Wolfsburgem hrál hodně vysoko a od loňska nebo předloňska trénuje jeden z nejtradičnějších klubů, právě Orly z Mannheimu a loni naprosto suverénně ovládl play off a po dlouhé době vyhrál s Mannheimem titul. Letos hraje dle mého kolegy nad poměry, protože má hodně omlazený kádr. Psalo se o něm i o možném trenérovi německé reprezentace, ale nechtěl se vzdát trénování v klubu.
Jinak zde info z elite prospects: odkaz
 
 
13.12.2019, 19:30
 
 
Reakce na VADO: Tak asi myslíš Grosse co nyní trénuje Ma...
jo Gross to je on má snad i nějaké titulu z DEL jako hráč co psali ,každopádně dík na objasnění
 
 
13.12.2019, 19:02
 
 
Reakce na higway: myslím že to nebude nic horetního ,něk...
Tak asi myslíš Grosse co nyní trénuje Mannheim?
Jde o to, že dostáváš normální plat, ze kterého se platí i zdravotní a sociální. Ve třetí lize (pokud jsi hvězda týmu)bereš asi peníze, které odpovídají slušně vydělávajícímu Němci (odhaduji 2,5-6 tis euro na packu, pokud dostaneš profesionální smlouvu a je to asi spíše u té spodní hranice). Máš třeba v DEL 1 týmy jako Mnichov, kde ti hráči si asi vydělají slušný peníze, ale asi to není to co ve Skandinávii či Švýcarsku. Mně se ten systém tady docela líbí, není možný aby tu někdo dostával plat násobně vyšší než 5000 tis euro na packu. To platí určitě ve fotbale. Hokej je dle výdělku dle nějakých průzkumů za fotbalem, házenou, basketem a i zimními sporty v Německu.
 
 
13.12.2019, 18:31
 
 
Reakce na higway: myslím že to nebude nic horetního ,něk...
Minimální mzda v Česku bude v r.2020 14600kč minimální mzda v Německu bude příští rok 9,35 euro/h což je okolo 40000kč tak nevím co chceš ověřovat pro nic za nic nechtějí být všichni migranti v Německu.(za tyto peníze navíc málokdo bude dělat) :-)
 
 
V8
13.12.2019, 18:06
 
 
Doktor na to má ale ta koncovka je bída.
 
 
13.12.2019, 18:01
 
 
Reakce na VADO: Co myslíš? Většinou jsou v Oberlize hvěz...
myslím že to nebude nic horetního ,někdy loni nebo předloni jsem četl rozhovor s trenérem /čech bývalý hráč Sparty-jméno teď nevím/ a vyznělo to že proti naší lize tolik hráči nemají.Tak se ptám jestli máš nějaké zaručené info.V Regensburgu hrál kdysi i starej Gudas a vlastně i mladej jako žáček.
No a Doktor asi zbytečný abychom ho tu drželi pro 4 lajnu.
 
 
13.12.2019, 11:59
 
 
Reakce na VADO: V rámci EU jako člen EUstátu nic takovéh...
To ses vado nepochlubil rodinnym prirustkem. Gratuluju.
 
 
13.12.2019, 10:07
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Ano ta pravidla jsou podobná jak...
V rámci EU jako člen EUstátu nic takového neřešíš, protože to máš automaticky. V podstatě já se zde oženil a žiju zde 15 let a nikdy jsem pracovní povolení atd. neřešil a mohu si zažádat i o druhé občanství v rámci EU, kdybych si vyběhal ty byrokratické formality. Moje 10 ti měsíční dcerka, která se zde narodila dostala automaticky obě občanství.
Americké reálie neznám, pamatuji že jsem kdysi před x lety viděl film zelená karta, ale krom hlavního herce si tam nic moc nevybavuji. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.12.2019, 09:40
 
 
Reakce na tpd: Ano to je pravda.. ale asi se shodneme na...
To urcite. Získání green card se co do obtížnosti nemuze rovnat pravidlum pro ziskani obcanstvi (mozna tak nekde na Kypru Smajlík ).
 
 
tpd
13.12.2019, 09:27
 
 
Reakce na rcts: Dovolil bych si nesouhlasit. Zelena kart...
Ano to je pravda.. ale asi se shodneme na tom že to něco zcela jiného než.. získat pas USA.. tedy i občanství .. Smajlík
 
 
13.12.2019, 09:13
 
 
Reakce na tpd: Pane kolego.. zelená karta je něco napros...
Dovolil bych si nesouhlasit. Zelena karta je spise povoleni k pobytu, prakticky jde o priznani statusu, kdy drzitel green card ziska velkou cast prav jako rodily american (ano, vcetne prava pracovat).. Smajlík
 
 
tpd
13.12.2019, 08:22
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Ano ta pravidla jsou podobná jak...
Pane kolego.. zelená karta je něco naprosto odlišného ..to je v podstatě pracovní povolení.. a získání pasu znamená získat i občanství dané země.. na základě daných kritérií .. jak tu popisoval Vado.. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.