Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-22" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Albert57 | Chomutov
22.01.2019, 23:04

Prohráli jsme vyloučením za 6 našich hráčů na ledě jinak by jsme ten bod možno i dva získali. No nic když takto podobně budeme hrát na jiných stadionech tak nějaké ty body uhrajeme tak jako v Litvínově, na Spartě v Pardubicích či KV. Jinak sledoval jsem utkání Sparta-Brno a musím říct, že jsem ještě nikdy neviděl při přesilovce 5:3 odvolat brankáře a hrát 6:3 a ještě navíc inkasovat do prázdné branky opravdu nevídaná věc. Takovou kravinu by totiž žádný český trenér vymyslet ani nemohl. Uwe Krupp pobavil celý hokejový národ.

22.01.2019, 22:04

Reakce na Ricci: A co nám to napovídá? No? ;)...
Možná to, že nás čeká ještě 21 zápasů, ve kterých můžeme získat 1 až 63 bodů. Hlavně o čtyři více než Vary a klidně o osm méně než Pardubice
12. Karlovy Vary.......... 36 11 2 3 20 94:107 40
13. Chomutov.............. 37 10 2 3 22 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
14. Pardubice............... 38 7 2 3 2 (dlouhý řetězec byl zkrácen)

22.01.2019, 22:00

Reakce na klhindian: Už je to moc velká bída od něj. Kež...
Ale za toho vlastňáka fakt nemůže

kobrety | Chomutov
22.01.2019, 21:57

Reakce na Sampy: Nejlepší jsou přenosy z Brna v 480p kva...
Smajlík Smajlík Smajlík

klhindian | KLH
22.01.2019, 21:38

Reakce na jarofenin: Diváci si vždy najdou jednoho "oblí...
Už je to moc velká bída od něj. Kež by dostal místo něho prostor nějaký junior Smajlík

22.01.2019, 21:36

Reakce na kulovnice: Ty se jdi hlavně vyčůrat a spát......
Dej si pivo Smajlík

Ricci | Pir84ever!

Reakce na jiribulis: Viděl jsem na tip sportu jen cca dr...
A co nám to napovídá? No? Smajlík

ozzyosbourne | Chomutov
22.01.2019, 21:33

pokud bychom v utkáních co jsme dali první gól uhráli bod, jsme vě větší pohodě.

22.01.2019, 21:32

Žádná baráž NEBUDE !!! Smajlík

Sampy | Chomutov
22.01.2019, 21:31

Reakce na Ricci: Tak jsem spočítal kdo byl kolikrát v TV...
Nejlepší jsou přenosy z Brna v 480p kvalitě Smajlík to pak člověk neví kdo je rozhodčí a kdo hráč.

1 Chomutov

Někdo osmkrát, někdo jednou. Asi napíšu radě ČT, ať se tomu Zárubovi mrknou na zoubky a na konto...

Smajlík

jiribulis | praha
22.01.2019, 21:18

Viděl jsem na tip sportu jen cca druhou polovinu zápasu v Plzni. Přesto, že se tady mnohdy ztotožňuji s názorem, že Trefný nemá extraligovou úroveň, tak dnes jsem zejména ve třetí třetině jen zíral. Hrál velmi dobře a daleko aktivněji než v minulých zápasech. S takovým výkonem mám za to, že v baráži by byl platným hráčem.

rcts | of the House Stark
22.01.2019, 21:08

Reakce na Burti: Pocity po zápase? Sice prohra, ale nasr...
To je fakt, na druhou stranu nase presilovky jsou opravdu tragické a meli by na tom poradne zpracovat.. Prvni presilovkova lajna s mladyn Ruzou akorat stoji a ceka, co se stane. Stane se akorat to, ze dojede jejich hrac a my to tak musime pod tlakem poslat po mantaku nebo na obrance na modré, ktereho pri trose stesti nedostaneme do uzkych tou nouzovou nepresnou přihrávkou. Pokud by to ale vyslo, tak na strelu je tam Jura, ktery to nejdriv musi stejne zpracovat, aby nasledne tak na 50% (nejmin) trefil prvniho hrace pred sebou.. Smajlík

kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
22.01.2019, 20:54

Reakce na jiribulis: Omyl, s Vláďou jsem mluvil před záp...
Přiznej se, pochlub se.
👏👏👏

22.01.2019, 20:47

Reakce na jarofenin: To určitě volal Bulískovi...
Tak si počkáme na potvrzení.

Radarek | #vrátíme_se_silnější
22.01.2019, 20:46

Reakce na kirchna01: Ty jsi jak Bohdalka a Brzobohatý - ...
Smajlík Smajlík Já nechtěl,ale nešlo to neposlouchat Smajlík Smajlík

22.01.2019, 20:45

Reakce na Radarek: Určitě ještě někdo přijde.Včera na zi...
Ty jsi jak Bohdalka a Brzobohatý - jedno velké UCHO.
👂👂👂

22.01.2019, 20:23

Ladislav Čihák (HC Škoda Plzeň): Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání. Chomutov hraje jinak než soupeři, se kterými jsme hráli minulý týden, navíc se mu dařilo venku. Z naší strany katastrofa v první třetině, hlavně přesilové hry. Ve druhé části jsme se restartovali a hru hodně zlepšili, kluky musím pochválit. Abych to shrnul, tak jsem rád, že jsme i takový těžký zápas před našimi fanoušky dokázali zvládnout a bereme tři body. Navíc jsme rozhodli v přesilové hře, což také oceňuji. Věřím, že se nám vrátí zranění minimálně na play-off, snad ale i dříve. Brzy na led naskočí Denis Kindl, kterého trápí jen viróza. Naši doktoři dělají maximum.

Jan Šťastný (Piráti Chomutov): První třetina nebyla špatná, navázali jsme na poslední část v Karlových Varech. Škoda, že jsme neproměnili více šancí, Jan Šťastný trefil z úniku tyč. Ve druhé třetině se obraz hry změnil, Plzeň nás dostala pod veliký tlak a dokázala srovnat. Sice jsme šli znovu do vedení, ale poté opět inkasovali. Celý zápas rozhodla poslední perioda, kdy padl rozhodující gól Plzně. Klíčové byly přesilovky, my jsme je nedokázali využít, soupeř v nich naopak rozhodl. Jsme zklamáni, ale musím domácím pogratulovat k výhře.