Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-2" |  vypnout filtr

02.01.2019, 23:07

opravuji zdravý rozum Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

02.01.2019, 23:06

Reakce na kirchna01: Prohlášení VR je tady. Nic převratn...
Není to už teď jedno, dozvíme se to myslím brzy Smajlík , že šel za lepším se dá pochopit, o když do konce sezony tu mohl vydržet, co se dá dělat, musíme si pomoci sami, :( , co se týče údajného stažení našich hráčů z Kadaně nemyslím si, že je to dobré, ve finále to ublíží jen těm klukům, potřebují hrát a vyhrávají se tam pro nás, tak snad horké hlavy vychladnou a zvítězí zdraví rozum. Smajlík *

krokuss | Chomutov
02.01.2019, 22:18

Reakce na winngy: Byl jsem tam a musím uznat, že sparta ...
Jiní nám ho tam takto dotlačili také proto je to spravedlivé. ;-)

winngy | Piráti Chomutov
02.01.2019, 21:55

Byl jsem tam a musím uznat, že sparta si zasloužila minimálně bod za jejich výkon v 2. a 3. třetině, ale vybrali jsme si to za ten minulej zápas. Každopádně Peters dneska neskutečnej. Tohodle golmana si nesmíme nechat pláchnout jinam, protože ten co tam dneska pochytal. Výsledek by byl bez něj tak 7:3. Ten novej rus se mi moc nelíbil, puk mu odskakoval od hole a jakoby nevěděl co dělá, ale třeba se časem přizpůsobí. Jinak hoši díky i těm co tam dneska fandili, docela fajn atmosfera a 4. gol jsme tam dotlačili očima. Smajlík Smajlík Smajlík

kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
02.01.2019, 21:51

Prohlášení VR je tady. Nic převratného.
Jen tu poslední větu si mohl někdo odpustit.
Je to dětinské.
"Já to vím, ale nepovím - heč"

kobrety | Chomutov
02.01.2019, 21:48

Uwe Krupp (HC Sparta Praha): "V první třetině nás Chomutov napadal a využil toho. My jsme se potom zlepšili, více jsme bruslili a hráli jsme čtyřicet minut docela dobrý hokej. Na konci jsme nevyužili šance a Chomutov na konci tu svou využil. Budu s týmem mluvit především o tom, jak jsme zápas začali po velice dobrém utkání s Mladou Boleslaví, kdy jsme hráli celých šedesát minut a měli jsme dobrou i první třetinu. Všichni jsou zklamaní a naštvaní."

Vladimír Růžička starší (Piráti Chomutov): "Chtěli jsme hrát aktivně, první třetina nám vyšla velice dobře a dali jsme i góly. Sparta od druhé třetiny přidávala. První sedm minut v ní z naší strany nebylo moc dobrých, pak se to trošku srovnalo. Ve třetí třetině bylo jasné, že po nás Sparta půjde a zkusí to. Vyrovnala a my jsme měli v určitých momentech štěstí. Jsem rád, že se nám konečně podařilo dát v závěru se štěstím gól. Několik zápasů jsme na konci prohráli. Je to pro nás vzpruha. Hrozně si vážím, že hráči do toho dali všechno a podařilo se nám na Spartě vyhrát."

02.01.2019, 21:47

Albert57 | Chomutov
02.01.2019, 21:41

Abych se přiznal já jsem se za stavu 3:3 se spíše modlil a tlačil vteřiny pro ten alespoň jeden bod a ono nakonec z toho byli body tři.

02.01.2019, 21:38

Velká gratulace klukům, o to víc mě se.e ta domácí prohra Plzní, min. bod by byl zlatý, ale věřím, že to dokážeme, kluci hrají pěkně, teď to jen přetavit do bodů, trenér konečně snad trefil složení první lajny. Jen tak dál. Smajlík

higway | holy driver
02.01.2019, 21:33

Reakce na Albert57: 3% Tak po naší dnešní výhře kterou j...
radši ještě počkám,navýšil bych v případě že se dostam na 7 bodů na 12 flek pořád je ta díra velká

02.01.2019, 21:28

Reakce na higway: no sláva *2* ,já si naopak myslím že ...
3% Tak po naší dnešní výhře kterou jsem minule plánoval budeš muset ty procenta navýšit

02.01.2019, 21:10

Reakce na Radarek: Tak župan máš,ne? :)) :))...
Smajlík Smajlík Smajlík

02.01.2019, 21:07

no sláva Smajlík ,já si naopak myslím že Vantuch je ten který si víceméně odehraje pokaždé své a moc kiksů nedělá ,první lajna odehrála dobrej zápas z beků Knot a Štich a samozřejmě golman všichni Smajlík .Antropov krásnejch téměř 7 minut asistence k tomu asi je moc dobrej abychom ho využívali místo expertů jako Jank a Valach to je fakt na palici Smajlík

02.01.2019, 21:02