Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-13" |  vypnout filtr

Další diskuse:

rcts | of the House Stark
13.01.2019, 22:26

Reakce na Bémič: Dneska to bylo o bruslení...když člověk...
Pokud jde o bruslení, přijde mi, že jsme nejhorší v lize. Nejen Bolehlav, ale i Vary nebo Pardubice, tedy naši přímí konkurenti, mi přijdou podstatně rychlejší a svižnější. Další problém dnes byl přechod do útoku, v momentě, kdy Bolka začala bránit střední pásmo, jsme nebyli schopni nic vymyslet a přejít přes modrou tak, abychom z toho mohli něco vykřesat..

O přesilovkách samozřejmě nemluvě Smajlík

JaroFenin | CV hokej pod vedením Veverky ml. je cesta do pekel
13.01.2019, 22:15

Moje subjektivní hodnocení dnešního výkonu Pirátů: První třetina velmi dobrá, škoda že se nepodařilo přidat druhý gól a naopak jsme inkasovali - Justin absolutně bez viny, Dlapa střílel přesně v tom úhlu jak jsem seděl, brankář zaregistroval puk až když se za ním rozvlnila síťka, neviděl vůbec nic. Druhá třetina - naprosto tragická a zejména od úvodního vhazování. Naši kluci působili, že mají místo suspenzorů ocelovou kouli, všude byli pozdě a jak jeden z příznivců těsně nade mnou naprosto přesně vystihl - hráli jako postižený. Třetí třetina opět velmi dobrá. Za stavu 3:4 jsem věřil v bod. Bohužel Fléma nastřelil bránícího Žejdla a nastartoval ho do úniku, který se mu podařilo zakončit mezi betony Peterse. Někdo ho tu kritizoval, že se mu dnešní zápas nepovedl, ale jak jsem psal v úvodu, za první branku nenese žádnou vinu. Druhá, třetí padly po dorážkách do prakticky odkryté branky, když střely předtím vyrazil před sebe. Na vině byla špatná defenzivní práce všech, nejen obránců. Na ledové ploše ve 2.třetině fungovala pouze Bolka. Jít do třetí třetiny po takové psychické sprše nebylo jednoduché a přesto nebylo daleko od vyrovnání. Co rozhodlo navíc ? Přesilovky ! Zatímco v předešlých zápasech začaly fungovat, dnes to stálo za hоvnо. Líbil se mi dnes celkem Dietz, nebál se rozehrávky, byť některé nevyšly. Ale kdo nic nezkusí, sice nic nezkazí, ale není pak platný. I ten Kuba Trefný se neztratil, hrál na co má a vedl si solidně. Jank podal taky vcelku slušný výkon. Ale Štich s Valachem prostě chyběli, co si budeme nalhávat. A útok ? Jsem moc rád, že se konečně trefil Tomica, kritiky na jeho adresu tu bylo poslední dobou na můj vkus víc, než si zaslouží. Raška také nehrál špatně, škoda že minutu před koncem sám před brankářem neskóroval. Oproti minulým zápasům se mi zdál slabší Vantuch, zejména v jeho silné stránce clonění před brankou soupeře. A moc jsem také neregistroval Marjamäkiho. Huml se snažil, ale herní pauza je znát. Mám dojem, že pár kilo ale shodil a v závěru sezóny se mohou jeho zkušenosti velice hodit. Pamatuju si jak se před lety snášela kritika na Krafta. Pak přišla klíčová fáze sezóny a byl jedním z nejplatnějších hráčů kádru.
Samozřejmě, že jsem si před zápasem přál, aby se po dnešku ztráta na Vary ztenčila na pouhopouhé dva bodíky a prvních patnáct minut zápasu se mi hra našich velmi líbila. Bohužel, druhá třetina rozhodla, že se situace na 12.-14.místě nezměnila.
12 Karlovy Vary 33 11 2 2 18 88:96 39
13. Chomutov 34 9 2 3 20 81:109 34
14. Pardubice 36 6 2 3 25 68:136 25
Dva z této trojice pomašírují do baráže, o tom jsem na 99,99% přesvědčen. Pokud ale budeme hrát tak, jak v první a třetí třetině, nemusíme se o účast Chomutova v TELH obávat. Pokud bychom hráli tak jako ve druhé třetině, smáznou nás i Benátky s Porubou. Nevadí, hlavně ať se co nejdříve uzdraví marodi a těm ostatním ať se zdravotní trable vyhýbají. Máme před sebou ještě 18 zápasů + dalších šest v play-out, tj. hrajeme ještě o 72 bodů. Vary mají sice o zápas méně, ale hrají v Třinci a tam se body moc nezískávají.
Jo a nepamatuji si, že by za celý zápas nebyl vyloučen ani jeden jediný náš hráč

13.01.2019, 21:33

Angel | Chomutov
13.01.2019, 21:30

Štich a Valach dnes chyběli. Rozhodla druhá třetina, kde byli beci ?

jiribulis | praha
13.01.2019, 21:29

Reakce na higway: Podle mě -dnes jsme si vybrali "špatn...
Mít prašule tak bych zase v téhle disciplině trenéru a menežeru Růžovi věřil...

13.01.2019, 21:27

Myslím, že jsi podstatu naší porážky vystihl docela přesně. Bruslaři z Bolky nás zejména rychlostně a obratnostně "přebruslovali". Ovšem prvních cca 15 minut zápasu jsme je dost jasně přehrávali, po jejich pro nás hloupém gólu jakoby se jim do žil vlila čerstvá krev. Fleming je nebetyčný smolař, nicméně herně je to podle mě náš nejlepší obránce.
Všimněte si pro zajímavost jak ve Vítkách Mrázek v soutěži, kde kraluje Výtisk, stoupá nahoru. Ono asi nebýt exslávista a hrát pod trenérem Růžičkou není pro obránce zrovna příjemná záležitost...

higway | holy driver
13.01.2019, 20:55

Podle mě -dnes jsme si vybrali "špatnej " den to nebylo jen 10 minut :( ,golman poprvé vyhořel no co taky má nárok jenže shořel i zbytek těžko někoho chválit snad jen Buchtela vzadu ukázal že si na ledě zaslouží víc času na úkor jiných i Raška se snažil.Zpřeházení útoků nic nepřineslo spíš naopak.Jediná hokejová akce při třetím golů kdy první útok zas hrál spolu ,ale taky jediné co dnes ukázal.Flemingova chyba na modré v závěru nás definitivně poslala do kolen.S takovouhle hrou nemáme nárok na lepší flek než 13.Do konce přestupního termínu nějaký čas zbývá takže třeba ......

13.01.2019, 20:52

Reakce na Radarek: Je jen osmá třída a pak dorost :)- :...
To je uplně jedno, i kdyby byla desátá...

Radarek | #vrátíme_se_silnější
13.01.2019, 20:28

Je jen osmá třída a pak dorost Smajlík Smajlík

krokuss | Chomutov
13.01.2019, 19:15

Tak deset minut totálního zachrápání byla chybička!? Tak asi houno tomu rozumím! :-)

13.01.2019, 19:05

Reakce na oplik30: skoda prohry byl jsem tam taky me nas...
Můžeme protože bojujeme o holou záchranu oni pouze o PO. ;-)

oplik30 | CV
13.01.2019, 19:00

skoda prohry byl jsem tam taky me nas****o 10 minut druhy tretiny ale nemuzeme si myslet ze zacneme hned kazdeho porazet jde vidět že stich valach prostě chybi

13.01.2019, 18:58

Reakce na krokuss: To je tak když se zcela vypustí deset...
Naprosto souhlasím... těch 10 minut druhé třetiny... to byla opravdu katastrofa

13.01.2019, 18:47

To je tak když se zcela vypustí deset minut zápasu! :-( Asi dostávají pouze dvě třetiny platu! :-)

13.01.2019, 18:43