Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-16" |  vypnout filtr
 
123>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
16.09.2018, 22:00
 
 
Reakce na higway: nám může bejt úplně jedno co říkají ne...
To bylo hlavně na Bulise Smajlík
 
 
higway | holy driver
16.09.2018, 21:26
 
 
Reakce na Radarek: Hoši,co mají říkat v Třinci?2X možná ...
nám může bejt úplně jedno co říkají nebo co mají říkat v Třinci i kdyby měli 10 x větší rozpočet ,to nám body rozhodně nepřinese.Nejsem fanda Třince mě zajímá náš tým a pokud po skončení základní části včetně play out budem na 12.místě budu spokojen.
 
 
jiribulis | praha
16.09.2018, 21:16
 
 
Reakce na Radarek: Hoši,co mají říkat v Třinci?2X možná ...
Spíš čtyřikrát...
 
 
Ricci | Pir84ever!
16.09.2018, 21:11
 
 
Trochu optimismu, pánové. Držíme se Třince a na pátý místo ztrácíme pouhé tři body! Smajlík Nezapomínejte na to, že se hraje ZČ na 52 kol, ani na to, že začátek sezony nic moc nevypovídá o jejím konci. Vloni jsme i chvíli vedli ligu a jak jsme dopadli? Zlín byl naopak na odstřel a kam se vyškrábal?
 
 
Ricci | Pir84ever!
16.09.2018, 21:07
 
 
Reakce na jiribulis: Diskuse po dnešním zápase je tu opr...
Ty se pořád něčeho obáváš, pořád ti něco chybí a hlavně se pořád pleteš... Smajlík
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
16.09.2018, 21:07
 
 
Hoši,co mají říkat v Třinci?2X možná 3X větší rozpočet,adept na titul a taky 0 bodů,tak si nechte ty kecy o 14tém místě Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
TomasBrhel | Jirkov
16.09.2018, 21:04
 
 
Jan Šťastný (asistent trenéra Chomutova): "Do utkání jsme vstoupili tak, jak jsme chtěli, a drželi se herního plánu, jaký jsme si ráno řekli. Přesto jsme dostali dva góly z předbrankového prostoru po takové lehkovážnosti. Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivně, snížili jsme a měli šance na to, abychom utkání srovnali jako včera proti Kometě. Bohužel jsme pak trochu z přemíry snahy udělali faul na domácího brankáře, kvalita Hradce se opět projevila a vstřelil rozdílovou branku na 3:1. Ještě jsme dali kontaktní gól a bojovali o vyrovnání, ale už to bohužel nestačilo. Opět jsme prohráli, ale určitě neskládáme zbraně. Musím říct, že naši hráči bojují, je tam vidět chuť a obrovské odhodlání, ale potřebujeme do utkání přenést klid z tréninku. Soupeři gratuluju."
 
 
jiribulis | praha
16.09.2018, 21:03
 
 
Reakce na higway: mluvit o krizi je poněkud předčasné ne...
To vše co v tomhle příspěvku píšeš je sice pravda, ovšem až na to , na úkor kterých mužstev bychom se měli zachránit. I přes výhru s Bolkou zatím moc nevěřím Varům. Ale kdo druhý? Navíc mluvit před zahájení soutěže o první desítce bylo pro nás téměř bezbřehé nereálno.
 
 
kobrety | Chomutov
16.09.2018, 21:03
 
 

Tomáš Martinec (Mountfield HK):
Věděli jsme, že soupeř má hodně pracovité mužstvo a hraje fyzický hokej, výborně do obrany. Myslím ale, že náš tým si od začátku zápasu za vítězstvím šel. Kluky musíme pochválit za velkou bojovnost, pracovitost a obětavost. Vysoký kredit musíme dát hráčům, kteří chodili na oslabení a zblokovali spoustu střel, ubránili spoustu přesilovek soupeře. Jsme šťastní, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce.


Jan Šťastný (Piráti Chomutov):
Do utkání jsme vstoupili tak, jak jsme chtěli, a drželi se herního plánu, jaký jsme si ráno řekli. Přesto jsme dostali dva góly z předbrankového prostoru po takové lehkovážnosti. Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivně, snížili jsme a měli šance na to, abychom utkání srovnali jako včera proti Kometě. Bohužel jsme pak trochu z přemíry snahy udělali faul na domácího brankáře, kvalita Hradce se opět projevila a vstřelil rozdílovou branku na 3:1. Ještě jsme dali kontaktní gól a bojovali o vyrovnání, ale už to bohužel nestačilo. Opět jsme prohráli, ale určitě neskládáme zbraně. Musím říct, že naši hráči bojují, je tam vidět chuť a obrovské odhodlání, ale potřebujeme do utkání přenést klid z tréninku. Soupeři gratuluju.
 
 
jiribulis | praha
16.09.2018, 20:59
 
 
Reakce na dronte: Tak to už se nevrátí :o Nezbývá, než m...
Ovšem gól Lauka byl dost náhodný, nemusí proto v konečných ambicích zase tak moc znamenat.A podle mě by mu do budoucna daleko víc prospělo hrát ještě tuhle sezónu extraligu v ČR.
 
 
higway | holy driver
16.09.2018, 20:58
 
 
Reakce na jiribulis: Diskuse po dnešním zápase je tu opr...
mluvit o krizi je poněkud předčasné ne ? Smajlík Tak před sezonou se tušilo že nemáme úplně top golmana,žádného extra snajpra a přesilovky nám nejdou no zázrak se nestal...takže to co hrajem je realita možností ,ale snad to na záchranu bude stačit....
 
 
jiribulis | praha
16.09.2018, 20:52
 
 
Reakce na higway: tak Blaha dnes nastupoval spíše sporad...
Z těch tří potencionálních beků je ovšem podle mě Mrázek přece jen nejlepší.
 
 
jiribulis | praha
16.09.2018, 20:48
 
 
Diskuse po dnešním zápase je tu oproti minulým létům téměř nulová. Zajímavé je, že za Vítky dnes hrál stabilně Šidlík, za Olomouc nahrával na gól v Třinci Tomeček. My jsme zatím v úvodních kolech nedostali naštěstí žádný debakl, i když se toho do budoucna obávám. V týmu, zejména v útoku, nám chybí pořádní rafani, kteří do toho půjdou hlava nehlava, trochu je jím Skokan, ale obávám se, že bude vylučován. Zlín nepůsobí špatným dojmem a náš druhý očekávaný soupeř ze spodu tabulky -Olomouc - má po 2 kolech 6 bodů. Již po případné třetí porážce v pátek od Liberce doma začneme být pomalu ale jistě v krizi. S tímhle mužstvem bychom měli šanci jen za předpokladu špičkového brankáře a bez zranění klíčových hráčů. Takového brankáře však nemáme a proti zraněním se modleme...
 
 
dronte | Chomutov
16.09.2018, 20:29
 
 
Reakce na Penquin: Laukič gol za Boston. *2* *2*...
Tak to už se nevrátí Smajlík Nezbývá, než mu to přát. Kdyby aspoň za něj majiteli rychle přišly prachy aby koupil náhradu.
 
 
higway | holy driver
16.09.2018, 20:22
 
 
Reakce na Pšouk: Nechápu, proč nehraje Mrázek, ten Blaha...
tak Blaha dnes nastupoval spíše sporadicky a přesto udělal -2, a je asi jedno jestli je tam on ,Mrázek,Trefný až bude cvajk Flemming bude asi na šestka beků jasná,nerad se opakuji ale místo těhle třech bych radši v sestavě viděl Buchtelu.Škoda že nám vytrvale nejdou přesilovky.
 
 
krokuss | Chomutov
16.09.2018, 19:52
 
 
Zase hovadina?
 
 
Albert57 | Chomutov
16.09.2018, 19:48
 
 
Reakce na TomasBrhel: Vary x MB zatim 3:0.. Nooo v te Bo...
Vondrka zatím bez bodu což je dobře
 
 
oplik30 | CV
16.09.2018, 19:48
 
 
No tak hosi jsou to prvni dvě kola na uvod sezony hlavne hede dva dny po sobe jako prvni zapas s mistrem potom s Hradcem na to jakej mame tym čekal jsem ze dostanema vetsi debakly veřim v to že se to otoci jen mě seje ten litvínov :D
 
 
oplik30 | CV
16.09.2018, 19:48
 
 
No tak hosi jsou to prvni dvě kola na uvod sezony hlavne hede dva dny po sobe jako prvni zapas s mistrem potom s Hradcem na to jakej mame tym čekal jsem ze dostanema vetsi debakly veřim v to že se to otoci jen mě seje ten litvínov :D
 
 
16.09.2018, 19:47
 
 
Jen vás moc nedojelo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.