Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-15" |  vypnout filtr

Reakce na higway: že nebudem soupeře přehrávat to jsem t...
Rozdil je v tom, ze Kometa ma silny tym a k tomu i rozdilovy hrace. Nahodil, nebo Zatovic v ty presilovce Smajlík . Ukazalo se na co mame a souhlasim se Stastnym, ty fauly byt nemeli 😉

higway | holy driver
15.09.2018, 23:50

Reakce na dronte: Co blbneš, realita je taková, že tu hr...
dobrý jsi optimista , jen z mého pohledu tu Kometa tak špatnej výkon jako dnes ještě nepředvedla což přece neznamená že hrála úplně špatně jen jí na výhru stačilo žalostně málo

GeK | Chomutov
15.09.2018, 23:46

A co to vidět tak, že ta Kometa nehrála bůh ví co právě díky naší docela dobré hře. Já jsem po dnešku optimista. Co se hráčů týká tak Blaha fakt špatný, Stránský palec nahoru za rychlost

dronte | Chomutov
15.09.2018, 23:05

Co blbneš, realita je taková, že tu hrál prachatý, dvojnásobný mistr a vůbec nehrál špatně, v první třetině nás pěkně mleli. Naši neměli po vyrovnání polevit, nějaké body by byly. Já jsem po dnešním hokeji naopak i přes prohru optimista.

15.09.2018, 22:53

Hráli jako minulou sezonu. Jak přes kopírák. První třetina lehký rozjezd a puky v naší brance. Druhou třetinu fofr, tlak a srovnání. A pak je to hop, nebo trop. Buď je síla to udržet a něco přidat, nebo to úplně pos*at a inkasovat.

krokuss | Chomutov
15.09.2018, 21:43

Reakce na higway: já si teda nemyslím že konkrétně letos...
Dobře doplním nejlepší volné hráče na trhu. :-)

15.09.2018, 21:30

Z Vašich komentářů jde většina z nás do vrtule... a Vy jste odborník či co???

15.09.2018, 21:24

Reakce na krokuss: Pro Kometu je prohra pouze náhoda dva...
já si teda nemyslím že konkrétně letos Kometa koupila nejlepší hráče na trhu...

15.09.2018, 21:02

Pro Kometu je prohra pouze náhoda dva tituly za sebou měšce plných dukátů skupují nejlepší hráče na trhu ti mají sebevědomí jak Vsetín při své zlaté lajně svého času naši kluci byli první třetinu vystrašení a naše opory hráli špatně do předu i dozadu nakonec už nestačili síly.Snad budou nějaké body zítra. ;-)

15.09.2018, 20:35

že nebudem soupeře přehrávat to jsem tak nějak čekal,ale že realita bude až tak špatná jsem fakt nečekal,takhle slabá Kometa tu dlouho nehrála ikdyž třeba Mueller byl výbornej.S tím co jsme dnes předvedli těžko někoho porazíme.Jestli se mě osobně někdo z našich líbil tak Štich,Skokan a Chlouba zklamanej jsem z neviditelného Štovíčka a slabých Blahy a Humla.Snad už to zítra bude lepší

TomasBrhel | Jirkov
15.09.2018, 19:22

Škoda přesilovky za vyhození puku, srovnat na 3:3 ... no nic, škoda

15.09.2018, 19:19

Jan Šťastný (Chomutov): "Chtěli jsme vstoupit do utkání aktivně a prosadit se. Bohužel se nám to nepovedlo a po šesti minutách jsme prohrávali 0:2. Po první třetině jsme si řekli, že musíme začít hrát náš hokej, na kterém to máme postavené. Zatlačit soupeře a donutit ho k chybám. Podařilo se nám dát kontaktní branku, pak sice Vláďa Růžička neproměnil únik, ale my jsme pořád věřili, že s utkáním něco můžeme udělat. V přesilovce jsme srovnali, takže jsme věřili v body. Dvěma naivními fauly jsme posadili Kometu na koně. Ta má natolik zkušené hráče, že obě přesilovky využila, vyhrála a bere zaslouženě tři body."

15.09.2018, 18:54

Tak Chomutov dnes prohrál vše co se prohrát dalo.(FC 1:5,SD 0:4,Junioři 3:5 A tým 2:4) :-(