Můj názor je,že Radek tu skončí.Ze začátku byl platný a mužstvo nabudil,ale to je vše.Myslím si,že třeba Havel s Hantákem a navrátilcem Svobodou budou žrát led Smajlík Smajlík

Reakce na hoty: No hlavně, že si herečky zahráli přesilo...

Reakce na kobrety: ono je to taky o mentalitě toho hráče...
No hlavně, že si herečky zahráli přesilovku Smajlík a teď melou jak Brňáky tlačili. Smajlík

25.11.2018, 19:57

Reakce na hoty: Koukám na tu Kometu, a pískli tam vysoko...
ono je to taky o mentalitě toho hráče ..jsou hráči kteří trest odvolají a pak jsou ti kteří jak můžou filmujou já bych dával dodatečně stopku třeba zápas ono by se to vymítilo

25.11.2018, 19:48

Koukám na tu Kometu, a pískli tam vysokou hůl na Petružálka, který se okamžitě chytil za obličej. Samozřejmě spomalený záběr ukázal, že se ho hůl ani nedotkla. Smajlík Já nevím Smajlík tohle herectví je tam snad někdo učí. Smajlík

25.11.2018, 19:37

Jinak pirátská sedmá třída dnes zvládla derby s Litvínovem a po minulé porážce venku vyhrála 8:5 Smajlík Smajlík

25.11.2018, 19:06

Miloslav Hořava (BK Mladá Boleslav): „Myslím, že se potkala dvě mužstva podobná výkonnostně i postavením v tabulce. Souhlasím s kolegou, že v první třetině byl jasně lepší Chomutov. Druhou třetinu jsme se malinko zlepšili, pomohly nám tam dva rychlé góly a najednou už to byl zápas kdo s koho. Rozhodlo i štěstí, výborný výkon našeho gólmana a to, že po chybě jsme dokázali dát gól na 3:1. Ten zápas jsme potom ubojovali až do konce. Rozdíl mezi oběma mužstvy ale není skoro žádný.“

Jan Šťastný (Piráti Chomutov): „Přijeli jsme s velkým respektem, protože soupeř se zvedá. Chtěli jsme nastoupit aktivně a trochu domácí zaskočit, hrát agresivně. Myslím, že se nám to od začátku dařilo, hned v úvodu jsme dali branku. Myslím, že jsme odehráli parádní první třetinu. Ve druhé to podle mě bylo přesně opačné, Boleslav začala bruslit, začala se srážet a nám to dělalo problémy. Po situaci, kterou jsme špatně vyhodnotili, domácí vyrovnali. Pak jsme špatně sehráli hru ve čtyřech ve středním pásmu, šli jsme do tří a inkasovali jsme. Potom byl zlomový moment, kdy jsme měli dvě šance, Honza Stránský a Tomáš Svoboda mohli vsítit branku, měli jsme šance v přesilové hře. Bohužel se nám to nepovedlo. Ve třetí třetině jsme se chtěli vrátit ke hře z první třetiny, ale domácí, kteří i přes páteční porážku hráli v pohodě, nás do toho nepustili. Bohužel jsme vlastními chybami ztratili tři body.“

25.11.2018, 18:39

a rozhodčí nedokážou udržet nějaký metr celý zápas dva fauly na Dudu a nic a pak proti nám písknou zákrok kterých je tam hafo myslim si že už ani hráči neví kolikrát co hrát ........nebo už jsem prostě jenom zaujatej Smajlík

25.11.2018, 18:36

Reakce na kulovnice: Mě se líbila 1 a začátek 3 třetiny....
jj přesilovky byli dneska bídný umíme i lepší škoda dneska

Pšouk | Chomutov
25.11.2018, 18:35

Tak po páteční radosti zase zklamání, zase hrozně vyloučených...... Smajlík

25.11.2018, 18:29

Reakce na kobrety: dneska to nebylo špatný ale srazily n...
Mě se líbila 1 a začátek 3 třetiny... přesilovky raději ani komentovat nebudu Smajlík Smajlík

25.11.2018, 18:26