Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-28" |  vypnout filtr
 
123456>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
28.10.2018, 23:51
 
 
A ještě jedna poznámka. V některých směrech třeba nesouhlasím s trenérem Vláďou. Současně tu však chci prohlásit, že kdyby s trénováním u nás Vláďa seknul, nastala by naprostá beznaděj. Jedině s ním totiž za současné situace naděje na záchranu extraligy v letošním ročníku ještě žije!
 
 
jiribulis | praha
28.10.2018, 23:27
 
 
Reakce na higway: bohužel se dnes ukázalo proč jsme posl...
S tímhle Tvým příspěvkem nelze nesouhlasit. Jeden háček v tom však přece jen vidím. I když toho například Tebou uvádění hráči moc neuhrají - a mohl bych kritizovat, že jde o exslávisty- přiznejme si, že lepší na lavičce náhradníků nemáme. Bohužel...
 
 
ítý | Pirátov... 👍
28.10.2018, 22:11
 
 
Reakce na higway: bohužel se dnes ukázalo proč jsme posl...
Pokud nemame golmana a pochybuju, ze nejakej dorazí, tak to muzeme odpiskat. K finovi bych jako ke spase nevyhlizel... Když nebude golman, tak kluci nebudou mit klid na hokejkach a bude ta mizerie dal pokracovat a budeme se ritit do .....
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
28.10.2018, 22:07
 
 
Reakce na higway: bohužel se dnes ukázalo proč jsme posl...
Bohužel s Tomicou a Sklendou musím souhlasit Smajlík Smajlík
 
 
higway | holy driver
28.10.2018, 21:59
 
 
bohužel se dnes ukázalo proč jsme poslední.Lukešovi to vůbec nevyšlo ,Stezka to dochytal ,ale Kometa už dost polevila a bohužel jsme nebyli schopni ji nijak zkomplikovat cestu ke třem bodům.Odlepit se ze dna tabulky vypadá jak scifi.Možná až se dá do kupy Toivonen a něco natrénuje můžou být výkony v bráně stabilnější ,ale pokud neseženem ještě nějaké posily bude to zlé.Opět 14,88 spoustu času na ledě a výkon darebnej dost darebnej.
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
28.10.2018, 21:03
 
 
Tak myslím,že Koukal si proti nám v úterý asi nezahraje.Počítám,že Ujčík mu dá stopku.Byla to od něj těžká prasárna Smajlík Smajlík
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
28.10.2018, 20:32
 
 
Reakce na Jarda72: Ted je moderni mit videokouce, u nas ...
Dudek to jistě zpracovává
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
28.10.2018, 20:32
 
 
Reakce na Jarda72: Ted je moderni mit videokouce, u nas ...
Smajlík Smajlík
 
 
Jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
28.10.2018, 20:19
 
 
Reakce na Radarek: Hoši,má to cenu? :)- :)- :)-...
Ted je moderni mit videokouce, u nas jsme to posunuli jeste o level. JB Smajlík . Meli bychom byt radi, ze ho tady mame a snad jeho postrehy Ruza po vecerech analyzuje Smajlík
 
 
jiribulis | praha
28.10.2018, 20:17
 
 
Reakce na rcts: Ops, chybička se vloudila. To, že tým z...
O tom, že za stavu 3:0 Kometa začala hrát jinak není pochyb. Byli jsme však nebezpečnější než si asi myslela a když se mužstvo chytne už se s ním podstatně hůřeji hraje než předtím.A je to celkem detail, podstatou tohoto zápasu byl výsledek, ostatní jsou víceméně doprovodné jevy.
 
 
dronte | Chomutov
28.10.2018, 20:12
 
 
Reakce na rcts: Ops, chybička se vloudila. To, že tým z...
Já si nemyslím, že Kometa nějak moc zvolnila. Nebýt toho, že Lukeš tak dvakrát zbytečně inkasoval, kdo ví, jak by to ta silná a lepší Kometa umotala. Začít sezónu bez zkušenějšího, spolehlivého gólmana byla velká chyba. Doufám, že Toivonen spolehlivý bude. Pol Lukešovo výkonech měl Stezka určitě dostat víc prostoru.
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
28.10.2018, 19:55
 
 
Hoši,má to cenu? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
rcts | of the House Stark
28.10.2018, 19:53
 
 
Reakce na jiribulis: Tak odborníkovy s tvrdým y možná......
Ops, chybička se vloudila.

To, že tým zvolní nemusí přece znamenat, že bude jen bránit modrou a vyhazovat na zakázané uvolnění, to je naše tradice. A že mužstvo, kterému jde o udržení náskoku si hlavně dává pozor na vyloučení? Kometa měla od 30. minuty pouze jednoho vyloučeného, tady ti to nějak nevyšlo. Stejně tak naprosto jasným ukazetelem o tom, nakolik jsme mu (podle tebe) byli vyrovnaným soupeřem je střelecká potence - 29:15 (10:4, 6:7, 13:4). 6 střel za 2. třetinu od dvojnásobného mistra, který navíc během těch 20 minut hrál i 4 minuty oslabení, ti nepřijde jako snaha o "udržení náskoku"? Smajlík
 
 
jiribulis | praha
28.10.2018, 19:42
 
 
Reakce na rcts: Ano, drželi jsme s nimi krok, ale jen pr...
Tak odborníkovy s tvrdým y možná...
Mužstvo, kterému jde jen o udržení náskoku hraje poněkud jiným stylem než hrála Kometa, hlavně si dává pozor na případné vyloučení. Zakázaných uvolnění přitom Kometa zrovna moc nevyprodukovala. Naši hráči začali po vstřelené brance hrát daleko aktivněji a sebevědoměji, mi nimálně na další gól to herně bylo.
 
 
rcts | of the House Stark
28.10.2018, 19:35
 
 
Reakce na jiribulis: Od poloviny zápasu jsme s Kometou d...
Ano, drželi jsme s nimi krok, ale jen proto, že je přestalo bavit si s náma pohrávat. Člověk by doufal, že tak evidentní rozdíl v jejich hře v první a druhé polovině zápasu by takovému odborníkovy, jako jsi ty, neměl ujít.. Smajlík
 
 
28.10.2018, 19:28
 
 
Reakce na kobrety: Kamil Pokorný: Dali jsme v první třet...
Mrzí mě, že Růža nemá koule to říct osobně...
 
 
kobrety | Chomutov
28.10.2018, 19:27
 
 
Kamil Pokorný: Dali jsme v první třetině dvě branky, což nám hodně pomohlo. Na začátku druhé třetiny padl následně další důležitý gól. Pak jsme ale pustili soupeře na několik minut do tlaku. Vejmelka sice šance skvěle vyřešil, ale po chybě jsme dostali branku. Třetí třetinu jsme museli víc bojovat. Hráli jsme jednoduše a nechtěli jsme soupeře dostat na kontakt. Škoda našich přesilovek, že jsme po nich gólově neodskočili. Utkání jsme však zvládli za tři body a jsme za to samozřejmě rádi.

CHMJan Šťastný: Utkání rozhodlo to, že jsme inkasovali tři laciné branky. Do poloviny utkání jsme působili naivně proti soupeři, který je nesmírně silný. Utkání se nám nepovedlo, přesilovky se nám vůbec nedařily, zlepšilo se nám sice oslabení, ale výhra Komety je zasloužená.
 
 
jiribulis | praha
28.10.2018, 19:21
 
 
Reakce na Adjuk: Nemas nejaky kamose mistrysveta, hrace ...
Zústaň daleko od Chomutova v Krkonoších a nepleť se do toho, čemu nerozumíš.
 
 
28.10.2018, 19:21
 
 
Reakce na jiribulis: Od poloviny zápasu jsme s Kometou d...
Protože komeťáci zvolnili. Mohli si to dovolit a zbytečně se nehonit. Oni pak už hráli pouze to, co jim stačilo na nás.
 
 
jiribulis | praha
28.10.2018, 19:19
 
 
Huml po morální stránce bezesporu velmi prospěšný, dnes však byl opět vyloučený a celkově toho opravdu uhrál málo. Propadu jeho výkonnosti za poslední 2 roky bohužel nerozumím. Lepší hráče však v kádru náhradníku zrovna nevidím.
Ví tu někdo něco bližšího o Klímovi v kadaňském dresu?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.