Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-7-21" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kobrety | Chomutov
21.07.2017, 23:57
 
 
Reakce na Ricci: Bohužel, úplně vedle, ale jako fakt hod...
a kua Smajlík Smajlík Smajlík

Edit: tak to bude určo nějaký válečný film Smajlík Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
21.07.2017, 23:49
 
 
Reakce na kobrety: Mystery, Aljaška a jestli né, tak si...
Bohužel, úplně vedle, ale jako fakt hodně. Takže první nápověda: není to film o sportu... Smajlík
 
 
kobrety | Chomutov
21.07.2017, 23:40
 
 
Reakce na Ricci: No tak to je mi tě opravdu, ale opravdu...
Mystery, Aljaška
a jestli né, tak si je koupím sám no Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
21.07.2017, 23:04
 
 
Reakce na Krokuss: Tak já jezdím ve staré dámě není to r...
Ano, to s tebou souhlasím, není. Ale jsou situace, kdy si musíš vybrat, protože když si nevybereš, tak sis vybral špatně... Kur.va, ze mě zas padají moudra, že se sám sebe bojim... Smajlík
 
 
Krokuss | Chomutov
21.07.2017, 23:00
 
 
Reakce na Ricci: Nevím jak ty, ale já nejezdím ve staré ...
Tak já jezdím ve staré dámě není to rozhodně rachotina ale nejlepší roky má za sebou nemá však cenu v mém věku přemýšlet o novějším jinak se vším ostatním musím souhlasit každý je strůjcem svého štěstí někdo více někdo méně stejně tak jako není vše černé nebo bílé. :-)
 
 
Ricci | Pir84ever!
21.07.2017, 22:58
 
 
Reakce na higway: tý kráso to jsou zase hlášky :)) tak...
No tak to je mi tě opravdu, ale opravdu líto! Smajlík Ovšem doufám, že nejsi zase tak chudej, aby sis pro jídlo musel jezdit do Flander! Smajlík Kdybys potřeboval na auto střechu, mám tady vcelku zachovalou vojenskou celtu! Smajlík Smajlík

Já jsem z orgasmů nad hvězdnými posilami už nějak vyrost. Ty doby, kdy jsme tady čekali, jakej za nás bude hrát Fin nebo obtloustlý vyšeptaný netáhlo jsou díky bohu ty tam. Mám rád tým, líbí se mi, že to není nějaká okázalá exhibice ve stylu "na koho si ukážeme, toho máme". 6e to je střízlivá až pokorná záležitost, hledání nadějných hráčů, budování stabilního kádru. Budu PIrátům fandit, i když budou poslední, nebudu jako frustráti s IQ neslazenejch burizonů nadávat při každé nepovedené přihrávce. Užívám si každý zápas, i když se prohraje, pokud je vidět, že kluci makali a chtěli se za Chomutov "rvát". To mi ke štěstí stačí, takže za mě: chvála bohu, že k nám nějakej Krebs nejde... Prostě: Kdo bojuje, může prohrát... Smajlík Smajlík A ještě: "Nováčci, mám jen jednu zásadu: kdo bojuje, nepřestává..." Kdo jako první uvede film, ze kterého je tudlencta hláška, má u mě tři piva na prvním ligovém mači sezony!
 
 
higway | holy driver
21.07.2017, 22:41
 
 
tý kráso to jsou zase hlášky Smajlík taky si nestěžuju že jím salámy a sýry s plísní ,piju staré víno a jezdím autem bez střechy Smajlík
a co hokej ?tajné přání aby se v pirátském dresu představil KREBS je taky už v háji ...
 
 
chomutom | chomutov
21.07.2017, 22:25
 
 
Reakce na Ricci: Nevím jak ty, ale já nejezdím ve staré ...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
21.07.2017, 22:13
 
 
Reakce na Krokuss: Tak nakonec se papírově máme báječně ...
Nevím jak ty, ale já nejezdím ve staré rachotině, protože mi dochází, že to je to ta nejdražší doprava. Nekupuju podřadné potraviny, protože si čtu složení výrobku na obalu a ty s náhražkama, palmovým olejem a gumou guam házím zpět do regálů. Protože mi není jedno, co do sebe cpu. A ano, nějaké dluhy sice mám (hypotéku), ale jen takové, abych je zvládal, i kdybych musel sedět u kasy v Lidlu. A na rozdíl od některých "hrdých" nezaměstnaných bych si tam šel klidně sednout, protože to je poctivá a užitečná práce. Lidi jako ty jsou sami sobě příčinou své finanční nedostatečnosti a z ní plynoucích problémů, zášti, závisti a malosti...
 
 
21.07.2017, 17:56
 
 
Reakce na dronte: to Ricci To má z nějakých proruských w...
Smajlík Smajlík
 
 
krokuss | Chomutov
21.07.2017, 17:55
 
 
Tak na to byla ta záplata od Aukra. :-)
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.07.2017, 17:47
 
 
Vypadá to, že Zlín přihodil jako poslední... Smajlík
odkaz
 
 
krokuss | Chomutov
21.07.2017, 17:46
 
 
Napsal říšský ministr propagandy co se má velice dobře a na ostatní se.e. :-)
Uvidíme u voleb co na to národ. :-)
 
 
dronte | Chomutov
21.07.2017, 17:36
 
 
to Ricci
To má z nějakých proruských webů. Fakta propagandu nezajímají. Patříme mezi nejméně zadlužené země, inflace je velmi malá, nedávno dokonce hrozila deflace. Tu si možná plete s deflorací Smajlík a ve starých rachotinách jezdí kdo? Průměrné stáří vozů na našich silnicích klesá. Jenže statistiky takové lidi nezajímají, proč taky? Jsou zvyklí věřit svým.

Životní úroveň nepochybně roste. Ano, mohli jsme být po r. 1990 o kus dál, o tom žádná. Kdyby ale vládla Krokussova strana dál, tak jsme v řiti úplně. Soudruzi to pochopili, proto se moci vzdali dobrovolně. Věrchuška se zajistila, ulila prachy, které opatrně skrze věrné legalizuje a první privatizovala. To je ovšem na synapse některých lidí moc, nepoberou to.
 
 
Krokuss | Chomutov
21.07.2017, 16:57
 
 
Reakce na Ricci: Jak jsi přišel na to, že je republika c...
Tak nakonec se papírově máme báječně kupujeme nekvalitní potraviny sekáme dluhy a jezdí ve starých rachotinách z frajeřiny. :-)
I ta inflace se nám jenom vyšší jen zdá! :-)
 
 
krokuss | Chomutov
21.07.2017, 16:36
 
 
Reakce na Churchill: Velice zajímavý rozhovor: Spor s ro...
Tabulkových částek se stejně nikdo nevzdá jelikož je stále pravděpodobné že nějaké z těch peněz kluby uvidí to je jako se vzdát po vsazení výhry ve sportce. :-)
 
 
Ricci | Pir84ever!
21.07.2017, 16:19
 
 
Reakce na krokuss: Právě proto je republika chudá jak ko...
Jak jsi přišel na to, že je republika chudá jak kostelní myš? To by mě vážně zajímalo. A zkus někdy mrknout na skutečná čísla, než se pustíš do úvah a rozborů. DPFO činí méně než 10 % celkových příjmů státního rozpočtu. Tady nějaký zásadní problém fakt nehledej...
 
 
krokuss | Chomutov
21.07.2017, 15:54
 
 
Reakce na Ricci: To, že zisk nadnárodní firmy směřuje k ...
Právě proto je republika chudá jak kostelní myš majitelé nepustí téměř nic co nemusí natož chlup příjmy jsou nejnižší v celé EU tudíž i odvody zaměstnanců přestože jsou vysoké tak to nezachrání a daně ze zisku se platí až v sídle firmy což není rozhodně ČR. ;-)
Dělají to tak aby co nejvíce vydělali proto jsou taky tady,potom na Slovensku,Ukrajině a zase tady...
 
 
21.07.2017, 09:52
 
 
Velice zajímavý rozhovor:
Spor s rodiči o výchovné je přirozený, ale rušit se nemůže. Český hokej má jiné problémy
odkaz
 
 
Ricci | Pir84ever!
21.07.2017, 09:24
 
 
Reakce na Krokuss: Tak bych tu současnou situaci sponzor...
To, že zisk nadnárodní firmy směřuje k majitelům/akcionářům, je logické a zcela v pořádku. Jsou to jejich peníze. Zkus si to otočit a představit, že ti patří třeba 3 % nějaké společnosti a místo abys dostal peníze, tak je za tebe někdo rozfrcá na sponzoring tobě naprosto vzdálených a ukradených aktivit... Pro nás je dobré, že tady platí daně, zaměstnávají lidi a sem tam "pustí chlup" navíc. Primárně na věci spojené s CRM (Citizen Relations Management).
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.