Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-6-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
mory | Chomutov pomalu zničí chemičku -))
09.06.2017, 23:01
 
 
Reakce na Albert57: Mimo hokej. Minulý týden jsem učinil...
ano ano kuchyně nejlepší. Když se chci najíst v Chomutově, tak jedině v Monice.
 
 
Mory | Chomutov pomalu zničí chemičku -))
09.06.2017, 22:59
 
 
Reakce na ítý: Od ty doby co jsem tam videl ten heges, t...
kamaráde a myslíš si že v ostatních restauracích je to lepší??? prostě měli smůlu na de.ilní zaměstnance a na to, že kontrola přišla v plném provozu. Kontrola si najde vždy něco. Navíc do týdne vše napravili a vše je ok. Za mě, Monika nejlepší na hotovky ve městě.
 
 
kirchna01 | PIRÁTI ☠ 🏒
09.06.2017, 20:30
 
 
Kouření je přece jenom normální​. 🤔
Jen hloupej 🇮🇪🇫🇷 (dlouhý řetězec byl zkrácen) a další to neví.
Když mi přijede kolega z Itálie, tak ho ani nenapadne si tady v hospodě zapálit. 👍
Jsem rád že se v hospodě 🚭.

 
 
Karelbus | Kadaň
09.06.2017, 19:57
 
 
Reakce na Krokuss: Každý se tam bohužel nedostane jeho h...
On tak křehkej není ale velikost v tom určitě roli má každý chce chlapáky a 176cm je málo. :(
 
 
Krokuss | Chomutov
09.06.2017, 18:32
 
 
Reakce na VADO: Abych se přiznal, tak toto mi trochu sej...
Každý se tam bohužel nedostane jeho hendikep je malá výška a váha při své velké snaze se snadno zraní což se mu stává.
 
 
09.06.2017, 17:58
 
 
Reakce na krokuss: Tak malá kašička to zkusí alespoň za ...
Abych se přiznal, tak toto mi trochu sejří, ale možná bude švédsko dobrou mezistanicí do NHL. Snad místo Kašičky dostanou šanci další.
 
 
ítý | Pirátov... 👍
09.06.2017, 17:45
 
 
Reakce na Albert57: Mimo hokej. Minulý týden jsem učinil...
Od ty doby co jsem tam videl ten heges, tak Moniku nikdy....
 
 
krokuss | Chomutov
09.06.2017, 16:37
 
 
Tak malá kašička to zkusí alespoň za Švédskou Moru tak mu přejme hodně štěstí. ;-)
 
 
krokuss | Chomutov
09.06.2017, 16:34
 
 
Podle údajů ministerstva financí i dalších zdrojů existuje některá z forem evidence tržeb ve 16 zemí Evropské unie. Jsou to Rakousko,Itálie, Maďarsko,Česko, Slovensko, Chorvatsko, Polsko, Belgie, Litva, Malta, Švédsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Kypr a Slovinsko. ;-)
 
 
Krokuss | Chomutov
09.06.2017, 16:17
 
 
Hlavně většina těch údajných čestných obchodníků má strach že jim podle přiznaných(EET)příjmů se dopočítá těch deset až dvacet let nepřiznaných daní! :-)
 
 
hokajdo | Kadaň
09.06.2017, 16:13
 
 
 
 
09.06.2017, 15:53
 
 
"Vyblít" účtenku uměla každá pokladna už dávno a dávno před rokem 1989. Že ji prodavač zákazníkovi nedal, je už jiná věc. Tohle nespraví ani EET a kdoví jaký další bazmek. To je o lidech. A specielně češi dovedou oblafnout i ten Babišův výdobytek EET.
Např v Tescu jsem si bral účtenku vždy, dávno před tím nesmyslem EET. Neboť ona účtenka, když zapípal turniket (a v Jirkově svého času pípal vlmi často), měla pak před tím blbem, co mě rychle spěchal zkontrolovat, cenu zlata.
Dneska mají všichni EET, tedy i ti Babišem velmi vychvalovaní Vietnamci., ale ještě nikdy se mě nestalo, že by mě rákosník u pokladny po zaplacení dal onen papírek z pokladny EET. Zato česká pokladní jak v Penny, tak v Tescu mě ho cpe automaticky.
 
 
tpd | #VšichniJsmeVondrka
09.06.2017, 15:39
 
 
Reakce na Muv: Souhlas. Jen u nás jsou vždy se vším prob...
Jenom pro přesnost.. dostat účtenku neznamená automaticky EET.. Smajlík .. a za posledních cca 15 let jsem vždy dostal učtenku kdykoliv jsem jí chtěl .. bez pindání v ČR.. EET mají asi 4-5 států v Evropě to určitě nejsou všichni.. v obecné rovině s tím nemám problém nicméně aby to musela mít i babka která prodává zeleninu na tržišti ze své zahrady mi přijde nesmyslné ..nebo hospoda na vesnici kde chodí na pivko 5-10 lidi za den ..to je prostě blbost a ve finále to vždy (zvýšené náklady) zaplatí zákazník .. Smajlík
 
 
blue-mauler | Chomutov
09.06.2017, 13:24
 
 
Reakce na Muv: Souhlas. Jen u nás jsou vždy se vším prob...
Všude jinde se ale taky nekrati trzby tak, ze kdyz se tomu zamezi, tak musi kvantum obchodníků zavřít krám Smajlík
 
 
dag
09.06.2017, 12:53
 
 
Minulý týden jsem učinil takový malý testament...... a stačilo Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Muv
09.06.2017, 12:28
 
 
Reakce na CPL: Nedávno to zavedli v Rumunsku a hospody j...
Souhlas. Jen u nás jsou vždy se vším problémy. Ono i to EET je všude úplně normální, jen u nás se bude stále pindat. Byl jsem na vánočních trzích v Salcburku a ve Vídni a když jsem si koupil svařák, dostal jsem automaticky účtenku. Nikoho to nepoložilo, nikdo nepindal. Jen my tady jsme trošku "jiní".
 
 
CPL | ”Per aspera ad astra”
09.06.2017, 11:56
 
 
Reakce na Ricci: *2* :)) A kdyby jen na západě! Zákaz ...
Nedávno to zavedli v Rumunsku a hospody jsou tam plnější než předtím (vyzkoušeno za vás). V Řecku hulí snad i kojenci a také to tam v pohodě funguje.

Normální je nekouřit Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
09.06.2017, 10:26
 
 
Reakce na dronte: Alberte, člověče, nechtěl jsi napsat ž...
Smajlík Smajlík A kdyby jen na západě! Zákaz kouření v restauracích už mají třeba i v Bulharsku, Černé Hoře.... A nikde jinde než tady s tím není problém, dokonce ani Taloši nebo Frantíci, vyhlášení kuřáci, se bez problémů přizpůsobili. Je to věc vyspělosti společnosti, respektive lidí, co v ní žijí. Holt "s takovým materyjálem se do Evropy jít nedá", jak říkala Škopková... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
09.06.2017, 08:48
 
 
Reakce na Albert57: Mimo hokej. Minulý týden jsem učinil...
Alberte, člověče, nechtěl jsi napsat že jsi učinil test? Testament je totiž závěť a to mi v kontextu toho co píšeš nesedí, ledaže bys chtěl napodobit Villona a napsat podobnou báseň Smajlík . Zapomněl jsi zmínit i jeden velmi důležitý faktor svého testu, počasí Smajlík . Jaké počasí(teplota vzduchu, případně déšť) v těch dnech bylo? Víš o tom, že pár let se už v hospodách nekouří v celé "západní" Evropě a i v USA? Podle tebe jsou to policejní státy a my jsme mohli být vzorem demokracie nebýt toho přiblblého diskriminačního zákona.
 
 
Albert57 | Chomutov
09.06.2017, 01:45
 
 
Mimo hokej. Minulý týden jsem učinil takový malý testament a to když jsem okolo 19.00 navštívil Restauraci Monika s vynikající kuchyní myslím, že žádná kuchyně jinde v celém Chomutově prostě na Monču nemá vůně gulášů a omáček se snad táhne až někam ke Gymplu, uvnitř sedělo hodně hostů a v předzahrádce seděli dva. Když jsem do Moniky zavítal druhý den kdy vstoupila platnost vyhlášky o zákazu kouření tak uvnitř se nacházeli asi čtyři hosté a v předzahrádce jsem jich napočítal rovných 14!!!. Co s tím? Můj názor je ten, že takovou blbost by snad nevymysleli jak za Masaryka tak ani za komárů co si budeme vyprávět no nevim ale začínám si pomalu připadat jako v policejním státě
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.