Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-11-19" |  vypnout filtr

Reakce na higway: ano na úrovni soutěží 1.liga a níž ji...
Jak píše Bulis dvojku dělal famózně na jedničku to nebylo na 1.ligu nadprůměr níž nikdy nehrál. ;-)

jiribulis | praha
19.11.2017, 22:36

Mám ten pocit, že Hanuljak nám mnohdy vytrhával trn z paty. Například když se psychicky téměř podělal náš drahý finský brankář, když to nešlo Kopřivovi a předtím našim dalším drahým brankářským akvizicím. Hany u nás oproti nim chytal finančně za babku...

higway | holy driver
19.11.2017, 22:29

Reakce na krokuss: Ale no tak vám taky není nic svatý! :...
ano na úrovni soutěží 1.liga a níž jistě dobrej ale vejš to nikdy nebylo

tpd | #VšichniJsmeVondrka
19.11.2017, 22:16

Reakce na kolatyr: Ale no tak. I já jsem mnohdy řval HÁN...
Přesně tak.. Smajlík

19.11.2017, 22:03

Ale no tak vám taky není nic svatý! :-) Hany(33let) osm let chytal za nás nikoliv náhodou tak dlouho dnes kreje záda Dudovi ve Freiburgu tak nemůže být zas tak špatná hokejka! ;-)

19.11.2017, 21:50

Reakce na Puny1: *2* *2* *2* ano je paráda že konečně ...
Ale no tak. I já jsem mnohdy řval HÁNY HÁNY a řval jsem to rád, protože podržel

Puny1 | drouzkovice
19.11.2017, 21:34

Reakce na jiribulis: No a pokud jde o brankáře Lukeše je...
Smajlík Smajlík Smajlík ano je paráda že konečně dorostl vlastní brankář 😁😁 hlavně jde vidět, že chytání má opravdu v krvi. Po letech zoufalých Hanuljaku apod. Můžeme opravdu říct že máme gólmana na které jo se dá spolehnout a umí chytat

kirchna01 | PIRÁTI ☠ 🏒
19.11.2017, 21:23

Pokud jej v CV nějaký trenér golmanů, tak ho to naučí.
Jen aby tu bylo kde chytat.

19.11.2017, 21:15

No a pokud jde o brankáře Lukeše je dobře, že máme konečně solidního druhého brankáře. Velké rezervy má však při svých výjezdech zejména za branku a následném rozehrání puku. Velmi často přihraje spíše soupeři.

19.11.2017, 21:12

No a ještě jeden pozitivní faktor z dnešního zápasu: Konečně jsme zase jednou dokázali vyhrát třetí třetinu!
Smajlík

19.11.2017, 21:02

Tak ta močka Hradílek konečně ukončila mediální hladovku. To je hrozná komedie co se tady děje a jaký způsoby k tomu používají tyhle chudáci. Chtěli demokracii takže pokud lidé chtějí volit Zemana tak proc jim to někdo vyčítá??

19.11.2017, 20:44

Bod skutečně zlatej ,pokud proti nám stojí soupeř ,kterej nečeká co vymyslíme my, máme šanci něco uhrát pokud je na nás abychom my tvořili jsme v háji.Tentokrát jsme dokázali srovnat to se povedlo ,nejlepší dle mého Lauko,Tomica a Flemming.V prodloužení jsme neskutečně chybovali jak Huml tak Vondrka a ve finále i Lukeš .Antoš to v buly vystihnul naprosto přesně a Laco se svejma zkušenostma by to zmáknul .I tak nakonec pozitivum pro Lukeše příště si dá pozor.

19.11.2017, 20:33

Tomáš Martinec (Mountfield HK):
Myslím, že zápas měl parametry play off, pro hráče byl fyzicky hodně náročný a plný soubojů. Těžko jsme se prosazovali přes urputnou obranu Chomutova. Podařilo se nám jít do vedení díky přesilovým hrám, pak byla velká škoda gólu na 2:1, který jsme dostali v závěru druhé třetiny. V prodloužení jsme tu rozhodující situaci sehráli výborně. Hráčům patří za vítězství velký dík.

Jan Šťastný (Piráti Chomutov):
Od začátku jsme viděli hodně urputné utkání, byl to boj o každý centimetr ledu. Přijeli jsme s cílem získat nějaký bod, což se nám povedlo a jsme za to rádi. Tím, jak se utkání vyvíjelo, jsme si ale v prodloužení věřili, že bychom mohli vzít i druhý. Bohužel jsme to po standardní situaci špatně vyhodnotili, soupeř jel ve třech na jednoho, dal branku a asi zaslouženě vyhrál. Každopádně my jsme hráli to, co jsme chtěli. Klukům defakto nemáme co vytknout, protože hráli bojovně, týmově a měli obrovské nasazení. Věřím, že nám to může pomoci do utkání s Třincem, abychom se odrazili k lepším zítřkům.

19.11.2017, 20:18

Kdo čekal 2 minuty před koncem druhé třetiny za stavu 2:0 pro Hradec, že budeme dnes bodovat? Již od stavu 2:0 jsme však převzali iniciativu a většinu třetí třetiny jsme byli lepším mužstvem. Náš tým dnes projevil vysoké morální vlastnosti, oproti zápasu s Litvínovem bojoval dnes daleko víc mladý Růža, až na jednu velkou hrubku hrál poměrně dobře také Slovák. Potřebovali bychom, aby v dalším zápase pro sebedůvěru skórovali Růža a Tomeček a pak by byl k dispozici širší okruh dobře použitelných hráčů než většinu letošní sezóny. Snad nás již také brzy opustí smůla. Ta se projevila i v dnešním prodloužení. Trenér Kýhos měl po nástupu do Bolky přímo hvězdný nástup ve Zlíně. Tipoval bych, že jej tam zlanařil exchomutovský, dnes boleslavský manažer Miškovský.

19.11.2017, 20:10

s hradcem bod zlatej.... muzem se od toho odrazit.... makali i kdyz to nelepilo jak by melo, verim, ze dno jsme prave opustili Smajlík Smajlík

Adjuk | Piráti Chomutov
19.11.2017, 19:57

Reakce na kirchna01: Právě proto tvrdím, že dnešní 1 bod...
Souhlas, stejne jako je malo zadnej bod deset vterin do konce s Plzni a sedesat minut s vervou.

19.11.2017, 19:51

Reakce na Churchill: Jo, on hraje u nás. Obávám se , že ...
Právě proto tvrdím, že dnešní 1 bod je málo.

19.11.2017, 19:47

Reakce na kirchna01: Do Třince jedem až za dlouho. :))...
Jo, on hraje u nás. Obávám se , že to není zrovna dobrý.

19.11.2017, 19:45

Reakce na Churchill: Jenže v Třinci to musí být minimáln...