Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-3-16" |  vypnout filtr

Další diskuse:

jiribulis | praha
16.03.2016, 23:26

Reakce na jarofenin: Kubu Trefnýho mám rád, ale na tuhle...
+VADO Liberec patří k nejrychlejším týmům extraligy.Už tenhle samotný fakt zařazení Trefného do sestavy vylučuje.Szathmáry by alespoň bruslařsky na tom byl lépe.Nemůže však být čističem soupeřových hráčů okolo našeho brankoviště.

hoty | Piráti Chomutov
16.03.2016, 23:14

Reakce na gorad: Piráti jste bezzubý a nebýt naší nervoz...
Jdi do hajzlu ty bůre
Smajlík

gorad | Ralsko
16.03.2016, 22:57

Piráti jste bezzubý a nebýt naší nervozity v prvních dvou třetinách tak už je dávno rozhodnuto. Zítra dostanete bůra a pojedete domů s prázdnou Smajlík

CPL | ”Per aspera ad astra”
16.03.2016, 22:53

Reakce na Beban: Doma :-) Dneska jsem na Piráty pyšný. D...
Hribika a Dlapu vetovat Smajlík

jarda72 | #proc_ne_letos?
16.03.2016, 22:39

Reakce na selim: Neříkám, že to byl propadák. Ve třetí t...
Tak kdyz hrajes furt oslabeni, nekde to musi byt videt. Mozna lip odehrat presilovku na zacatku 3.tr. a bylo to jinak. Jako Ruza projevil sebereflexi u golmanu a vzal k nim trenera, tak snad na pristi sezonu vezme odbornika na presilovky. Protoze v tomhle je jeho velka slabina. Mame sikovny hrace a za rok je nenaucil presilovky.

Beban | Piráti Chomutov
16.03.2016, 22:36

Doma :-) Dneska jsem na Piráty pyšný. Dvě třetiny byli naprosto vyrovnaným soupeřem, i když tak od druhé třetiny byla třeba na Červenkovi dost vidět frustrace, že vůbec nevěděl, jak vlastně smí hrát, pruhovaní po něm šli jak slepice po flusu. Nebyla to dneska tak vyložená prasárna, jakou udělal v Brně Lacina, ale dvojí metr tam byl zcela zjevnej + minimálně jeden dva zákroky, kde šlo ve skutečnosti o faul na našeho hráče a pruhovaní vylučovali našeho. Nájezd si myslím, že být neměl. Hribika vetovat. Nicméně po dnešku si myslím, že dobrou obranou středního pásma jsme dokázali Liberec dlouho nulovat a chvílemi i ždímat. Zítra je dáme ;-)

16.03.2016, 22:34

Reakce na milan88: Filip Pešán (Liberec): „Odehráli jsme...
Filip Prc.an by mel rict tem baletkam, at hrajou hokej a nepadaji jak kopacky. Smajlík

kirchna01 | PIRÁTI jdou dál :-)
16.03.2016, 21:38

Reakce na kulovnice: Mimoňskou *4* :))...
Smajlík

16.03.2016, 21:37

Reakce na kirchna01: ty bydlíš za kterou brankou? :)) ...
Mimoňskou Smajlík Smajlík

16.03.2016, 21:35

Reakce na kulovnice: Ty na parkovišti a moje rodina už d...
ty bydlíš za kterou brankou?
Smajlík Smajlík

16.03.2016, 21:30

Reakce na jarda72: Naopak. Dneska od nas hezkej hokej na...
Neříkám, že to byl propadák. Ve třetí třetině už jsme byli dost neškodní, respektive tygři si to pohlídali. Ty oslabení se musely projevit

16.03.2016, 21:27

Filip Pešán (Liberec): „Odehráli jsme velmi těžké utkání po té pauze. Chomutov je velmi organizované mužstvo, které po dvou třetinách drželo stav 1:1 a ten naprosto odpovídal tomu dění v zápase. Jsem rád, že jsme udrželi aktivitu i do té třetí třetiny a proměnili přesilovou hru, což si myslím, že ten zápas zlomilo na naši stranu. Nestalo se ale nic víc a nic míň, než že jsme vyhráli první zápas série.“

Vladimír Růžička st. (Chomutov): „My jsme přijeli s jasnou taktikou dobře bránit a chodit do rychlých protiútoků. Liberec je samozřejmě kvalitní mužstvo, což potvrzoval v celé sezoně. Domácí hráli velmi dobře, byla škoda, že za toho stavu 1:1 po dvou třetinách jsme se pak dostali do hodně oslabení a bohužel ten zápas nezvládli.“

16.03.2016, 21:26

Reakce na Lasky: Já už se taky budu hejbat, ale stále na...
Ty na parkovišti a moje rodina už doma Smajlík Smajlík

16.03.2016, 21:22

Reakce na selim: Bohužel zranění beci chybí. Dvě třetiny...
Naopak. Dneska od nas hezkej hokej na tu bidu, co jsme hrali venku v sezone. Doma je dame a chce to urvat neco u nich.

Lasky | Respect all, fear none....
16.03.2016, 21:20

Reakce na passy: Nevim jak vy,ale ja uz dobrejch 5 minut...
Já už se taky budu hejbat, ale stále na parkovišti Smajlík

16.03.2016, 21:18

Bohužel zranění beci chybí. Dvě třetiny kluci drželi krok, přežít 5 přesilovek bylo těžké, v třetí třeti ně už jsme to štěstí neměli a nedokázali držet s tygry krok. Liberec neskončil jen náhodou první, ostuda to žádná nebyla. Netřeba naříkat, zítra se začne zase za stavu 0-0, uvidíme, nějak to dopadne.

16.03.2016, 21:17

Reakce na Lasky: Ve 2 třetině do našeho kotle přišli dva...