Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-12-2" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Albert57 | Chomutov
02.12.2016, 23:52

Tak dneska jsme měli opět z pr dele kliku že už se z toho pomalu stává tradice aby jsme skorem v každém domácím utkání otáčeli nepříznivý stav a v prodloužení se ten druhý bod přiklonil na naší stranu jinak ten vyrovnávající gol na 3:3 tak tomu se říká padající list

HonzaCv | Chomutov
02.12.2016, 23:25

Dnes Kämpf nejlepší hráč s Vondrkou (sice jednou hrozně namazal).

Kobrety | Chomutov
02.12.2016, 23:19

Reakce na higway: Zlatý 2 body zlatý Vondrka a Laco jedi...
Tak ty si dneska hodně marnej Smajlík

tpd | piráti chomutov
02.12.2016, 23:08

Reakce na jarda72: V CT tomu vubec nerozumi ;)...
Bezpochyby.. Smajlík Smajlík Smajlík

jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
02.12.2016, 23:00

Reakce na tpd: Jo a mimochodem David Kampf je hráčem kol...
V CT tomu vubec nerozumi Smajlík

02.12.2016, 22:52

Reakce na higway: nejlepší hm tak to jo po jeho chybě js...
Jo a mimochodem David Kampf je hráčem kola.. jen pro tvou informaci.. Smajlík

A já dodávám že právem.. Smajlík

ChomuTom | chomutov
02.12.2016, 22:42

Reakce na Matějcv: Každej mame odlišnej nazor. Ano caste...
Máš pravdu ale i tak dnes odehrál 23 minut. Je to utrpení koukat na jeho hru.

chomutom | chomutov
02.12.2016, 22:41

Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Bože bože bože

02.12.2016, 21:52

Každej mame odlišnej nazor. Ano castecne to byl jeho gól, to mas pravdu, ale bez nej by ty dva body nebyly. A kdo nic nedela nic nezkazí. Podle me nejhorsi hráč uz je pravidelne Skinner. Beru hráče ktery jsem stale na ledě a maj cas neco ukazat. Tenhle hráč nema na extraligu ani omylem. To je muj nazor

02.12.2016, 21:51

Woe.. David byl nejlepší hráč na ledě.. i přesto že udělal chybu u 4 gólu hradce.. ano Laco nás podržel a to jakože dost dobře.. Smajlík

Jarda72 | #stop_partě_od_kocoura

Vyhra za dva body, v pulce sezony mame sedmy misto a tady se furt pinda Smajlík

higway | holy driver
02.12.2016, 21:45

Reakce na Matějcv: Bez Kampfika by jsme nebrali ani bod....
nejlepší hm tak to jo po jeho chybě jsem dostali gol ,2-3 šance vysloveně zahodil a v prodloužení nehorázně namazal soupeři a že dal gol tak nebejt toho že Skinner vystřelil na golmana tak rozhodujícího gola nedal ne dneska to podle mého to byl letos jeho nejslabší zápas.

dronte | Chomutov
02.12.2016, 21:38

Kämpf dnes dva góly a přihrávka, to je špatně? Pravda, udělal nějakou tu chybu, ale to Vondrka dělá pravidelně. Dnes něco zmršil i jinak spolehlivý Valach.

02.12.2016, 21:32

V reportu je nějaký guláš. Hradec měl podle autora 12 vyloučených a to není pravda. Napočítal jsem i s prodloužením 7. Poslední zápasy nás opravdu rozhodčí trochu brousí. Zatímco u nás jakoby sledovali za co nás vyloučit, k soupeři jsou benevolentní. To tak ale bude i nadále, protože si nestěžujeme a nedostávají za nás pokuty.

Dnes opět několik neproměněných nájezdů a opět chyby v obraně. Před gólmanem neustále nerušeně stínuje a tečuje hráč soupeře. Bylo vidět, že hradečákům neseděla hra do těla, dohrávání. Škoda, že to neděláme celý zápas.

Bez Kampfika by jsme nebrali ani bod. Dnes podle me nejlepsi nas hráč. Chybu udelal, ale stokrát ji napravil.

02.12.2016, 21:26

Zlatý 2 body zlatý Vondrka a Laco jediný hokejisti dnes na ledě zbytek Kampfem počínaje Fleminngem konče spousta chyb nahrávky soupeři ani se mi nechce věřit že jsme dokázali vyhrát.Havel za jedno střídání 3 špatný nahrávky a jeden námaz soupeři ani se nedivím že ho posadil.Doufám že podobnej výkon jako dneska dloho nezopakujem.

02.12.2016, 20:21

Zvláštní hokej. Nemůžeme se spoléhat na to, že vše zachráníme v posledních dvou minutách. Nervy a myslím si, že budou i ve Varech. Vary hrají stále lépe.